Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. u mnie aktualne ma cały czas gumtree i tablicę. ;) allegro by się przydało......
  2. cuuudne wieści o Maxie :multi: mam nadzieję, że szybko również do nowych domów pójdą Krecik, Dakota i Kiara. :kciuki: no i wszystkie pozostałe oczywiście też!!
  3. aha-- jeszcze napisz mi miejscowosc, w ktorej przebywa psiak obecnie
  4. [quote name='Aneta Grymek']Zdjęcia mogę jeszcze dosłać tylko proszę o maila - nie radzę sobie tutaj. Kontakt do mnie: 18 5488523 lub 509701868 (od przyszłego tygodnia).[/QUOTE] to proszę, wyślij mi na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i jakieś informacje o psiaku, czy wiadomo np. jak zachowuje się w domu (czy kiedykolwiek w nim mieszkał?), czy wiadomo coś o jego przeszłości, itp. wydaje mi się, że ma niecały rok, jeszcze budowę mocno szczenięcą ma.. biedactwo :( :(
  5. [quote name='paoiii']A później z tego co pamiętam jeszcze Diablo sie załapał na Twoj "sprzęt" :D[/QUOTE] właśnie, jeszcze Diabełek :loveu: przydatne masz rzeczy Iś :D
  6. [quote name='Avaloth']Haha widzę że nie tylko ja pożyczam Twoje rzeczy bez pytania :D [/QUOTE] wlasnie, zapomniałam Ci powiedzieć!! :evil_lol: pożyczyłam, gdy ludzie przyjechali do Dakoty żeby ładniej wyglądała, a potem już mi się nie chciało wracać po swoją :evil_lol::evil_lol:
  7. hooop do góry Baksiu... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/201112312430.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9558/201112312430.jpg[/IMG][/URL]
  8. [B]Aneta Grymek[/B] możemy prosić o więcej zdjęć malucha? i kontakt do Ciebie (możesz mi napisać na pw), bo potrzeba do ogłoszeń!! nie można go tak zostawić... :(
  9. Boże jakie cudo........ :(
  10. [quote name='paoiii']oraz jak wszystko dobrze pójdzie Pepi :) [/QUOTE] cudnie!! :) trzymam kciuki baaaaaaaaardzo mocno, bo biedny psiur już trochę czasu czeka... :(
  11. mleko z chlebem...omg.... trzeba jakoś tego psiaka stamtąd zabrać :(
  12. Krecik na dniach pojedzie do nowego domu :) będzie miał do dyspozycji ogród, ale oczywiście spać będzie w domu na kanapie :D
  13. jak on cudnie na tych zdjęciach wyszedł!! zakochałam się :loveu:
  14. zgodnie z prośbą Ank@, przejmuję, przynajmniej tymczasowo wątek krakowskich weteranów. Ank@, mam jednak nadzieję, że nie zostawisz na zawsze dogomanii, a do schroniska będziesz przyjeżdżać dalej- wiele robisz dla tych psiaków i one Cię potrzebują!! :) dopisałam już Jawora i Dolara do listy psiaków za TM :( . mam w planach jeszcze wkleić psiaki czekające od roku 2009, wiem, że jest to na pewno Bambus. ale poproszę agamikę o listę, może będzie miała chwilkę, aby mi ją wydrukować. ;)
  15. myślę, że będzie ok, bo Państwo w psiurze zakochani i wiedzą o wszystkich Maxowych problemach i się nie zrazili :D więc trzymajmy kciuki za niego!!
  16. staruszka Apollo z tego co wiem utrzymywała w hotelu Karusiap, być może pod Wieliczką (nie wiem..) dokładnie takie samo mam wrażenie, że chcieli zaistnieć, by ktoś ciągle ich wychwalał i dziękował za to, że przygarnęły Maxa... gdybym wiedziała, to dzwoniłabym do nich nawet codziennie, jeśli to takie ważne było... ale myślałam, że oni rzeczywiście chcą pomóc jakiemuś psiakowi i kochać go jak swojego własnego... ehh... :( gdy pozbyli się Maxa pisałam z nimi sms, ale jedyne co się dowiedziałam to pretensje, że trzeba było odwiedzić Maxa, gdy u nich mieszkał... baaaaaaardzo prosze o pomoc w szukaniu domku dla niego!!! to wspaniały pies :( wieczorem albo jutro ułożę tekst do ogłoszeń.
