Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że z ogłoszenia ;) jeeeeeeej jaka Agawa cuuudna! :loveu:
  2. Pan ma już zgodę, jutro Kiarcia jedzie do domu!! :multi:
  3. potwierdzam, Komcia w domu :) co prawda mieszka w kojcu, ale jest wypuszczana, a oprócz tego ma spacery z panią, więc jest dobrze. ;) ponoć jechała w aucie bardzo ładnie, potem niestety wymiotowała. jest przerażona nową sytuacją i wycofana (Pani chciała ją wziąć na spacer i samo zapięcie zajęło jej 20 min.), ale Pani ma nadzieję, że będzie dobrze. trzymajmy kciuki. :)
  4. Pani przeszła wizytę, także tragedii chyba nie będzie.. mam nadzieję, że sobie poradzi, bo ponoć trochę się Komy bała
  5. genialny tekst :loveu: Ina, straaaasznie się cieszę, że to właśnie Ty wzięłaś Asterka! :D nie mógł lepiej trafić!!
  6. ze starszych wieści- Nuka w domu. Eustachy został adoptowany, ale nawet do domu nie dotarł, bo ludziom zwiał, i tak właśnie błąka się teraz (albo już nie...) gdzieś koło Myślenic.. masakra.. :( ludzie nie raczyli nawet nikoni o tym poinformować, dopiero wszystko wyszło na wizycie poadopcyjnej. z nowszych wieści- Koma miała jechać dziś do domu, nie dostałam jeszcze potwierdzenia, czy pojechała, ale jesli wszystko poszło tak jak miało, to dunia już jest w domu. co prawda mieszka na ogrodzie, ale dla takiego psa z pseudo, te warunki są ok. ;)
  7. prawdopodobnie [B]MAURYCY[/B] pojedzie w niedzielę do DT!!!!!!!! KCIUKI POTRZEBNE! :kciuki:
  8. ooooo CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAM KCIUKI NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE!!! :kciuki:
  9. najwięcej będzie wiedzieć [B]Foksia i Dżekuś [/B]na pewno, więc najlepiej kierować pytania do niej. ;)
  10. ja niestety nie znam się na takich sprawach, więc nie pomogę.... :/
  11. tak, ale to trzeba się z KTOZem kontaktować, bo schronisko, aby wydać psa spoza gminy, musi dostać zgodę na papierku, a wszelakie wyjątki trzeba uzgadniać z KTOZem. ;)
  12. tylko że każdego kto adoptuje psiaka i jest spoza gminy Kraków, obowiązuje wizyta przedadopcyjna... czyli będzie to trochę bardziej skomplikowane... trzeba się z KTOZem kontaktować...
  13. wiem jak psy zachowują się w schronisku i wiem, co jest humanitarne. i wiem również, że nie każdy pies umie przystosować się do schroniskowych warunków. jeśli jednak nie ma ktoś możliwości zapewnić psu dt az do znalezienia domu, a innego dt dla niego nie ma w razie czego, lepiej nie brać psa ze schroniska, takie jest moje zdanie. ale mam nadzieję oczywiście, że Max znajdzie dom i będę mu kibicować. ;)
  14. [quote name='iwoniam']nio, taki jak 2 ratlerki ;) [/QUOTE] albo nawet 3 :evil_lol: będziesz iwoniam w sobotę? :)
  15. [quote name='paoiii']Pisząc "ogarniemy" miałam na myśli przynajmniej na razie po prostu patent na to aby wychodzić z resztą i uniknąć bliskiego spotkania z nią.[/QUOTE] ahh no chyba ze tak :evil_lol:
  16. [quote name='Akrum']Dolar został przeniesiony do innego boksu, Samba jest na drugim końcu budynku w boksie, jednak to nic nie dało. Dolar jest bardzo, bardzo mocno pobudzony. Cały czas "gwałci" kocyki, poslanko. Jest bardzo pobudzony. Rozrzuca co chwilę miski po swoim boksie... Bardzo cieżko jest się dostać do niego do bosku, bo skacze na człowieka, próbuje wyłapać okazję i wydostać się z boksu - tak samo jest z wyjściem. Maciek mówił, że nie jest lekko zapanować nad jego emocjami i podekscytowaniem.[/QUOTE] kurczę, no to nie za fajnie.... ale miejmy najdzieję, że będzie coraz lepiej...
  17. [quote name='paoiii']Co do czarnej suki mam nadzieje ze jakos ją ogarniemy.[/QUOTE] mam obawy, że się nie uda (z tego co o niej słyszałam), ale trzymam kciuki ;) mam nadzieję, że z Celia dobrze trafiła i że nie wróci tu już!! :D
  18. z tego co wiem, prawdopodobnie Kiara wreszcie pojedzie w weekend do domu. :) jutro pan ma wizytę, zobaczymy. ;)
  19. musiało mi się coś pomylić, ta sunia jest bardzo miła i psiaki mają z Dave'm regularne spacery ;)
  20. dlaczego niby Max ma zostać UŚPIONY? no przepraszam bardzo, ale uważam, że ten pies ma szansę na wspaniałe życie, i jeżeli w ogóle [B]xsupergrrrlx[/B] dopuszczasz myśl UŚPIENIA go, to po co w ogóle wygiągałaś go ze schroniska?! uśpić to można psa nieuleczalnie chorego, który już po prostu się męczy, albo psa agresywnego (i to też w określonych przypadkach), a nie normalnego, łagodnego, wspaniałego psa!!!
  21. moooooooocno trzymam kciuki!! :kciuki: będzie dobrze, musi być!!
  22. dostałam sms od Avaloth, że Celia poszła do nowego domu! :multi:
  23. trzymam mooocno kciuki i czekam na info!! :)
×
×
  • Create New...