-
Posts
344 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by puniaiwika
-
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Wiecie ja jakoś nie bardzo orietuje sie jak zakłada sie watki byłabym wdzięczna za założenie i podanie mi linka sory za fatyge;P -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Witam i wszystkim dziękuję za pomoc w zalezieniu mojego pupila:) czarna Kropka od dzis wieczorem ma swój domek a my mozemy ja rozpieszczac:) Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam serdecznie za niedługo wstawie fotki szczęśliwej Kropki:) -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No właśnie tez sie rodzince spodobała a o mnie to już nie mówie bo słodziutka jest tylko nie wiem ile ona ma -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A mam pytanie ile ta czarna Kropka ma bo chyba nie był napisane a mąż i córka się o nia pytali?? -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Córka ma 9 lat i bardzo spokojna nie lubi szaleć aż dziw ale co poradzić :P A synus ma 3,5 wiec no nie ukrywam lubi trochę szaleć ale sam ze sobą, jak mieliśmy psa to ona już była starsza gdy sie urodził i nawet nie zwracał na nia uwagi gdy spokojnie sobie lezała . Za to z psem mojej mamy (sunia ma 2 lata) to jak dwa wariaty ona nie odstępuje go na krok tak go lubi a wszyscy sie zastanawiają co on takiego w sobie ma ze ona tak go pilnuje hehehehe. Więc w sumie jak piesek grzeczny to on nie zwraca na niego uwagi a jak mały diabełek to bedzie dokazywał z nim a nie jemu:) -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Witam ponownie :) ogladałam wiele piesków nawet dwa bardzo przypadły mi do serca ale niestety sa zbyt daleko bo w bardzo odległych schroniskach , a biorąc pod uwagę to że w pobliskich schroniskach też są potrzebujące pieski zdecydowałam sie razem z moja rodzinka ze pragniemy przyjac pod nasz dom którąś z przepieknych kropek:) Mamy wielki dylemat bo obie sa piekne:) Może doradzicie która bardziej pasowała by do mojej rodzinki ? -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194562-Mielecka-Pixie-rarytas-w%C5%9Br%C3%B3d-ps%C3%B3w-czeka-na-dom-w-hotelu-w-Brzy%C5%9Bciu[/url]! tak patrzyłam sobie na Wasze malutkie kruszynki i moja uwagę jeszcze zwróciła ta suczka bardzo ładna . -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
jej Ale ta czarnulka tez śliczna i taka mordeczkę ma słodka. Odnośnie wizyty u was to gdzie to jest bo moze ktos ze znajomych sie zlituje i moze będę miała okazję zobaczenia na zywo i zadecydowania a jak nie to i tak któregos obdziele miłościa:) Mam pytanie bo zauwazyłam wiele watków odnosnie szukania piesków,może troche niepotrzebnie zasmiecam swoimi wpisami nie na temat bo przeciez watek dotyczy innego pieska, prosiłabym moze o założenie watku albo przeniesienie tylko cześci w odpowiednie miejsce?? -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Pisałam pisałam jestem ze Stalowej woli:) -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ok wiec czekam na wiecej propozycji i więcej zdięc i info o Kropeczce:) Do miłego wieczorka:) -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Oki to czekam cierpliwie. A odnosnie tej wizyty to jak długo sie czeka na nia i jak długo twa załatwienie całej adopcji?? -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że zawracam głowę czy jest mozliwość zobaczenia wiecej fotek białej kropeczki i napisania czegos wiecej o jej charakterze ?? Jakos bardzo przypadła mi do gustu. -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje:p Choć nie ukrywam że ta bialutka przesliczna, to nie chce działać pochopnie gdyz jak wiadomo pies to przyjaciel na bardzo długo . -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że post pod postem ale nie mogłam edytowac.Ta biała sunia jest urocza jesli jest taka mozliwosc poprosze o wiecej fotek aby zobaczyć jaka jest duza i jaka wyrosnie . Zdaje sobie sprawę z tego jak wiele piesków potrzebuje miłości moze jest jeszcze kilka suczek malutkich , wiem że to nie sklep jednak czy mogłabym prosic o więcej jesli można tak to ując ofert. Moze jest gdzies jakaś sunia taka roczna. -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Cudne psiaki:* -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ja mieszkam w Stalowej Woli:) Dziekuje za wyjaśnienie mi na czym polega ta rozmowa przed adopcyjna teraz już naświetlona sytuację:) Jak już pisałam poszukuję małej suczki która nie ma nic przeciwko obecnosci kotków:) no i rzecz jasna nie przeszkadzaja jej dzieci a kocha pieszczoty i głaskanie:) Spokojnej aczkolwiek jak juz pisałam patrze na te stronki i każdego bym zabrała do domu:) -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Witam:) szczerze powiem że u mnie w rodzinie pies był od zawsze:) Pierwszy piesek to znajda i zyła 18 lat:) 2 lata temu odeszła był to piesek mojej mamy ale wychowałam się z nią. Gdy tylko przeprowadziłam sie na swoje mieszkanko wziełam pod opieke owczarka collie po przejściach sunia zyła 9 lat i odeszła w kwietniu tego roku:(. Mam dwa kotki ale bardzo spokojne i wychowane przez psa wiec pies im nie przeszkadza nawet szczeniak. Mam dwoje dzieci 9l i 3l. Chodzi mi o małego pieska , kudłate , o maści różnorodnej:) Wolałabym aby była to suczka tak od ok 6 miesięcy do 3 lat. Aczkolwiek wiadomo jak sie człowiek zakocha w jakims piesku to nie liczy się wyglad bo wtedy nie ma to znaczenia:) Chciałabym aby piesek był spokojny aczkolwiek nie jet to wymagane uff jesli takie pieski potrzebuja pomocy adopcyjnej to prosze o namiary. Wczoraj i dzis spedziłam na tej stronce sporo czasu i powiem szczerze że aż mi serce pęka jacy ludzie sa okrutni gdybym mogła to z kilka bym zabrała ale wiadomo trzeba umiec zapwenic odpowiednie warunki:P Więc jesli pomozecie mi znaleźć odpowiedniego pupilka byłabym wdzięczna. A i jeszcze pytanie odnosnie adopcji: jak długo trwaja formalnosci z jej załatwieniem i wiadomo jakie warunki domowe musi spełniac rodzina czym się Panie kierujecie jakie wymagania musiałabym spełniac bo wiadomo ta wizyta przed i po adopcyjna troche mnie przeraza ,pisze otwarcie bo z reguły nie spotkałam się z czyms takim. -
Młody, sympatyczny i radosny piesek (suczka) szuka domu
puniaiwika replied to cyberfox's topic in Już w nowym domu
I jak piesek nalazł juz domek czy jeszcze czeka? -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Mam pytanie od jakiegoś czasu szukam pieska bo w kwietniu tego roku odeszła moja kochana sunia i szukam małego pieska ,gdy zobaczyłam fotki Amelki to normalnie az z krzesła spadłam z wrażenia zauroczyła mnie niesamowicie:) CZy ta słodka kruszynka jest jeszcze do adopcji , jakie warunki trzeba spełniać i gdzie ona się znajduje?? Proszę o szybka odpowiedź:):)