Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. [quote name='Energy']Tosia:loveu: [URL="http://img858.imageshack.us/i/dsc01170x.jpg/"][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/1719/dsc01170x.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Serce się raduje patrząc na taką fotkę,:loveu:
  2. Jak tam Werka się miewa? Ciekawe czy wet już ją oglądał?:)
  3. Agnieszka dziękuję, że w każdej chwili można na Ciebie liczyć. :calus: Widzisz, weszłaś i od razu ruch większy się zrobił :loveu: Ja też muszę się w końcu wziąć za siebie i nauczyć się trochę tych ogłoszeń, pewnie to nic trudnego, tylko trzeba czasu trochę poświęcić.;)
  4. No właśnie, ja też nie bardzo wiem jeszcze, ale zapytam kogoś kto się więcej orientuje:)
  5. Agusia, a może by tak ogłosić sunię na wątkach owczarków? Ona jest taka ładna i wygląda na młodą sunię, może tam wchodzi więcej osób które szukają takich psów. Może już to jest zrobione, tak mi do głowy przyszło...:)
  6. Oj Żunia nieładnie, każdemu się może zdarzyć zrobić jakąś literówkę lub błąd :roll:, ostatnio nawet prezydentowi się zdarzyło ;), mniej kulturalnie jest zwracać uwagę.
  7. Cudne te zdjęcia, fajnie, że sunia nie jest sama, choć nie wiem czy to może być pocieszeniem, ta druga to jakaś labkowata pięknotka? [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/446/sunia.jpg[/IMG]
  8. Ach, gdybym tylko miała warunki, kąpałabym, picowała, głaskała i do wspaniałych domków oddawała. Ale życie nie jest tak piękne...:roll:
  9. [quote name='lika1771']IVV sliczna ta suczynka i taka biedulka przy tych kratach[/QUOTE] Właśnie:), tak groteskowo to wygląda, taka ślicznotka za takimi obskurnymi kratami.:-( Ona tam nie pasuje, choć dla mnie żaden pies tam nie pasuje :shake: Bardzo wymowne to zdjęcie, może służyć do reklamy adopcji psiaków :razz:
  10. [quote name='aganela']proszę na priva o nr.konta chciałabym wkleić na owczarka..[/QUOTE] Dziękujemy, takich nam cioteczek trzeba :)
  11. [quote name='Agnieszka_K']ja myślę dokładnie tak samo - moja Miśka, jak ją rodzice ze schronu brali była taka sama - inne psy szczekały piszczały rzucały się na kraty a ona siedziała spokojnie z boku i tylko się przyglądała... i jak to moja mama zawsze mówi "to ona nas wybrała" ;) i w samochodzie spokojna, skulona, ale jak tylko weszła do domu zobaczyła, że to jej własny domek to szaleństwom i bieganiu nie było końca - i tak jej zostało;) z Tanią na pewno będzie tak samo;)[/QUOTE] Z naszą Taniuśką będzie tak samo, na pewno, nie wątpię:loveu:
  12. Te właśnie słowa, że jest stary i porzucony przez właściciela :shake:, działają mocno na wyobraźnię, prawda?
  13. [quote name='funia'][URL="http://img857.imageshack.us/i/p1080046f.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/2650/p1080046f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Chce załozyc mu wątek .Czy cos więcej moge o nim napisac ?[/QUOTE] Funia, czemu mnie to nie dziwi?....tak sobie pomyślałam dzisiaj, że ten przypadek Cię zainteresuje, a tu masz...:)
  14. To normalne, że smutno patrzyła za osobami, które jej trochę serca okazały. Ale teraz na pewno będzie tylko lepiej.....:)
  15. Ach, to ta sunia :loveu: Można zapytać gdzie jedzie? Do DT czy DS?
  16. Powiedzcie, która to Gracja, którą zabieracie? :) jestem ciekawa? :)
  17. Też prześliczna, nieduża... Załamać się już można... ile tam pięknych psów siedzi :roll: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6938/p1080084z.jpg[/IMG]
  18. Jak tak śliczna "lisiczka" może tak długo przebywać w schronie, nie rozumiem...:roll: Jest przecudna i taka troszkę "rasowa"...... [IMG]http://img852.imageshack.us/img852/9537/p1080054.jpg[/IMG]
  19. Ona jest naprawdę cudna :loveu:
  20. [quote name='wojtuś']I ja się cieszę Dzięki Cioteczki:loveu: Opowiedzcie proszę jak Werunia zachowywała sie po uwolnieniu, jak jechała z Wami i jak na nowym już miejscu:)[/QUOTE] Tak tak tak, ja też już czekam i chcę wiedzieć jak najwięcej....;):lol:
  21. Dziewczyny zobaczcie jakie podobne biedactwo do suni Bajki bis zostało jeszcze na kwarantannie? Razem z nią było, jest na wcześniejszych zdjęciach. Ta sunia jest trochę większa ale nie mniej śliczna. Może ta osoba, która chciała zaadoptować Ritę 2 przyjrzy się tej suni. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/851/35542113.jpg[/IMG]
  22. Dziewczyny zobaczcie jakie podobne biedactwo do suni Ritopodobnej zostało jeszcze na kwarantannie? Razem z nią było, jest na wcześniejszych zdjęciach. Ta sunia jest trochę większa ale nie mniej śliczna. Może ta osoba, która chciała zaadoptować Ritę 2 przyjrzy się tej suni. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/851/35542113.jpg[/IMG]
  23. Boże a to biedactwo jeszcze tam?:( była razem z sunią Ritopodobną, ta już w nowym domu a to biedactwo jeszcze tu.... [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/851/35542113.jpg[/IMG]
  24. Zobaczcie jaka to spokojnotka, inne wyrywają się do przodu, a ona taka troszke z boku. Myślę, że już po tym można stwierdzić, że to wspaniała i zrównoważona sunia. Ale myślę, że potem, kiedy zazna trochę wolności i miłości , rozkręci się i pokaże na co ją stać :evil_lol::diabloti:
  25. Dziękujemy bardzo :loveu:, jak cudownie zobaczyć Tanię taką "inną" :) jakby śmielszą :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...