Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. Wiem o czym mówisz bo ja znalazłam szczeniaka w podobnym stanie- tą ropuchę z mojego banerka... pierwsze co zrobiła jak Ją przyniosłam do domu to wlazła do worka z karmą, a jak się najadła to dostała brzuch jak dziecko z afryki... Siedziałam i ryczałam nad nią... z dnia na dzień będzie lepiej:) Ona jest chyba mała jak na dobka?;) Sory jamniko-dobka;):)
  2. Powtarzam się, ale co tam- cudna z niej Baba. Reszta stada też ekstra:loveu: Sarunia, u mnie też tak było z jedzeniem. Jak dostaliśmy Gufiego (od Akrum i Pyrdki) a mieliśmy już takiego jednego, małego i bardzo wrednego Jegomościa na stanie- to karmienie odbywało sie w dwóch różnych pomieszczeniach. Gufi mimo, że nie był zagłodzony powarkiwał a Maniek nie pozostawał mu dłużny. Później skracaliśmy odległość pomiędzy miskami panów i udało się:)
  3. W takim razie biorę paczkę chustek i zaczynam pisać... ja się nie nadaję na DT... Banda właśnie się przebudziła i zaczyna łobuzować:) odgłosy są przy tym jakby ktoś traktor odpalał:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zuza najpierw męczy Chłopaków osobno, ale jak się Oni zdenerwują to zaczyna bitwa dwóch na jedną:evil_lol: i tak wygrywa Zuzolinda:)
  4. Akrum dziękuję Ci bardzo:) A może zdjęcie sama wybierzesz? Ja chyba nie potrafię... Pomyślę nad tekstem i wyślę Ci na PW. A zrobicie (ewentualnie) mega wnikliwą wizytę p/a?;)
  5. [quote name='Akrum']Ewka, a może ogłosimy Zuzinkę u nas w gazetach, co?? W razie co przecież transport i tak bo NT by się znalazł, bo nie raz tu przyjeżdżacie :) Co Ty na to??[/QUOTE] Można by spróbować, jeśli nie koliduje to z ogłaszaniem bardziej potrzebującej psiny:) Jak długi może być tekst? Ręce zaczynają mi się trząść...
  6. [quote name='NataZG']A poza tym przeciez Ty i tak nie oddasz Zuzi:-)[/QUOTE] Juldan grozi, że do lasu Ją wywiezie (taaaa jasne, z kim by uderzał w popołudniową drzemkę;)) no chyba, że nas zostawi i się wyprowadzi;) Byłam już wcześniej na wątku suni... ale w tej słomie nie skojarzyłam podobieństwa:oops:
  7. [quote name='Akrum']kogo Wam ta pannic przypomina?? [IMG]http://images10.fotosik.pl/232/1b7c68d3869853e3med.jpg[/IMG][/QUOTE] :crazyeye:Negra???:crazyeye: pisz szybko co to za cudo! Irokez będzie na wiosnę o ile Juldan znowu się nie dorwie do trymera i maszynki:evil_lol:
  8. :klacz:Brawo Ciociu Pyrdko:klacz: Chłopisko jest na mnie obrażone bo wykąpałam Go wczoraj... Taka matka niedobra jestem:evil_lol: a na dodatek w szamponie dla Yorków (tylko taki miał w składzie olejek norkowy) [B]Nata a może chcesz koleżankę dla Julki?[/B]:cool3:
  9. [quote name='Sarunia-Niunia']Niuniusie dostały jeść (na obiadek gotowane) :)... Słuchajcie! Pobeczaałam się, jak jadła - to dosłownie walka o przetrwanie!!![/QUOTE] Bidula... "nasza" Zuza też tak jadła... ale teraz już jest bezpieczna u Ciebie Sarunia:loveu: Jestem ciekawa jak minął spacerek. Pewnie zaraz po nim Ercia położy się znów spać...
