Jump to content
Dogomania

Yourii

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yourii

  1. [URL="http://furiatka.webpark.pl/images/image005.jpg"][IMG]http://furiatka.webpark.pl/images/image005.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://furiatka.webpark.pl/images/image007.jpg[/IMG] [IMG]http://furiatka.webpark.pl/images/furi.jpg[/IMG] [IMG]http://furiatka.webpark.pl/images/IMG_915.jpg[/IMG] Moja mała Panna - Furia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Shetanka']Gdzie można znaleźć jakieś informacje o tej wystawie? (obsada sędziowska, opłaty etc.)[/QUOTE] [url]http://www.fci.md/[/url] [quote name='krzysio']Tak na tych wystawach za 2xJCAC otrzymujesz tytuł młodzieżowego championa. Dopiero wróciłem z wystaw w Austrii napiszę Ci prv.:)[/QUOTE] Czekam :)
  3. Mam parę pytań odnośnie tej wystawy, ze względu na to iż to będzie nasz pierwsza wystawa poza granicami kraju to chciałabym upewnić się w paru kwestiach, a przecież kogo miałabym się poradzić jak nie Was :P [LIST] [*] Jak to wygląda z językiem? czy osoba sędziująca mówi po angielsku? jeżeli tylko po swoim ojczystym języku jak to wygląda gdy wystawia obcokrajowiec? [*] I czy w sekretariacie są osoby anglojęzyczne? [*] Czy numerek zostanie przysłany na adres w Polsce, czy trzeba będzie go odebrać na miejscu? [*] A na samym ringu, czy jakoś inaczej prezentuje się psa? [*]Ogólnie jakie jest nastawienie na obcokrajowców? są cierpliwi i wyrozumiali? [*]I jeszcze proszę o info kiedy można się spodziewać jakiś informacji odnośnie tej wystawy na stronie FCL ([url]http://www.uchl.lu/[/url]) i kiedy miej więcej będzie i czy w ogóle będzie możliwość zapisu on-line [/LIST] Z góry dziękuję za odpowiedź :)
  4. Yourii

