[quote name='megi82']cześc,zwiedziłam całą galerię i jakoś z tymi10kg karmy mi utkwiło...jak byłam na szkoleniu i dziewczyna a acany mówiła,że karma sucha utrzymuje swoje właściwości przez 3 miesiące-po otwarciu opakowania....warto mieć to na uwadze zamawiając karmę
i mam prośbę-dawaj więcej foteczek,bo masz slicznośc w domku[/QUOTE]
my mamy trzymamy w pudełku plastikowym szczelnym (takim w którym można kupić wypawkę z royala)
no to w takim razie robie drugie zakupy na DF i kupuje ubranko (to co mają Marzenki dziewczynki i Kariny) i jeszcze kombinezon. tylko nie wiem jaka cena?