-
Posts
1700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiek.
-
[quote name='himba']Zrobiłam Cezarowi ogłoszenie na "owczarki w potrzebie", myślę o hoteliku dla niego,ale sama nie udżwignę kosztów, a nie wiem jak się robi bazarki i zbiera deklaracje? Wszystkie psy zasługują na dobre życie, ale ten, którego razem z dostrotą uratowałyśmy od śmierci - szczególnie, ja czuję się w obowiązku zapewnienia mu najlepszych warunków.[/QUOTE] Deklaracje można zbierać na wątku -piszesz w tytule o co chodzi ,ze są potrzebne deklaracje ,podajesz konto na pw osobom ,które chcą wpłacać a później podajesz dokładne rozliczenie kto i ile wpłacił ,i na co kasa poszła(faktury lub rachunki od weta itp),tak to oględnie wygląda ,ale wejdź na jakiś wątek i zobacz sama jak dziewczyny to robią
-
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
kasiek. replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
jak będzie foto to dam do bokserów..... -
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
tel do wolontariuszki Oli [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]telefon 503 14 33 55 [/FONT][/COLOR][/LEFT][/FONT][/COLOR] -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
kasiek. replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Madi to podaj mi ten adres DT ,bo ja teraz nie bedę czytać całego wątku ,albo namiar na tą osobę -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
kasiek. replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Poprosimy, może się przyda.[/QUOTE] Na jaki adres przesłać te krople CYSTO VAD ? ,bo nie wiem czy na ten co jest podany,czy na ten DT? -
zapisuję Mogę wkleić te foty na fb,będzie bardziej przekonująco napiszcie jaka pomoc rzeczowa potrzebna (plastry?),można zbierać na FB ,już parę razy zbieraliśmy wiem ,ze srebro koloidalne też mogłoby pomóc ,natomiast szare mydło przy takich ranach to absolutnie nie.
-
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
o świetnie ,dzięki ,już piszę w tej sprawie -
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś może przywieźć karmę na trasie W-wa Ochota -Jabłonna to bokserek miałby wór jedzenia ,a widać ,ze żarełko bardzo się przyda -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
kasiek. replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
info od p. Maria Majkut Moge doslac "Cysto Vad " lek homeopatyczny na ostre i przewlekle stany zapalne pecherza moczowego,sklad:Ac.benz.D3,Belladonna D4,Cantharis D4(rozpuszcza piasek)Herniarnia glabra D3,Pareira brava D4,Uva ursi D3.Krople sa na spirytusie ,skrapia sie jedzenie albo podaje sie do pysia na niewielkiej ilisci wody 3x dziennie po 6 - 10 kropli dla malych zwierzat . -
Onek jest juz w schronisku,czy była konsultacja u weterynarza ,ostatnio pies w takiej sytuacji szybko się przeniósł za TM,chociaż po nim nie widać strasznego wyczerpania ,może ma silny organizm
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_qXXuMtVz0A8/Tb2pM39COwI/AAAAAAAAAh8/ABtcUPcM-Qg/s640/ONEK1%5B1%5D.JPG[/IMG]
-
wyślij mi fotki wstawię [email][email protected][/email]
-
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='anka_szklanka']boshhh jaki biedny :( Dajcie może znać fundacji SOS bokserom...[/QUOTE] "Wszystkie boksery" jakie znam - powiadomione ,chłopak ma apetyt ,wiec może będzie dobrze -
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
allegro cegiełkowe dla bokserka po 5zł [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1571192060[/URL] -
Bokser-szkielecik odebrany interwencyjnie-Legionowo
kasiek. replied to kasiek.'s topic in Już w nowym domu
rezerwacja posta [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=276097991&back=-1&ImageIndex=1"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110418/543r1/5112lgd_20.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=276097991&back=-1&ImageIndex=1"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110418/543r3/8468i1c_20.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=276097991&back=-1&ImageIndex=1"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110418/544r3/0672cae_20.jpeg[/IMG][/URL] -
Wklejam na prośbę 14.04) Właśnie wróciłyśmy z interwencji z Legionowa. Dziś w godzinach popołudniowych fundacja otrzymała powiadomienie o mega zaniedbanym bokserze, który wg świadków jest zagłodzony i nie był wyprowadzany na dwór. Koło 18 pojechałyśmy na miejsce z policją, ale nikt nie otworzył drzwi, czekaliśmy godzinę, ale bez efektu. Po 21 pojechaliśmy po raz drugi, po wielokrotnym dobijaniu się do drzwi w końcu otworzyli. Na widok boksera szc...zeki nam opadły. Na psie można uczyć się anatomii - zdjęcia z pomieszczenia nie oddają jego chudości nawet. Ludzie zgodzili się napisać zrzeczenie, całe towarzystwo było w sztok pijane. Pies urodzony w 2004 roku, tylko raz w życiu szczepiony i odrobaczany. Po interwencji pojechałyśmy do kliniki, gdzie została pobrana krew do badań, obcięte mega szpony, przez które nie mógł chodzić - pani wierzyła w to, że bokserom same odpadają i nie trzeba ich ścinać. Pies waży 19 kg:( Psiak praktycznie słania się na nogach, nie ma siły chodzić, dlatego też pani nie wyprowadzała go na spacer, załatwiał się na balkonie...i tak 7 długich lat:( Jeśli ktoś chciałby wspomóc nas w leczeniu i utrzymaniu chłopaczka będziemy bardzo wdzięczni. Psiak ma straszną anemię. Pies potrzebuje w tej chwili porządnego odrobaczenia, odpchlenia i bardzo dobrej karmy, żeby go doprowadzić do normalnej masy ciała. Potem oczywiście kastracja, szczepienia i może jechać do domku. kontakt- Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych KRS 0000372116 NIP 5361898580 REGON 142749794 konto: 76801300062001001408650001 adres: ul. Modlinska 107 B 05-110 Jabłonna konto paypal: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/174883_200567569982789_3381789_n.jpg[/IMG]
-
Udostępniłam cegiełki na swoim FB , Zefirko trzymaj się
-
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
kasiek. replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Taka sunia mix-yorka zaginęła ok Stare Babice [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-podobna-do-yorka-W0QQAdIdZ278038419#"][IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110426/520r3/4376j0d_19.jpeg[/IMG][/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Zaginela-suczka-podobna-do-yorka-W0QQAdIdZ278038419#[/URL]