    Papiloty

    Aaa, no proszę to nie wiedziałam że przy jasnej szacie olejek wchodzi w jakąś reakcję. Ale zapamiętam to może przydać się na przyszłość ;)
  5. Limit? raczej nie ma niczego takiego, przynajmniej na stronie oddziału Gdyńskiego o niczym takim nie ma wzmianki. A 130 zgłoszeń to według was dużo ?
  6. A właśnie numerek ! Za tydzien wystawa a ja jeszcze nie dostałam, mam nadzieje że dotrze na czas, ponieważ nie bardzo lubie biegac za tymi numerkami. Raz mi się przytrafiło że numerek nie dotarł i miałam problemy przy wydawaniu babka nie mogła go znaleź więc napisała go ręcznie i zamiast numeru psa to numer zgłoszenia dostałam. I niestety zorientowałam sie przed wiejściem na ring. Całe szczęście że sędzia był bardzo przychylny i nie robił problemów, jednak niepotrzebne nerwy były.
  7. Podaje sędziów wszystkich grup [COLOR=#808080]Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR] [B] FCI 1[/B] [SIZE=2][B]Andrzej Kaźmierski (PL)[/B] Australian Cattle Dog Bearded Collie Biały owczarek szwajcarski Bergamasco Bouvier des Flandres Ceskoslovensky Vlcak Komodor Owczarek australijski Owczarki belgijskie Owczarki francuskie Owczarek niemiecki Owczarek pikardyjski Pumi Welsh Corgi Pembroke Welsh Corgi Cardigan [B]Jerzy Prywiński (PL)[/B] Owczarek południoworosyjski Jużak Owczarek szetlandzki Polski owczarek podhalański Polski owczarek nizinny [B]Jerzy Olszewski (PL)[/B] Border Collie Owczarek szkocki długowłosy Owczarek szkocki krótkowłosy[/SIZE] [B] FCI 2[/B] [SIZE=2][B]Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)[/B] Buldog angielski Doberman Landseer Nowofundland Pinczer miniaturowy Rottweiler Sznaucer miniaturowy Sznaucer olbrzym Sznaucer średni Tosa [B]Andrzej Szutkiewicz (PL)[/B] Bernardyn długowłosy Dog kanaryjski Dogue de Bordeaux Fila Brasileiro Leonberger Bullmastiff Cane Corso Italiano Dog argentyński Dog niemiecki Mastif angielski Mastif tybetański Mastif neapolitański Shar Pei [B]Jerzy Prywiński (PL)[/B] Appenzeller Berneński pies pasterski Duży szwajcarski pies pasterski Entlebucher Hovawart Owczarek kaukaski Owczarek środkowoazjatycki [B]Magdalena Kozłowska (PL)[/B] Bokser Czarny terier[/SIZE] [B] FCI 3[/B] [SIZE=2][B]Aleksandra Sękowska-Miros (PL)[/B] Yorkshire Terrier [B]Leszek Siejkowski (PL)[/B] Airedale Terrier Foksterier krótkowłosy Foksterier szorstkowłosy Jack Russell Terrier Lakeland Terrier Manchester terrier Niemiecki terier myśliwski Parson Russell Terrier Terier australijski Terier irlandzki Terier szkocki Terier walijski [B]Andrzej Kaźmierski (PL)[/B] West Highland White Terrier [B]Magdalena Kozłowska (PL)[/B] American Staffordshire Terrier Bulterier Bulterier miniaturowy Staffordshire Bull terrier [/SIZE] [B] FCI 4[/B] [B][SIZE=2]Andrzej Brabletz (PL)[/SIZE][/B] [B] FCI 5[/B] [B][SIZE=2]Elżbieta Augustyniak (PL)[/SIZE][/B] [B] FCI 6[/B] [SIZE=2] [B]Andrzej Brabletz (PL) [/B] Beagle[B] Leszek Siejkowski (PL) [/B] pozostałe rasy[/SIZE] [B] FCI 7[/B] [SIZE=2] [B]Andrzej Brabletz (PL) [/B] Seter angielski Seter irlandzki Seter szkocki [B] Leszek Siejkowski (PL) [/B] pozostałe rasy[/SIZE] [B] FCI 8[/B] [SIZE=2] [B]Maciej Kozber (PL) [/B]Cocker spaniel amerykański Cocker spaniel angielski Flat Coated Retriever Labrador Retriever [B] Elżbieta Sobieszczańska (PL) [/B] Golden Retriever Nova Scotia Duck Tolling Retriever Portugalski pies dowodny Springer spaniel angielski[/SIZE] [B] FCI 9[/B] [SIZE=2][B]Jerzy Olszewski (PL)[/B] Bichon Frise Bolończyk Cavalier King Charles Spaniel Chihuahua Hawańczyk Mops [B]Zofia Konderla (PL)[/B] Boston Terrier Buldog francuski Chiński grzywacz Coton de Tulear Gryfonik brukselski Lhasa Apso Maltańczyk Pudel Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene Rosyjski toy długowłosy Shih Tzu Spaniel tybetański[/SIZE] [B] FCI 10[/B] [B][SIZE=2]Janina Staniszewska-Borkowska [/SIZE][/B] [B](PL)[/B] [B][SIZE=2] Janina Staniszewska-Borkowska [/SIZE][/B] [B](PL) [/B] Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling) [SIZE=2] [URL="http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_konkursu_Mlody_Prezenter.pdf"] [COLOR=#000000]Regulamin konkursu Młody Prezenter[/COLOR][/URL][/SIZE] [B]Konkurencje finałowe: [/B]Najlepsza para hodowlana - [B]Zofia Konderla[/B] Najlepsza grupa hodowlana - [B]Magdalena Kozłowska[/B] Najpiękniejsze baby - [B]Elżbieta Augustyniak[/B] Najpiękniejsze szczenię - [B]Elżbieta Sobieszczańska[/B] Najpiękniejszy junior - [B]Maciej Kozber[/B] Najpiękniejszy weteran - [B]Aleksandra Sękowska-Miros[/B] Najpiękniejszy pies myśliwski - [B]Andrzej Brabletz [/B] [I]O tytuł ten konkurują psy i suki ras myśliwskich, z tytułem „Zwycięzca Rasy” [/I] Najpiękniejszy pies/suka rasy polskiej – [B]Jerzy Prywiński[/B] Najpiękniejszy pies użytkowy - [B]Andrzej Szutkiewicz[/B] Najpiękniejszy pies/suka oddziału Gdynia - [B]Jerzy Olszewski[/B] [I]O tytuł ten konkurują psy i suki zarejestrowane w Oddziale Gdynia z tytułem „Zwycięzca Rasy” [/I] Grupa I - [B]Andrzej Kaźmierski[/B] Grupa II - [B]Andrzej Szutkiewicz[/B] Grupa III - [B]Magdalena Kozłowska[/B] Grupa IV - [B]Andrzej Brabletz [/B] Grupa V - [B]Elżbieta Augustyniak[/B] Grupa VI - [B]Leszek Siejkowski [/B] Grupa VII - [B]Leszek Siejkowski [/B] Grupa VIII - [B]Maciej Kozber[/B] Grupa IX - [B]Jerzy Olszewski[/B] Grupa X - [B]Janina Staniszewska-Borkowska[/B] Best In Show - [B]Andrzej Kaźmierski[/B]
  8. [quote name='amber1975']Noszę się z zamiarem kupienia stołu groomerskiego, który oprócz swojej podstawowej roli mógłby służyć również jako "wózek" ułatwiający poruszanie się z całym majdanem po wystawach. Proszę o podpowiedź. Jaką firmę/model wybrać? Które stoły mają dobre kółka i są zwrotne?[/QUOTE] Ponawiam pytanie, również przystawiam się do zakupu owego stołu. Może również ktoś z was może polecić firmę lub sklep internetowy który prowadzi sprzedaż takich stołów.
  9. Czy to będzie ta wystawa gdzie zdobywając dwa JCAC spełnia się warunki na Młodzieżowego Championa ? jeśli tak to bardzo proszę o info odnośnie kosztów
  10. hej, Mam pytanie odnośnie Cypru jak tam wygląda kwestia Młodzieżowego Championa ? Na niektórych stronach poświęconym uzyskiwaniem championatu - że wystarczy tylko jedno zwycięstwo, a na stronie związku że aż 3. Czy ktoś może z was był tam bądź po prostu wie?
  11. poszperałam i już wszystko wiem :P Dla tych co w przyszłości będą mieli podobne pytanie co ja : [url]http://www.dogomania.pl/threads/134206-Cruft-s-2010/[/url] W tym temacie wszystko jest wyjaśnione
  12. Szczerze, też pierwsze słyszę, ale jak to się mówi człowiek uczy się całe życie
  13. [quote name='Liszka']No to może ja wrzucę jakąś linkę :razz: [URL]http://kennelstumers.borda.ru/?1-3-0-00000021-000-20-0[/URL][/QUOTE] Oooo... ta działa :) Dzięki i idę do lektury !
  14. [quote name='śliwka80'] ... wysłałam formularz do KC w celu uzyskania numeru dla mojego psa. Numer jest potrzebny żeby zgłosić psa na jakąkolwiek wystawę w UK .... [/QUOTE] A powiedz mi proszę czy taki numerek dostaje się na całe życie psa czy za każdym razem trzeba starać się numer by zgłosić psa na wystawę? I gdzie miałabym taki formularz wysłać? oczywiście stąd z Polski ;)
  15. Brzmi naprawdę zachęcająco !! A do innych krajów również jeździcie? moja Panna jest w klasie szczeniąt, we wrześniu przyszłego roku będzie w klasie otwartej i to wtedy zaczniemy jeździć :) A w klasie młodzieży ze względu że jest dość ograniczona czasowo skupimy się na naszym krajowym championie :)
  16. Dziękuję wam za odpowiedzi :) naprawdę się przydały i rozwiały niektóre moje wątpliwości pozdrawiam
  17. Coś podobnego było ostatnio w gdańsku "I love my york" ciekawe czy w przyszłym roku również będą organizowane takie festiwale
  18. [quote name='Pilosus']Znalazłam taką stronkę: [URL]http://www.yorkie.lv/yorkie/index.php?showtopic=39[/URL] Polecam, krok po kroku z dokładnymi zdjęciami.:lol:[/QUOTE] nie działa mi ta stronka :(
  19. Świetnie, :) Magdaleno na pewno wyszystko sie wyjasni
  20. Yourii

