Jump to content
Dogomania

Yourii

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yourii

  1. Zdjęcia, zdjęcia ! :D
  2. [quote name='*kleo*'][URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1312314,stol,ringowy,aluminiowy,60x45,cm,wys,85,cm.html[/URL] o tym :-P[/QUOTE] To jest ten co miałaś w Gdańsku ?? ja myślałam nad takim: [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1312320,stol,trymerski,76,x,45,cm,kola,uchwyt,groomerski,i,smycz.html[/url] ale tu padł dobry pomysł z tym stelażem co staruszki na torbę na zakupy wożą... wszystko by na to włożyć i linkami związać - jest gites... chyba... Chodzi o to czy ten stół, co Macie z Marzenką nie jest za niski ?
  3. Wszystkiego najlepszego dla Gracji:tort:
  4. Yourii

    Panna Furia !

    Furki nie było na tej wystawie - w domu psociła, a na fotce ([URL]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs016.snc6/166606_185973258098911_100000587153682_579051_1063729_n.jpg[/URL]) jest odpoczywający po wystawie Mł.Ch.PL Barbok Jardin D'or :loveu::loveu: [URL]http://img69.imageshack.us/img69/7491/obraz374t.jpg[/URL] a ta psina to Ulencja *Kleo* :lol: edit/20.01.2011 [CENTER] Heya :) Ostatnio mam dość ograniczony dostęp do internetu i niestety utrzyma to się jeszcze przez jakieś 2 - 3 tygodnie :-( Dodaję jeszcze parę zdjęć z Gdańskiej wystawy w ringu yorasów co na pewno Was zainteresuje :) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1821/obraz10511.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8061/obraz582o.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://img441.imageshack.us/img441/4240/obraz340z.jpg%22%20alt=%22Image%20Hosted%20by%20ImageShack.us%22/%3E%3Cbr/%3EBy%20%3Ca%20target=%22_new%22%20href=%22http://profile.imageshack.us/user/null%22%3Enull%3C/a%3E%20at%202011-01-18[/IMG][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4240/obraz340z.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4388/obraz148e.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1669/obraz133va.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3014/obraz562.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1682/obraz201l.jpg[/IMG] I piękne Chamiopny: [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1117/obraz357.jpg[/IMG] I Yoras na Bisach (Mona Dexter - 10 lat :cool3: ) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5120/obraz901.jpg[/IMG] [FONT=Garamond][B][SIZE=5] I żebyście nie tęsknili: :multi:PANNA FURIA:multi:[/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=5]w śniegowej odsłonie [/SIZE][/FONT] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7120/dsc0058fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6800/dsc0059py.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3649/obraz037z.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. Yourii

    Panna Furia !

    [quote name='Marzena*']Rozłożyłyście się obok nas Ja zajmowałam jeszcze miejsce dla Agi i Harmoniego bo przyszli troszkę później niż Wy Oczywiście, że nie jestem zła bo niby czemu miałabym być A Furia to mała iskierka, podobało mi się z jakim uporem próbowała strzepać kokardkę z głowy [/QUOTE] Aaaa... to kojarzę :D no proszę to już wtedy mogłam poprosić o koszulkę (lecę po metrówkę krawiecką i mierzę :razz:) [quote name='*kleo*']No właśnie, pochwal się, chętnie zobaczę moją gwiazdę w Twoim obiektywie [/QUOTE] A mogę? tak sama wybrać i umieścić ? :) przyślij mi maila to wyślę Ci wszystkie - próbowałam wysłać Ci wiadomość na prv ale masz chyba zapchaną skrzynkę [I](ah Ci wielbiciele :mad:)[/I] [CENTER]:B-fly:Tamtadam ! ULA !:B-fly: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7491/obraz374t.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2788/obraz473p.jpg[/IMG] [/CENTER] Wybrałam razem z moją mamunią te naszym zdaniem najładniejsze :) resztę wybierzesz sama i jak będziesz miała ochotę to opublikujesz w swojej galerii ;) [quote name='Princess_York']Pochwal się jakie fotki porobiłaś :loveu:[/QUOTE] Zaraz, zaraz:cool3: a dostałaś meila ? [quote name='Yoko2009']Witamy się porannie i również domagamy się fotek[/QUOTE] [quote name='FREDZIU']:angryy:Stanowczo domagam sie fotek:mad:[/QUOTE] [quote name='agamewa']Cześć Sandra:smile: foteczek troszkę prosimy[/QUOTE] [quote name='karkakarka']ja też czekam na fotki! [/QUOTE] Witam Was wszystkie :) Ok, już wstawiam, wcześniej nie bardzo miałam czas, ale już dodaję :evil_lol: Najpierw ogólne migawki z wystawy: [CENTER][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1373.snc4/164499_185975271432043_100000587153682_579072_5135622_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1373.snc4/164504_185975874765316_100000587153682_579088_5492979_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs754.ash1/164504_185975878098649_100000587153682_579089_7213843_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1384.snc4/163681_185962584766645_100000587153682_579030_3487447_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1388.snc4/164077_185688511460719_100000587153682_577491_1112351_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs268.snc6/179657_185973581432212_100000587153682_579054_6623488_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs069.snc6/167919_185973361432234_100000587153682_579052_3997357_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs789.ash1/167944_185965094766394_100000587153682_579041_7695642_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs248.snc6/179677_185963851433185_100000587153682_579037_6703310_n.jpg[/IMG] Spójrzcie na tą ślinkę.... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs051.snc6/168170_185960801433490_100000587153682_579018_860822_n.jpg[/IMG] I Dog na Dogomani :cool3: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs016.snc6/166606_185973258098911_100000587153682_579051_1063729_n.jpg[/IMG] :loveu: [/CENTER]
  6. Taka pora że łatwo o jakieś wstrętne choróbsko... Hej Aguś :)
  7. Yourii

