Jump to content
Dogomania

Kasiaw201

Members
  • Posts

    768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasiaw201

  1. Kojaczku bądź grzeczny chociaż przez chwilkę .........bardzo proszę
  2. No Rogerku jestes super gościem, nic nie kombinuj z tymi płotami, bądź grzeczny. Ściskam Cię kochany
  3. Witaj Rogerku, miłego dnia kochany
  4. Rogerku miłych snów pieseczku. Dobranoc, do jutra
  5. Witaj Rogerku, co u Ciebie, myślę, że niedługo uda nam się poznać
  6. Zaglądam na moment spragniona wieści, ale i padnięta , ostatnie 25 godzin spędziłam z moja mama w szpitalu , na szczęście najgorsze już minęło, mogę się przespać
  7. Margo , pewnie domyślasz się dlaczego zadaję takie pytania
  8. To dobra rada, albo w czasie snu albo może jak się czymś zajmie?
  9. Myślisz, że sprawdził by się w domu z innym nie dużym samcem?
  10. Tez mi sie wydaje, że On musiał mieć dom, moze ktos Go szuka?
  11. To prawda, wszystcy czekamy z niecierpliwością
  12. Za dużo tego ostatnio, spij pieseczku, czemu, to talie niesprawiedliwe
  13. Jestem, ale tez nie umiem robić bazarków, poszukam może znalazłabym jakieś fanty
  14. To prawda, duży szacunek Margo
  15. On mi się coraz bardziej podoba, chyba się zakochałam coraz bardziej Podziękuj Twojej bratowej za pomoc dla Rogerka Ile wychodzi hotelik?
  16. Noc z 14 na 15 kwietnia 2013 roku, brutalnie zakończyła Twoje życie. Bardzo za Tobą tęsknie, Kocham Cię Fux
  17. Nasz ukochany Rambo, był z nami tylko 14 lat, odszedł 18 lutego 2011, po przegranej, nierównej walce z nowotworem - na zawsze w naszych sercach. Słoneczko pamiętamy o Tobie, tęsknimy
  18. No tak kubrak dla Niego jest bezwzględnie potrzebny
  19. A kiedy kupujecie karmę? Starczy Wam kasy?
  20. Daj znać koniecznie jak już dojedziecie, daleko macie?
  21. Łzy szczęścia kapią mi na klawiaturę, zacząć dzień taka wiadomością,super naprawdę!!!!!!!!
  22. Jesteś wspaniała, że potrafisz wybaczać mu Jego grzeszki....nie zawsze małe
  23. Ja też nie mogę się doczekać, jakby co daj znać zaraz
  24. Może i tak, co nie umniejsza w żaden sposób tego, że jest słodki
×
×
  • Create New...