    Papiloty

    aaaa chciałam jeszcze dodać że osobiście używać olejku norkowego i nie zauważyłam by przebarwiała włos na jakiś inny kolor....
  21. Dzięki wielkie :) Z chęcią bym skorzystała ale jedzie nas aż trójka, a kwaterę mamy u znajomych, a z jakimi pieskami jedziecie?
  22. Yourii

    Papiloty

    [quote name='Nika']są to zazwyczaj takie satynowe "woreczki", które mocuje się za pomocą plastra. Bardzo łatwe do samodzielnego wykonania[/QUOTE] O proszę, kto by pomyślał :) u mojej Panny jest to konieczne ponieważ strasznie sobie wydrapuje papiloty, mam już takie specjalne ubrano ale ona zawsze znajdzie sobie sposób by chociaż te z zadka zdjąć
  23. O to dobrze, też bym chciała wiedzieć. Jednak zawsze lepiej jak się wie czego można się spodziewać :)
  24. DZIĘKUJĘ ! o to właśnie mi chodziło :) coś czuję że również pojedziemy :)
  25. [quote name='panbazyl']a sprawdzałaś na ich stronach www? czasem są podane stawki z wystaw i oceny.[/QUOTE] Sprawdziłam, i są podane stwki ale tylko konkurencji finałowych. A chciałabym miej więcej wiedziec ile yorasów było by wiedziec czego można się spodziewac.
×
×
  • Create New...