Jump to content
Dogomania

monika15

Members
  • Posts

    943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika15

  1. Dziękuemy za dowiedziny :lol: Pozdrowionka dla wszystkich :) To galeria Paco, ale wstawię chociaż jedno zdjęcie staruszki Borci :) Nie chce mi się prowadzić dwóch galerii :eviltong: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9370/dsc07728t.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3328/dsc07723t.jpg[/IMG] No i Paco :P Na kolankach najlepiej 8) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2585/28008e.jpg[/IMG] Hihi, Jakie zdziwienie.... Przecież on taki grzeczny pies i na pewno w pokera nie gra :D Dopiero teraz wiem, dlaczego tak szybko z torby znika karma :)[IMG]http://img852.imageshack.us/img852/2770/28009.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Od-Nowa']Warszawiacy możecie podpowiedzieć, w której jeszcze Ikei został dział z rzeczami dla zwierzaków? powoli we wszystkich go likwidują a w Wawie ponoć jeszcze są.[/QUOTE] Tak, w sobotę rzeczy jeszcze były. W Jankach kupiłam tanią smycz i były tam jeszcze jakieś zabawki i miski :) A! I to wszystko było w takim miejscu, gdzie są tańsze różne rzeczy (jak np. ktoś coś oddał i jest trochę zniszczone).
  3. 8-miesięczny Paco :) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1972/28ty181.jpg[/IMG] 10-miesięczny Pacuś :D [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9884/28178a.jpg[/IMG] *** Dzisiejszy pyszczor:loveu: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/153/28006k.jpg[/IMG]
  4. [QUOTE] [URL]http://img52.imageshack.us/img52/736/zdjcie025w.jpg[/URL] jakby chciał zarezerwować cały dywan dla siebie :smile: ja się staram odwiedzać i nie zaniedbywać Was :smile: [/QUOTE]Dziękujemy :* [QUOTE]Ile ona miał na tym ostatnim zdjęciu?[/QUOTE]Około 6 miesięcy :D Jeszcze starym telefonem robione :) Ale mam jeszcze kilka zdjęć jak miał około 7-8 miesięcy :) Zaraz wstawię :D [QUOTE] Monika, nie masz przypadkiem nieregulaminowego podpisu? ;-)[/QUOTE]Właśnie straciłam mój podpis :P Szczerze mówiąc to wcale nie czytałam regulaminu ;) Ale zmniejszyłam już obrazek :)
  5. [quote name='vege*'][B]monika15[/B] jaka regulacja w tej twojej obroży i jaka szer? :-) też chciałam tą w romby ale takie to były tylko małe rozmiary, ja mam taką: [URL]http://img585.imageshack.us/i/101205135636.jpg/[/URL][/QUOTE] już mierzę :) szerokość 2,4cm, a regulacja 40-54cm (cała obroża ma 57 cm), a dziurka jest co jakieś 2,5 cm. Mam nadzieję, że zrozumiałaś coś z tej zagmatwanej wypowiedzi ;).Smycz mi się podoba, bo karabińczyk jest dość mocny :D Tak to wygląda. (Paco chodzi w obroży na pierwszej dziurce czyli 54cm) [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5997/zdjcie0334f.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5831/zdjcie0329n.jpg[/IMG] Te romby są odblaskowe :D (wczoraj wieczorem zauważyłam)
  6. Są, są tylko, że do 28.02 ta oferta i coś tam chyba pisało, że koniec serii :O (w Jankach byłam):) Małych rozmiarów było sporo, ale z większych też był wybór i pod spodem pudełka nierozpakowane leżały :) Ja wzięłam największą: dł. obroży 57cm (i zauważyłam, że są na niej takie odblaski w kształcie rombów) i smycz chyba 150cm, więc nie jest źle. Dzisiaj już wypróbowałam na spacerze :D
  7. [quote name='panbazyl']zależy co dalej planujesz i ile masz pieniędzy - niestety.... Bo jak z rodowodem to z myslą o wystawach - one kosztują. Do tego dodaj badania konieczne do zrobienia uprawnień hodowlanych (choć lepiej zrobić nie tylko minimum a więcej). A jeśli pies ma byc do kochania - to lepiej z fundacji czy miejsca gdzie są psy w potrzebie - byle nie od pseudo!!!!! Często w hodowlach też można kupić za mniejsze pieniądze tzw "pety" czyli psy z rodowodem ale niewystawowe z jakiegoś powodu (zła pigmentacja, zgryz...)[/QUOTE] Zawsze mi się marzyły wysatwy, ale jak patrzę na te bidulki to mi się serce kraje... A pseudo na pewno nie będę wspierać ;) *** I pytanie na temat labradorów: Gdybym chciała szkolić psa na towarzysza ludzi np. niepełnosprawnych (organizowane są takie akcje w szpitalach) to czy taki lab musiałby być z rodowodem?
