Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. No i jeszcze śliczna parówa(też z ostatniego boksu), z podpisu Toli, jest strasznie gruba, chyba wyjada jedzenie wszystkim :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/61922815.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/701/61922815.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/13424289.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3075/13424289.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Jeszcze jedna rudaska z ostatniego boksu, słabo widać trochę, bo chowała się, taka chyba starszawa już... Tam dalej w budzie byla jeszcze jedna fajna sunia ale mocno się bała chyba też innych suk...Może jak będę to zrobię jej zdjęcie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/72436285.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3401/72436285.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/62534819.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/87/62534819.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  3. W ostatnim boksie od pola, nazywamy go z Funią "zapomnianym" jest kilka ślicznych suczek, nie wszystkim dałam radę zrobić zdjęcia bo niektóre boją się podejść i chowają się w budzie. Ta sunia zawsze siedzi sobie na budzie, jest śliczna, troszkę większa od naszej Lorki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/135/71173691.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/641/71173691.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/62516546.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7480/62516546.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Natomiast jeśli chodzi o Jaśka, to z tego co zauważyłam gra pierwsze skrzypce w boksie, pierwszy przybiega, szczeka, przegania inne psiaki. Wiem, że swoje przeszedł, jak każdy jego towarzysz niedoli:) Może Zojka się nie pogniewa jeśli wstawię zdjęcia jeszcze innych psiaków? ;) To Jasiek ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/73478226.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5649/73478226.jpg[/IMG][/URL] Tutaj rudasek podobny do Lorki, taki bardzo spokojniutki, jakby zrezygnowany, a może po prostu gorąco mu było i leżał sobie spokojnie ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/121/55147876.jpg/"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/9075/55147876.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/34185297.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9026/34185297.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][COLOR=black]Obok niego siedzi śliczny onkowaty ale mały pies. Ciągle siedział w kącie...[/COLOR] [/URL]
  5. [quote name='IVV']po sterylce powinna dopiero po 10 dniach jechac...tak najlepiej dla jej zdrowia[/QUOTE] Też tak myślę, ale zobaczymy jak z tym transportem będzie :)
  6. Nie, no nie miesiąc :-D Myślę, że w następnym tygodniu zrobimy sterylkę. Kilka dni i może jechać. Jeśli weterynarz, który będzie operował Zojkę zgodzi się, żeby szwy ściągnął już inny wet, gdyby transport się znalazł to oczywiście sunia pojedzie jak najszybciej. Potem to my będziemy czekały na wiadomości od Gabrysi :loveu: Ja niestety dzisiaj nie pojechałam do Zojki, trochę się rozchorowałam, ale jutro lub w poniedziałek na pewno ją odwiedzę. :)
  7. Mina, jak będziesz miała już ten tekst, to wklej go tutaj, ja też kupię ogłoszenia :) Dziękuję Ci bardzo :)
  8. Tak czekamy kilka dni, żeby sunia troszkę ochłonęła, trzeba sunię odrobaczyć i pewnie w następnym tygodniu zrobić sterylkę. Po jakim czasie od odrobaczenia można juz robić? Sunia była naprawdę w wielkim szoku, o prowadzeniu na smyczy nie było mowy, wiła się jak węgorz :roll:, trzeba było ją przenosić z samochodu do boksu. W schronisku też ciężko było ją wyciągnąć z kąta. Pracownicy musieli się nieźle natrudzić, żeby założyć jej obrożę, Dlatego pomyślałam, że kilka dni spokoju dobrze jej zrobi.:) Ja również bardzo bym chciała, żeby sunia mogła jak najszybciej pojechać do Gabrysi.
  9. Nanhoo jeszcze raz dziękuję Ci z całego serca za opiekę nad sunią i znalezienie jej fajnego domku :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Murka']Czy wiadomo kiedy będzie można ciachać Frajdę? Bo w kolejce czeka też Bella i mogłyby jechać jednym transportem do Stalowej Woli (koszty na pół). Pytałam wstępnie naszej wetki i ona mówiła, że jeśli sunia czuje się dobrze to można ciachać nawet w przyszłym tygodniu (żeby minęło ok. 2-3 tyg. od tego najgorszego stanu).[/QUOTE] To Bella też już od Ciebie wyjeżdża? :)
  11. Jowitka ma już dom :loveu: Dwie ciotki zaufane sprawdziły dom. Jedna mieszka nawet naprzeciwko tego domu. Nanhoo powiedziała, że napisze o wizycie. Zdjęcia będą, ale już z nowego domu :)
  12. A ja dzisiaj (tzn. jutro :evil_lol:) będę cały wieczór u Funi i u Zojki :loveu:. Zazdrośćcie mi ciotki, nacieszę się nią ile wlezie :eviltong:. Już nie mogę się doczekać :multi: Wczoraj tak szybko przed pracą ją podrzuciłam i nie miałam czasu jej się przyjrzeć bliżej :) Gabrysiu, ja wiem, że taka mała iskierka zazdrości tli się w Tobie, że sunia pomału zaczyna ufać Funi, zaczyna się cieszyć na jej widok, rozumiem to uczucie, ale dzieki Kasi czyli Funi, Zojka otwiera się na świat :) Kiedy sunia poczuje, że jesteś jej panią tak już na zawsze pokocha Cię tak jak żadna istota na świecie nie potrafi :loveu: Potem będziesz miała z górki, będziesz miała wspaniałą sunię do kochania tylko...:) Wszystko to robimy dla Ciebie i dla suni przede wszystkim, bo dość już w swoim życiu przeszła i teraz już tylko jej szczęścia pragniemy :loveu:
  13. Majka skąd Ty taki wiersz wytrzasnęłaś? Łzy z klawiatury ścieram, żeby coś napisać...
  14. Zapiszę się u biedaczka, ile on wycierpiał na tym łańcuchu :-(:-(:-(
  15. Dzisiaj znowu Nanhoo dzwoniła. Mówiła, że zgłosił się domek chętny na małego pieska. Powiedziała, że dzisiaj (chyba dzisiaj, byłam w sklepie jak z nią rozmawiałam i nie pamiętam dokładnie) pojedzie z małą do nich na sprawdzenie domku. Pytała mnie czy jakby co to Jowitka mogłaby tam trafić. Powiedziałam, że jeżeli ona stwierdzi, że domek nadaje się to się zgadzamy...Co Wy na to? Oczywiście opisze nam tu lub mi przez telefon wrażenia z wizyty i wtedy zadecydujemy ostatecznie :)
  16. Cudowne wieści :) Na pewno z każdym dniem będzie lepiej. To, że dała się już pogłaskać to sukces :loveu:
  17. Witaj Zojeczko śliczna :loveu:, jak tam dzisiaj się miewasz? Dobrze u cioteczki Funi, prawda?
  18. Owieczko dziękuje Ci bardzo za podtrzymywanie na duchu :)
  19. [quote name='gabrisia1']Dopiero przyszłam do domu i włączyłam kompa od razu weszłam na stronkę Zojeczki cieszę się bardzo że moja sunia czuje się troszkę lepiej ale i tak się martwię.Mam nadzieję że jutro będzie jeszcze lepiej.[/QUOTE] Będzie lepiej, Funia mówiła, że miała już takie przypadki. Nawet gorsze, bo niektóre psy nawet z budy nie chcą wyjść. Zojka musi się przekonać, że nic jej nie grozi, wtedy się otworzy.
  20. Korzystam chwilowo z netu w pracy, więc krótko, też nie spałam dzisiaj już od piątej ;) :) Zojka już u Funi. Jest cudowna i śliczna. :loveu::loveu::loveu: W samochodzie siedziała cichutko, co do lat to nie wim dokładnie ale Funia zajrzy jej w pyszczek i będzie mniej więcej wiadomo. Myślę, że nie ma więcej niż 3, 4 lata, tak na moje oko ;) Kiedy zostawiłam ją w boksie wcale się nie chowała, patrzyła na mnie tymi swoimi ślicznymi oczkami. Naprawdę jestem nią zachwycona :) Funia więcej napisze.
  21. [quote name='beka']A co wiadomo o tej once z dłuższą sierścią?[/QUOTE] Powiem szczerze, że nie wiem. Ale jakby ją do porządku doprowadzić, to będzie śliczna :)
  22. [quote name='funia']Jadzia nie ma urody ,Zeby leciał na nia wzrok ....Ale właśnie ona jest dla wyjatkowego człowieka ,który to piekno odnajdzie w jej wnętrzu ....[/QUOTE] Święte słowa :) Nie ujęłabym tego lepiej :)
  23. [quote name='agusiazet']Ta mieszanka husky'ego cudna![/QUOTE] Nie mówiłam głośno, ale wiedziałam, że ta sunia spodoba Ci się. ;)
  24. [quote name='funia']No ,ale napisz kto Ci ta sliczną Polę naraił ....No ,kto ?::mad: Kto Ci wybrał i dał na TAcy ?[/QUOTE] Tak Funiu i dziękuję Ci za to, że otworzyłaś mi oczy. Kiedyś, przyznam się :oops::oops::oops: myślałam o tym, żeby kupić sobie psa z giełdy :shake: Teraz mam mega satysfakcję, że zaadoptowałam moją zwyczajną kundelkę Polę i dzięki temu mam największe szczęście i jedną, wielką wdzięczność pod swoim dachem :lol:
  25. Powiem szczerze, że tej parówie nic nie dorówna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Powiem szczerze, że na zdjęciach może nie widać ale to konkretna parówa na krótkich nóżkach, małe, grube cudo...;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/36198318.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5297/36198318.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/13283746.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6137/13283746.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/34725733.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8518/34725733.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...