    Panna Furia !

    [quote name='Marzena*']Śliczna Furia i śliczne fotki :smile: A wiesz, że my się w NDM widziałyśmy ;-)[/QUOTE] Poważnie ? no proszę, a przypomnisz mi kiedy? :eviltong: Nie bądź zła oczywiście że nie kojarzę :) o to widziałaś moją Furkę na żywo :D [quote name='darii_iia']Czesć. :smile: Piękne zdjęcia robiłaś razem ze starym aparatem. ;-) A Furia BOSKA. ! :smile:[/QUOTE] A dziękujemy, dziękujemy :)
  8. Hej, hej widzimy się jutro :)
  9. niedobrego to jakiego? Tego stylu ubranka pożyczałam od Barboka jak jeszcze swojego nie miałam, a teraz mamy tego typu: [IMG]http://www.dogfashion.pl/imgk134_/informacje/O%2002-1.jpg[/IMG] Takie że szyja jest cała zasłonieta i przylega do ciałka bo jak miała te z kołnieżem odkrytym to zawsze zdejmowała papiloty z szyi, nie mam akurat zdjęcia jej w papilotach i w ubranku, jak zrobię to wstawię do swojej galerii i zobaczysz :D
  10. Kurczę blade, a ja nadal czekam, coś się ociągają z tym przesyłkami....
  11. Yourii

    ......

    Ooo... witamy nową dogomankę :) Masz uroczego psiaka a to zdjęcie [url]http://img690.imageshack.us/img690/7467/48511114.jpg[/url] zabójcze :D
  12. Jej też bym taką chciała, ale czarną. Mam czerwoną z Fashion dog ale szybko się popruła... a kosztowałam nie mało:angryy: Arwi będzie ślicznie wyglądała :)
  13. [quote name='slawi']Cześć Klaudia fryzurka dziadka powala, cudna mordeczka umiesz tak obciąć? mam na f wśród przyjaciół groomerkę z Korei , może widziałaś jej fryzurki, normalnie szok, [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001838389456#%21/album.php?id=100001844798517&aid=4783"]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001838389456#!/album.php?id=100001844798517&aid=4783[/URL][/QUOTE] Jak zabaweczki :) Witam wieczorową porą :)
  14. Jakie zalotne spojrzenie [url]http://i56.tinypic.com/pq87n.jpg[/url] :D
  15. [quote name='aknad']Witam, może ktoś mi podać adres hotelu gdzie przyjmują z psami :) Z góry dziękuję[/QUOTE] podłączam się do pytania
  16. [quote name='tigrunia']Szukałam i szukałam no ale mam :multi: Strona/y miecia, który robił moją stronę - zapłaciłam 500 zł (sam moduł CMS(?) kosztował 300) [URL]http://www.pawelmiatkowski.pl/design/index.php[/URL] Nie wiedziałam nawet, że chłopak fotografią się zajmuje :-o [URL]http://www.pawelmiatkowski.pl/[/URL][/QUOTE] Ja zrobiłam swoją stronkę w starym dobrym html'u i jestem zadowolona :evil_lol: i to za darmo :lol: [url]http://img818.imageshack.us/img818/4150/p1050071edited.jpg[/url] jaka dama :)
  17. [URL]http://i56.tinypic.com/o0we81.jpg[/URL] wygląda jak dzidziuś:loveu: Powiedz mi co robisz by te Twoje grzdyle nie zdejmowały papilotów z pyszczka? bo u mojej Furii jak 10 minut wytrzymają to jest święto lasu :mad:
  18. Yourii

    Panna Furia !

