Jump to content
Dogomania

mychaaaaa

Members
  • Posts

    2347
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mychaaaaa

  1. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    [quote name='Jaga.']o tak Tessi tak uwielbia się wystawiać :diabloti: że pewnie była zrozpaczona że jej nie wzięłam hahahahaha :diabloti:[/QUOTE] O widzisz! I z żalu masła się najadła! :(
  2. [url]http://img834.imageshack.us/img834/590/dsc0053l.jpg[/url] jaka mina hihihi :) Widać, dziewczynce smakowało :)
  3. Ojej, przecież i doskonała i bardzo dobra to super oceny :eviltong: Pomyłki wszędzie się zdarzają, nie ma co się denerwować ;) A tak na marginesie... nie rozumiem ludzi, którzy wielce oburzają się o takie pierdoły albo nie śpią po nocach bo pies II lokatę zajął albo doskonałej nie dostał :roll: Kisses, gratuluję :)
  4. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    [url]https://lh3.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaJPlkPGBLI/AAAAAAAAB70/aOVjCY8nBYA/s512/_CSC0365.JPG[/url] jaaakie skupisko mopów! :D Jejku, jakie fajne spotkanko, tylko grzywków w jednym miejscu :loveu: przyznam szczerze, że pogubiłam się który jest który :oops: A Tessi było pewnie smutno, że na wystawę jej nie zabrałaś ;)
  5. Jakie fajne mopy :lol: Jestem zakochana w Kolesiu :loveu: boski jest :loveu: zresztą ogólnie podobają mi się Innowacyjne powderki :) ale Koleś ma cudny pysiak :loveu:
  6. mychaaaaa

    ......

    [url]http://img810.imageshack.us/img810/4007/img0040x.jpg[/url] zabójcze :evil_lol:
  7. [quote name='Jaga.']Odyseja jest duża to i dzieciaki po niej. Boo jest normalnym proporcjonalnym pieseczkiem, miziałam w sobotę, śliczny jest i taki w sam raz - ani za mały ani za duży. nie wiem ale mi się wydawało że Johnny przy nim wygląda zupełnie normanie, nie jakiś przerośnięty. jak w Drzonkowie oglądałam Bibi to była mniejsza od Johnego, taka normalna jak na suczkę fajny wzrost[/QUOTE] Jaga... 36cm w przypadku psa to jeszcze nie tragedia, nie mówię, że taki pies jest zły czy przerośnięty, to raptem tylko 3cm przekroczenia wzorca :) Może się nie znam, może narażam się w tej chwili niektórym hodowcom, ale 40cm to dla mnie jest jakieś lekkie nieporozumienie i takie psy powinny być niehodowlane (skoro wzorzec dopuszcza psy do 33cm a suki do 30? 7 cm to bardzo dużo w przypadku małej rasy - prawie 30% ogólnego wzorcowego wzrostu). Ale jak jest, każdy wie ;) w PL wzorzec chyba częściej delikatnie sugeruje niż określa :roll: A Boo mi zawsze wydawał się drobniutki o zdjęciach. Johnny zresztą też ;)
  8. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='Jaga.']otóż to. gangsta dewasta :diabloti:[/QUOTE] Nieee... Laila to prędzej 'master of disaster' :evil_lol:
  9. [quote name='kalyna']a mnie wkurza, że nie zawsze aparat mam pod ręką :( a jak zrobię tym moim tel, to tylko kicha... w sumie mój to musi jeszcze grać i dzwonić i pisać smsy :) jak narazie nic więcej nie potrzebuję.... chociaż w chwilach sesji to i net by się przydał...[/QUOTE] Moja Nokia C6 jest badziewna, ale co fakt to fakt, zdjęcia niezłe robi aparatem 5mpix ;) no i ciągle z Internetu w komórce korzystam, a Nokia C6 jest do tego wygodna, choć wadliwa.
  10. My debiutowaliśmy u p. Vivy w tym tygodniu. Pech chciał, że nasz samojed zsypał się z futerka dzień przed wystawą i naprawdę bardzo źle się prezentował. Na szczęście p. Viva stwierdziła, że jej to nie przeszkadza, w opisie dała "włos w doskonałej kondycji, w trakcie wymiany". Nie przeszkadzały jej też znaczne biszkoptowe znaczenia u naszego samojeda, co nie każdy sędzia lubi w tej rasie. Wnikliwy opis budowy i charakteru... Długo tłumaczyła swoją ocenę, mamy dokładny rzetelny opis, kazała psa podtuczyć (bo za szczupły) - nawet przepisy podyktowała co psu podawać, czego nie ;) Ogólne wrażenia super, z pewnością nieraz wybierzemy się jeszcze do tej sędziny. Pomimo całej nieatrakcyjności naszego psa z powodu braku podszerstka otrzymał ocenę doskonałą, srebrny medal... Duży plus :)
  11. [url]http://img842.imageshack.us/img842/8682/p1020721u.jpg[/url] O jaa, jaki fajny dzieciak! :D śmieszny ten Twój Jaskier ;)
  12. [quote name='Mani2000']a mychaaa znów na dogo:diabloti:[/QUOTE] Mani2000 też i co? bo nie rozumiem? :-?
  13. mychaaaaa

