[quote name='iberia']Witam sliczna ta maleńka.
własnie przeczytałam cała wasza galerie :)
Dziewczyny tak się rozgadały o uwielbianych przez nas psich zakupach ze umknął im twój post o karmieniu malej bo jakby nie plotki o zakupach hihihih to pewnie każda by ci juz napisała, ze na startera to ona jest juz a duża ;) Jest to karma dla suk w ciąży, karmiących i szzeniaków w okresie odstawiania ich od jedzenia matki, a teraz to juz royal junior :)[/QUOTE]
hodowca mi polecił karmić tym, sama byłam zdziwiona, ale royala dla yorków nie polecała