    [quote name='*kleo*'][URL]http://img121.imageshack.us/img121/4867/dsc0282xa.jpg[/URL] ale piękny domek, chcę taki chyba :loveu::evil_lol:[/QUOTE] Też mi się taki marzy :loveu: [quote name='kiniaaa']Hej!! :multi: Ale super fotki robił tamten aparat :crazyeye: i Ty w sumie :evil_lol:[/QUOTE] Hejka :lol: robił super, a ten chyba jeszcze lepsze :eviltong: [quote name='FREDZIU']Cześc wakacyjne widoczki cudowne, zazdroszczę:eviltong: a aparat super strzelał fotencje:lol:[/QUOTE] dziękuję :) [quote name='OlaKW']Heeeeejo :smile: Super foteczki ! Piekny psiurek !! Swietny aparacik :-D Pzdr![/QUOTE] Witam i dziękuję za odwiedziny :)
  19. [quote name='Princess_York']:) :) :) . Jeszcze 5 dni (...)[/QUOTE] Jeszcze 3 dni, nie licząc dzisiejszego :]
  20. Yourii

    Panna Furia !

    Aaa... to jeszcze nie było klasy baby? Dobrze że ją wprowadzili to takie przyzwyczajenie psa do wystaw :)
  21. Też zależy jaką masz rasę, tak jak tu koleżanka wyżej wspomniała że do pudli potrzebuje masę sprzętu ja mam yorka i też tego trochę jest :) My zabieramy jeszcze kontenerek, stolik jakieś krzesełka, oczywiście ringówka, i dobrze powiedziane chusteczki się przydają :) A jakiego psiaka wystawiasz ?
  22. Yourii

    Panna Furia !

    A ja nie widziałam Ciebie :evil_lol: a Wystawiałaś Arwenkę ?
  23. [quote name='agamewa']Oooo no i ,no i....wymagający??[/QUOTE] Pan Trębala jest po prostu świetny - tak mi przypadł do gustu jak żaden sędzia! Oceniał nas na Międzynarodówce w Krakowie, przemiły i przesympatyczny :) Mający własne zasady hehe Nam zaglądał w zęby, była to kl. baby i Furka miała jeszcze podwójne kły to zrobił mi wykład co należy robić by wypadły - czyli wsiąść jakąś szmatkę i szarpać gdy ta ją w żeby weźmie :evil_lol: [URL]http://i53.tinypic.com/2i76zcx.jpg[/URL] Jaka wygodnicka :cool3: [URL]http://i51.tinypic.com/2mebqfm.jpg[/URL] Śliczne spineczki, a jaki ona ma uroczą mordkę, taką milusią :)
  24. Yourii

    Panna Furia !

    [quote name='Yoko2009']Piękne widoki:smile: A moze wpadniecie do nas na duuużo fotek?[/QUOTE] Jak dużo fotek to juuuuuuuuż lecimy :scared: [quote name='Princess_York'][URL]http://img24.imageshack.us/img24/8758/dsc0481lp.jpg[/URL] - :-o leże :loveu: [URL]http://img3.imageshack.us/img3/1734/dsc0359oz.jpg[/URL] - Ślinotok :diabloti: :loveu: hehe .[/QUOTE] A dogi z Wystawy w Sopocie z 2009 roku :)
  25. Yourii

    Panna Furia !

    [quote name='karkakarka']Spotkamy się w Głogowie :eviltong: Jest spis wystawców [/QUOTE] Karina tak? Fajnie jak się spotkamy będziesz musiała mnie szturchnąć bo ja na wystawach to tak jakoś klapki na oczy dostaje :eviltong: A miło byłoby poznać :) [quote name='FREDZIU']Cześć, dla nas Furia to poprosyu ksieżniczka- wiesz o tym?:loveu:Jest sliczna i wszystkie pucharki jak najbardziej sie jej należą. Pozdrawaimy[/QUOTE] A wiesz jak mi się miło zdobiła... dziękuje za takie docenienie mojej gwiazdy naprawdę :) [quote name='Princess_York']Karolinko ,nic trudnego ,skoro Sandrze już ukradli D40 to czemu nie D90 hahahahah :diabloti: .[/QUOTE] Jasne, jasne i co jeszcze? może adres wam podać i info kiedy do pracy wychodzę :p Teraz już mądrzejsza o to nieszczęśliwe doświadczenie ubezpieczyłam mój sprzęcik od wszelkich zdarzeń losowych, a od kradzieży to już obligatoryjnie ! [I](ponieważ ubezpieczenie mieszkania tylko połowę wartości mi pokryło - następni złodzieje jedni!)[/I] [CENTER][B]A teraz gdy już tak wspominamy moją starą lustrzankę zamieszczam parę zdjęć: Zapraszam do zwiedzenie Słowacji i Norwegii :)[/B] [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/737/dsc0019ng.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8758/dsc0481lp.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4867/dsc0282xa.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4697/dsc0152lj.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8919/dsc0064da.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/364/dsc0111fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8152/dsc0227z.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2776/dsc0057lm.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/112/dsc0053x.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/79/dsc0086mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1734/dsc0359oz.jpg[/IMG] A teraz pewnie mój biedny aparacik ma jakiś fajer i o niego nie dba :( [/CENTER]
×
×
  • Create New...