    Uli & Bee

    Ooo jakie ładne fotki :D [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/10-2.jpg[/url] jaką gustowną piżamkę ma Lailuszka ;) hihihi A biedny Ulinek zagnany pod łóżko :shake: aj, wredna ta moja pannica :evil_lol: [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/3-5.jpg[/url] śliczny portrecik :loveu: [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/4-4.jpg[/url] hahah Laila się ociąga ;) ale widzę, że Uli pilnuje dziewczyny - tak się ogląda, chyba, że za pańcią z aparatem :eviltong: [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/9-2.jpg[/url] hahah no nie mów, że na takie psisko napadli? :-o szok, mierzą coraz wyżej :diabloti:
  14. [quote name='Maalwi']chaaaachaaa niech się zmierzy z BIbi!![/QUOTE] Bibi nie ma szans! :diabloti: Nie znam psa, który dałby radę dotrzymać kroku Laili :evil_lol:
  15. [quote name='Maalwi']JAKIE świetne zdjęcia :) a ja nei widze ropuchy... świetne masz fotele :D[/QUOTE] Faktycznie, fotele bardzo fajne :evil_lol:
  16. [quote name='FredziaFredzia']Mychaaaa byłam u Ciebie w galerii, zakochałam się w suni :loveu: A Honey - samoyedy moja miłość na zawsze więc oczywiste że już go kocham na wstępie :lol:[/QUOTE] Cieszę się, że moja łysa prawie-grzywka się podoba :) A na tych fotkach Eris ma cuuudne futerko :loveu: nie mogę się doczekać, aż mojemu Haniskowi odrośnie :) I pogodę macie świetną, u nas nadal zimno ;)
  17. [url]http://img641.imageshack.us/img641/5628/p1170052.jpg[/url] ooo jak ładnie stoi :) Śliczna dziewczynka :loveu:
  18. A my jesteśmy po debiucie :) niestety nasz Honey postanowił debiut nam utrudnić i dzień przed wystawą, po kąpieli, zrzucił całe futro... już na początku tygodnia zaczął linieć, ale liczyłam na to, że coś do wystawy się utrzyma, a tu wszystko poszło razem z wodą w wannie ;) i wyglądał jak jakiś skundlony malamut, a do samoyeda było mu daleko, daleko ;) na szczęście sędzina wyrozumiała, brak futra jej nie przeszkadzał, kolor (marchewkowy po zgubieniu białego podszerstka - Honey to samoyed ze znacznymi biszkoptowymi znaczeniami) bardzo się podobał, kazała tylko utuczyć malucha :lol: bo wg niej za chudy. No, ale dostaliśmy doskonałą, bardzo ładny opis, II lokatę i przywieźliśmy srebrny medal :) ogólnie zadowolona jestem z tego debiutu, mam nadzieję, że teraz będzie tylko lżej :D i do następnej wystawy futro odrośnie :)
  19. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    [url]https://lh3.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TaCnVgMcM_I/AAAAAAAABx4/MwAvW4KH-7I/_CSC0503.JPG[/url] piękny :loveu: uwielbiam jego kolor :loveu:
  20. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/3-4.jpg[/url] moooja grzeczna niewinna puszka Lailuszka okruszka :loveu: widać, że co złego to nie ona :diabloti:
  21. mychaaaaa

    Uli & Bee

    [quote name='kalyna']Ale fajnie jak jest taki wybrudzony :) i trochę groteskowo wygląda ;) bo niby taki bialutki i coś typu laluś a tutaj drugie jego oblicze :) a narób sporo fotek swojego wczasowicza razem z Ulim :) będzie co oglądać :)[/QUOTE] No właśnie! :D
  22. [quote name='zakla']za parking placi kazdy, kto chce na niego wjechac, niestety tak jest zawsze. BIlet dla os tow ulgowy chyba 5zl a normalny pewnie 10.[/QUOTE] Ooo, a tego nie wiedziałam :) bo gdzieś czytałam przy jakiejś wystawie, że wystawcom parking bezpłatny ;) ale ja dopiero zaczynam przeglądać wystawy, więc jeszcze sporo nie wiem ;)
  23. A za parking wystawcy też płacą czy tylko 'zwiedzający'? Ile kosztuje wejściówka dla osoby towarzyszącej wystawcy? ;) nie mogę znaleźć info
  24. mychaaaaa

    Jaguszkowo

    I jak wystawa w NDM Wam poszła? :)
  25. [quote name='FredziaFredzia']Wiesz co, ja mówię że samoyed samoyedowi nierówny. Identycznych jeszcze nie widziałam. ;)[/QUOTE] Aaa to jest sama prawda :) kiedyś wydawało mi się, że każdy samek wygląda tak samo i dopiero od niedawna widzę jak bardzo każdy się różni :) a Eris ma bardzo ciekawą urodę :) i z pewnością jest to jego atut :D pozdrawiam cieplutko :)
×
×
  • Create New...