  10. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mnVbjI969Q0/Tsjagd9v9HI/AAAAAAAAA_s/10pAqP6oJG4/s640/DSCF4507.JPG[/IMG] Jęzor do pasa:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-y8W1ZqCYbVs/Tsjah5hMF6I/AAAAAAAAA_w/n7Tz8X30gfI/s640/DSCF4508.JPG[/IMG] Czwórka Drombo:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-p48Ru8FtfKk/TsjanS8lcHI/AAAAAAAAA_0/HRjfHhZWmkU/s640/DSCF4510.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SuPHaA2S5J8/TsjasPyfd4I/AAAAAAAABAA/pzoH-QK064U/s640/DSCF4513.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1CmJ7psRPMs/Tsjata25UEI/AAAAAAAABAE/sF4SGeZDwHM/s640/DSCF4514.JPG[/IMG]
  11. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nYFEIO1dP68/TsjaJWAwSpI/AAAAAAAAA_U/jK_88yzjka4/s640/DSCF4488.JPG[/IMG] Zobaczcie te uszy:lol::lol::lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mfqZIlDCvw8/TsjaK_KxBVI/AAAAAAAAA_Y/-EFIxTN8FJc/s640/DSCF4489.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zjjtZuuzla4/TsjaMRbEbAI/AAAAAAAAA_c/rbIDFylnnZ0/s640/DSCF4490.JPG[/IMG] "Streszczaj się stara z tym gadaniem bo ja jeszcze muszę tam polecieć":razz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-v58u20NmJ8g/TsjaR8CjjNI/AAAAAAAAA_k/n-DchP192Ok/s640/DSCF4498.JPG[/IMG] No i poleciała:evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X-0M-P4WgCg/TsjaYoFsOjI/AAAAAAAAA_o/ie99cV-lxGk/s640/DSCF4501.JPG[/IMG]
  12. Oczyska to Ona ma miodowe:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-auoC6ulLKK4/TsjZ587_rBI/AAAAAAAAA-4/F8Kj3wSP4Ls/s640/DSCF4480.JPG[/IMG] Ta kupka kłaków to Maniek:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O8xO8P5fjPY/TsjZ7snfV0I/AAAAAAAAA-8/524xLqQcNgA/s640/DSCF4481.JPG[/IMG] Zuza za szybko biega i maluch ni nadąża za Nią... siada i czeka jak bliżej podbiegnie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ft8WbFfFO10/TsjaEUSlqEI/AAAAAAAAA_I/ZlUxEhQ7D_A/s640/DSCF4485.JPG[/IMG] Kangur nasz cudny:loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n6KsbpYj7dM/TsjaGPuwUeI/AAAAAAAAA_M/hPddz6gY8cg/s640/DSCF4486.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xEZp_sWD1Tg/TsjZ9u08qmI/AAAAAAAAA_A/YYci7ZDgCaw/s640/DSCF4482.JPG[/IMG]
  13. Juldan zabrał nas dzisiaj do lasu:multi::multi::multi: Najbardziej ucieszone było oczywiście Dziewuszysko:cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g7t_j6sWpg4/TsjZobDmK4I/AAAAAAAAA-c/5nhVguT9bqQ/s640/DSCF4471.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Lx8NUYh49GU/TsjZqjfg1gI/AAAAAAAAA-g/wXP5THU45kY/s640/DSCF4472.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m-Jkpf0XYbQ/TsjZsNXAHYI/AAAAAAAAA-k/48jRSBhLRUY/s640/DSCF4473.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vnv3XRcGZWM/TsjZ0pOnmrI/AAAAAAAAA-s/R357RdWHKuU/s640/DSCF4477.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ro3IgNz_WQk/TsjZ4r4SHII/AAAAAAAAA-0/Ft1awg203bM/s640/DSCF4479.JPG[/IMG] Nie wiem, czy Ciotki zauważyły jakąś zmianę u Gufiego?;) Pyrdka, Akrum- zgadniecie?
