-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że z ogłoszenia ;) jeeeeeeej jaka Agawa cuuudna! :loveu: -
Pan ma już zgodę, jutro Kiarcia jedzie do domu!! :multi:
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
potwierdzam, Komcia w domu :) co prawda mieszka w kojcu, ale jest wypuszczana, a oprócz tego ma spacery z panią, więc jest dobrze. ;) ponoć jechała w aucie bardzo ładnie, potem niestety wymiotowała. jest przerażona nową sytuacją i wycofana (Pani chciała ją wziąć na spacer i samo zapięcie zajęło jej 20 min.), ale Pani ma nadzieję, że będzie dobrze. trzymajmy kciuki. :) -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Pani przeszła wizytę, także tragedii chyba nie będzie.. mam nadzieję, że sobie poradzi, bo ponoć trochę się Komy bała -
genialny tekst :loveu: Ina, straaaasznie się cieszę, że to właśnie Ty wzięłaś Asterka! :D nie mógł lepiej trafić!!
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
ze starszych wieści- Nuka w domu. Eustachy został adoptowany, ale nawet do domu nie dotarł, bo ludziom zwiał, i tak właśnie błąka się teraz (albo już nie...) gdzieś koło Myślenic.. masakra.. :( ludzie nie raczyli nawet nikoni o tym poinformować, dopiero wszystko wyszło na wizycie poadopcyjnej. z nowszych wieści- Koma miała jechać dziś do domu, nie dostałam jeszcze potwierdzenia, czy pojechała, ale jesli wszystko poszło tak jak miało, to dunia już jest w domu. co prawda mieszka na ogrodzie, ale dla takiego psa z pseudo, te warunki są ok. ;) -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
no to czekamy nadal........ -
wiem jak psy zachowują się w schronisku i wiem, co jest humanitarne. i wiem również, że nie każdy pies umie przystosować się do schroniskowych warunków. jeśli jednak nie ma ktoś możliwości zapewnić psu dt az do znalezienia domu, a innego dt dla niego nie ma w razie czego, lepiej nie brać psa ze schroniska, takie jest moje zdanie. ale mam nadzieję oczywiście, że Max znajdzie dom i będę mu kibicować. ;)
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']nio, taki jak 2 ratlerki ;) [/QUOTE] albo nawet 3 :evil_lol: będziesz iwoniam w sobotę? :) -
[quote name='Akrum']Dolar został przeniesiony do innego boksu, Samba jest na drugim końcu budynku w boksie, jednak to nic nie dało. Dolar jest bardzo, bardzo mocno pobudzony. Cały czas "gwałci" kocyki, poslanko. Jest bardzo pobudzony. Rozrzuca co chwilę miski po swoim boksie... Bardzo cieżko jest się dostać do niego do bosku, bo skacze na człowieka, próbuje wyłapać okazję i wydostać się z boksu - tak samo jest z wyjściem. Maciek mówił, że nie jest lekko zapanować nad jego emocjami i podekscytowaniem.[/QUOTE] kurczę, no to nie za fajnie.... ale miejmy najdzieję, że będzie coraz lepiej...
-
z tego co wiem, prawdopodobnie Kiara wreszcie pojedzie w weekend do domu. :) jutro pan ma wizytę, zobaczymy. ;)
-
dlaczego niby Max ma zostać UŚPIONY? no przepraszam bardzo, ale uważam, że ten pies ma szansę na wspaniałe życie, i jeżeli w ogóle [B]xsupergrrrlx[/B] dopuszczasz myśl UŚPIENIA go, to po co w ogóle wygiągałaś go ze schroniska?! uśpić to można psa nieuleczalnie chorego, który już po prostu się męczy, albo psa agresywnego (i to też w określonych przypadkach), a nie normalnego, łagodnego, wspaniałego psa!!!
-
trzymam mooocno kciuki i czekam na info!! :)