  8. A ja w IKEI widziałam obrożę ze smyczą w komplecie po promocji (z 50zł na 10zł) i oczywiście zakupiłam :) Na obroży jest coś w stylu ćwieków... :P
  9. Dziękuję za odwiedziny, bo myślałam, że nikt się już tu nie zjawi. Ostatnio znalazłam "najstarsze" zdjęcie Paco, jakiś tydzień po kupieniu. ;) Hihi.. jaki nochal miał zadarty :P [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/736/zdjcie025w.jpg[/IMG]
  10. Ja też w przyszłości mam zamiar rozwijać moją labkomanię ;) Teraz mi tylko zostało pytanie, czy lab z fundacji czy z rodowodem :) Ale kiedy to będzie... :P Mamy dużo czasu na zastanawianie się ;)
  11. Chyba same młodziaki są :)
  12. Zadowolone jest chłopaczysko ;P Cudo, cudo, cudo :loveu:
  13. Piękny jest :loveu:. Ma taką cudną mordkę :)
  14. Gdzie nowe foty? :P *** Tepes, za ile kupiłaś tą obrożę activdoga? :)
  15. Hihi... Labrador ze stojącymi uszami :P [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9733/28008p.jpg[/IMG] Tutaj taki jakiś zapatrzony... [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6341/28009y.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8351/28011.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4688/28007v.jpg[/IMG] Pozdrowionka :)
  16. Hej Gosia! :) [URL]http://img806.imageshack.us/img806/9426/p1020429x.jpg[/URL] Jaskierowi się chyba podoba, ale kot ma niezbyt zadowoloną minę :P Gdzie tam dzieci na razie trzeba karierę robić ;P
  17. [quote name='kalyna'][URL]http://img51.imageshack.us/img51/5416/zdjcie0246v.jpg[/URL] i ten wzrok mówiący "więcej nie zniosę" aż żal mi się go zrobiło, i zaraz będzie gadania, że to nasza wina... :)[/QUOTE] Jak zacznę robić zdjęcia to nie mogę przestać, a on ma mnie dosyć :P Ale to przecież wszystko dla Was :* Musi się trochę pies pomęczyć, hihi...
  18. Witam wszystkich :)
  19. Paulina nie widzisz jego zwisającej śliny :P Hihi... Jego myśli wyglądają inaczej "pańciu, daj mi to pyszne ciasteczko już nie mogę się powstrzymać" :D Wiecznie znudzony sesjami fotograficznymi ;P On mi chyba robi na złość tymi minami ;) [U][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5416/zdjcie0246v.jpg[/IMG] [/U]
  20. [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/BORA/DSC07803.jpg[/IMG] Migori za ile kupiłaś taką obrożę? :)
  21. Piękny Bono :) I ten rudziaszek też :P
  22. A to z dzisiejszego spaceru po lesie :) Trochę mało, bo paluchy mi spuchły od mrozu i na przycisk nie mogłam trafić ;P [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4537/zdjcie0286u.jpg[/IMG] Niedawno podczas takich leśnych poszukiwań Paco znalazł jakąś paskudną kość.. Bleee ;/ Oczywiście na mój widok próbował zwiać, ale był zmuszony ją wypuścić :P [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3599/zdjcie0283t.jpg[/IMG] No to na razie tyle :)
  23. Śliczne potwory :P i te kocie i te psie ;) http://img137.imageshack.us/img137/4593/p2130193.jpg http://img684.imageshack.us/img684/1774/p2120116.jpg
  24. [quote name='Agnieszkaa']Łojoj mam wrażenie jakby chciał rozwalić ten kantarek:evil_lol: [url]http://img26.imageshack.us/img26/8338/zdjcie0197g.jpg[/url][/QUOTE] Haha, oblizywał się potwór po smaczku tylko jęzor po drugiej stronie jest. Za wszelką cenę nie chciał się na mnie spojrzeć :P
  25. No niestety zaniedbuję :P Ale już niedługo będą nowe :) Na razie takie trochę stare, ale tegoroczne :P [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7230/dsc08067j.jpg[/IMG] Zaślinił się trochę ;P
×
×
  • Create New...