  14. Witamy, witamy:) Psica piękna, ale chyba tylko dla nas... jak ludzie widzą Ją na żywo, to twierdzą, że brzydal:angryy: Przyzwyczaiłam się już do niej bardzo- w końcu jest u nas już 8 miesięcy... z pierwszej adopcji wróciła po jednym dniu, do drugiej nie doszło a w między czasie były dwa telefony z których nic nie wynikło:shake:
  15. Jaka Ona cudna:loveu: Muszę pokazać Ją mojemu bratu, chyba serce mu pęknie- to klon jego Emi... gdyby nie mieszkał z teściami już bym Ją "rezerwowała"...
  16. Borka widziałam raz z daleka, jak siedział na górce ze śniegu i darł na nas japę;) Zastanawiałam się czy skoczy przez bramę, czy nie:evil_lol: W sumie to poznaliśmy tylko [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200690-Kropka-w-typie-Jack-Russel-Terrier-wyp%C5%82oszek-wychodzi-na-prost%C4%85-i-szuka-DS%21"]Kropkę[/URL]
  17. [quote name='NataZG']Zrobimy tak: ja przyjade z Julka i kotem Mamy, Ty ze swoimi, po drodze zabierzemy Pyrdke z jej lobuzem i wpadniemy do Akrum. Pasuje plan?:lol: Lece na Twoj watek teraz:loveu:[/QUOTE] Podoba mi się Twój plan:diabloti:
  18. [quote name='NataZG']Trzeba sie bedzie zgrac w czasie...:diabloti:[/QUOTE] Już widzę minę TZ-tów dziewczyn:evil_lol: My przemieszczamy się z dwoma (bardzo rzadko trzema) naszymi psiulami:cool3: Jak zrobimy najazd na Pyrdkę to będą 4 ogony:lol: jak na Akrum to 6 psich i 2 kocie (o ile dobrze pamiętam):evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak chcesz obejrzeć naszą Bandę kliknij na mój banerek- Zapraszam:)
  19. Wy go lepiej pilnujcie bo go ukradną, taki jest cudny:loveu:
  20. Dziewczyny to będziecie miały drugą nawiedzającą Was rodzinę adopcyjną "Waszych" psiaków:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak Wy to zniesiecie?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Ale się cieszę, że udało się tak szybko Wam wszystko zorganizować:multi: Wczoraj zobaczyłam podpis Akrum i zdjęcie małej i wymiękłam:placz: Jest podobna do suni mojego brata Emi- niestety już za TM:-( A jeszcze jak Pyrdka napisała, że zastanawiacie się nad imieniem Dora... (tak nazywała się moja sunia)... Finansowo pomóc nie dam rady, przynajmniej na razie... przykro mi:-( Trzymaj się maleńka:loveu: nie daj się, jeszcze tydzień i już nie będziesz marzła... [quote name='Pyrdka']Wydaje mi się,że brat Pestki, ale mogę się mylić( z Nutką)[/QUOTE] Nutkę z Nindżą i :loveu:Dusieńkę:loveu: to my zabraliśmy i podrzuciliśmy Andzike:lol:
  22. I co dalej???!!! Autorka jest genialna:loveu: A Mopik na tych zdjęciach do schrupania:loveu:
  23. [quote name='mamanabank']A jeśli chodzi o Mopika, tu można pooglądać :-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174751-Opowiadanie-w-odcinkach-dla-Leni?p=18007532#post18007532[/URL][/QUOTE] Ja już dawno wyśledziłam "wątek Mopika":oops: Opowiadania są genialne- mamanabank zdolne masz dziecię bardzo:)
  24. Wow:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie poznałam Jegomościa:loveu: Jak go widziałam w maju to taka chudzinka była, ale mamanabank pisze prawdę- głos to On ma:lol::lol::lol: Następnym razem jak do Was zabłądzimy (może kiedyś) to do torby, dla odmiany, spróbuję upchnąć Gacka- nie Mopika:)
  25. Pyrdka, skąd Ty takie domki bierzesz? Gadaj szybko!!!!:)
×
×
  • Create New...