  17. [quote name='paoiii']olly trzymam kciuki za Marlonka!!! :loveu: Mam pytanie jeszcze jak się ma sprawa z domem dla Maxa wiesz cos?[/QUOTE] Maxa 13.01 zabierają ze schroniska.
  18. Krecik być może pojedzie do domu, jutro ludzie chyba przyjadą go poznać. trzymajcie kciuki za młodego, bo biedak siedzi w schronie od szczeniaka :(
  19. [quote name='elaja']Żaden hotel nie zastąpi domu , nawet jesli to tylko dom tymczasowy . Dla Misia to będzie po prostu jego dom , jego ogród i jego ludzie - myślę ,że warto zozważyć propozycję [B]Asieg_[/B][/QUOTE] trzymam kciuki, żeby to dt wypaliło! i oby jak najszybciej Misiu znalazł cudny ds!! :)
  20. śliiiiiiiiiiiiiiczna jest !! :loveu:
  21. kolczatki w schronisku Max nie miał i nigdy nie będzie miał!! a co do ludzi, którzy go zabrali ze schroniska w wakacje- przypominam, że państwo bardzo zamożni i stać ich na budę dla psa na czas ich nieobecności, nawet jeśli niszczył w domu (a tego się nigdy nie dowiemy..)... wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że Max do nich trafił, bo te panie mają 2 swoje psiaki, oraz wcześniej pomogły jednemu staruszkowi z hotelu.... pani płakała, gdy go zabierała, że tyle lat spędził w schronisku, itp.. po jakimś czasie zadzwoniła z pretensjami, że nikt ze schroniska ich nie odwiedza i że co to w ogóle ma być.. skończyło się na dwóch telefonach. myślałam, że już wszystko będzie ok, po czym po miesiącu Max został znaleziony na ulicy... :( nie wiem jak to teraz będzie... skoro Max ponoć niszczy w domu (choć nie wiadomo czy to prawda), to nie będzie łatwo o ten dom... :( no i psiak ma już swoje lata, oraz wyglądem nie grzeszy... :( szkoda mi go straaaaasznie, bo jest z charakteru naprawdę przecudowny, zakochałam się w nim od razu jak go poznałam, nie mam pojęcia, dlaczego spędził 8 lat w schronisku i nikt nie wziął go jeszcze jako 2 letniego psa, tak garnącego się do ludzi... :( on zasługuje na najwspanialszy na świecie dom...
  22. Z dobrych wieści- Baks przytył!! :multi: Zrobiła się z niego teraz kuleczka :D odżył, uwielbia się bawić, aportuje... jak młodzieniaszek!! tylko domu brak :(
  23. Zapraszam do mojego kochanego Maxa, który po 8 latach pobytu w schronisku znalazł wreszcie dom. Wydawać by się mogło, że trafił do raju... Lecz cieszył się tym domem tylko kilka miesięcy, po czym został znaleziony na ulicy i przewieziony do schroniska. Nikt już go nie odebrał. Max znów został porzucony jak zużyta zabawka... :( Nie pozwólmy mu spędzić resztę życia w schronisku!! On trafił tutaj jak miał zaledwie 2 latka... obecnie ma już 10. To taki wspaniały pies, nie dajmy mu odejść w schronie... :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212033-Cudowny-Max-od-2003r.-za-kratami-WRÓCIŁ-DO-SCHRONISKA[/URL]-(( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/maxweteran.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/787/maxweteran.jpg[/IMG][/URL]
  24. dzięki Paulina za zdjęcia!! [quote name='natalek'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/143/dsc07733n.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8766/dsc07733n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Boże, to jest niemożliwe, że on wrócił do schroniska :( :( :( Max jest tak zagubiony teraz... jak z nim byłam wczoraj na spacerze, to kompletnie nie wiedział co się dzieje... czy ktoś znów zabiera go do domu, czy idzie tylko na spacer... :( taki zdezorientowany, niby machał ogonem, a w oczach miał przerażenie, straszne... :( pomyśleć, że on prawdopodobnie zakończy swoje życie w schronisku......
×
×
  • Create New...