Ja też kocham Grażynkę :)
A Figa i Pesio kochają siebie nawzajem :)
Bardzo kochliwie na tym wątku się zrobiło...
Słuchajcie, może by tak zmienić front poszukiwań: Nie dwa DOBKI szukają domu, bo wtedy pojawiają się amatorzy rasowych dobermanów, którzy stwierdzają, że Pesio nie jest rasowy i chcą tylko Figę, ale raczej: wspaniały MIESZANIEC Pesio szuka domu, warunkiem adopcji jest przyjęcie pod dach także Figuni! :)