Hej. Zaraz zabieram się za poprawianie papilotów, bo z pyszczka od wczoraj wszystkie ściągnęła, ale i tak dzielnie to znosi. Jej się chyba wydaje, że jest mokra, bo się co jakiś czas ,,otrzepuje'' tak jak po kąpieli.
Nie mamy jeszcze ubranka na papiloty. Dziewczyny mam takie pytanie do was. Będzie się nadawało jakieś zwykłe bawełniane ubranko, żeby założyć, je na papiloty?
postępy są. Chodzimy codziennie w miejsca, których się boi i tam próbujemy ćwiczyć, na początku cała się trzęsła. Teraz już jest lepiej, mniej się boi. Na razie chodzi mi głównie o to, aby stała grzecznie w miejscu później się zajmę poprawkami.
[quote name='jot11']Hej !!
[URL]http://i56.tinypic.com/14ilims.jpg[/URL] śliczna dziewczynka :loveu:
Chciałam zapytać dlaczego zmieniłaś jej imię? Sabrina przecież jest super.Mi się podoba bardzo.[/QUOTE]
Jakoś Sabrina mi do niej nie pasowało.
Zdjęcia mojej Fibuśki :
[IMG]http://i55.tinypic.com/24doitd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/10gi4a9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/24bw0oo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i54.tinypic.com/2rcomqf.jpg[/IMG]
Proszę bardzo:
[IMG]http://i55.tinypic.com/2ez2utu.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/2qd6c8j.jpg[/IMG]
nie chce zdjęć
[IMG]http://i54.tinypic.com/f4ib89.jpg[/IMG]
śpiąca jestem
To nie są najnowsze zdjęcia ale tylko te się nadawały
dziś żadnych fotek nie zrobiłam, ale może na komputerze jakąś znajdę. Byłyśmy dziś u weterynarza po tabletki na odrobaczenia dla psiaków i zważyłam małą 2,7 waży. Na wadze kuchennej mi ponad 3 wychodziło. No i w przysmaki się zaopatrzyłyśmy.
.
[quote name='Viky i Ja']Mi też baaardzo podoba się imię Cashmire a właścicielka imienia jeszcze bardziej :loveu:[/QUOTE]
o tak te imię cudne jest. Hej ;)