-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Dziękuję WAM za opiekę nawet myślami, nie było mnie chwilkę, międzyczasie były 2 telefony o Arisia, trzymajcie kciuki ![/QUOTE] super! trzymam kciuki baaaaardzo mocno :D -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
oby, oby... pani została poinformowana o tych ugryzieniach Maxa, ale powiedziała, że zna się na tej rasie i takim zachowaniu, więc trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! :D no ale poprzedni właściciele też zostali poinformowani, i co było... :/ -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Noelle replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
[quote name='Limba']Niesamowicie się cieszę, że Maks ma dom, wiem już o tym od Foksi - to jakiś cud! Natalek, masz wielką zasługę w wyciąganiu go z 'cienia', na pewno jesteś bardzo szczęśliwa![/QUOTE] też jestem zdania, że to cud, jeszcze do mnie nie dotarło, że po 8 latach w schronisku, ma teraz taki raj... :crazyeye: :multi: większą zasługę ma tu p. Beata :), ale jestem bardzo, baaaaardzo szczęśliwa, nawet nie wiem, jak to opisać... w Maxsie się zakochałam kilka miesięcy temu i wychodziłam z nim regularnie na spacery. wcześniej też nie wiedziałam o jego istnieniu. cudowne, że po tylu latach czekania w schronisku, nareszcie się doczekał WSPANIAŁEGO domu :D :multi: -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
a tak nawiasem, pekinka poszła dziś do domu. p. Iza miała ją brać chyba jutro, więc szkoda, ale może jakiemuś innemu psiakowi się za to uda. ;) -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Ola, baner przepiękny, lecz na szczęście już się nie przyda :loveu: [quote name='Foksia i Dżekuś']Zdjecia wysle jak tylko bede miec chwilke .Natalek napisz mi sowj adres mailowy. Mkas trafił nie do domu ,a do pałacu ,mieszka w domu z Bernenka i rotka , ogrodków ,ogrodzonych ma do biegania z 50 albo wiecej ar. Na poczatku ma byc wypuszczany tylko do ogrodow przylegajacych do tarasów bo jest ich kilka i to oszklonych. Saam chcial bym zeby mnie ktos adoptował dfo takich warunkówhi,hi[/QUOTE] mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] woooow, jestem w szoku, ale się Maxowi mojemu najkochańszemu udało! :multi: baaaaardzo dziękuję, że dzięki Pani poszedł do takiego wspaniałego domu!! :D [quote name='Avaloth']A on zawsze sprawiał wrażenie takiego zwykłego, podwórkowego burka. [/QUOTE] no wypraszam sobie! :evil_lol: Max jest przeuroczy :loveu: [quote name='Foksia i Dżekuś']natalek i zapomniałam napisac ,ze mam u ciebie koc i recznik bo musialm wyzucic po tym jak Mkas ze strachu podczas jazdy narobił to i owo[/QUOTE] uuuups, no to ładnie. :evil_lol: [quote name='Ola164']Ale jestem szczęśliwa :loveu: A Natalia pewnie jeszcez bardziej, w końcu to jeden z "jej" psów :loveu:[/QUOTE] Masakra jak się cieszę! Nie było mnie cały dzień w Krakowie, a właściwie w Polsce, więc wysłałam koleżankę, bez większego entuzjazmu, nie myślałam, że ma jakiekolwiek szanse. A TU TAKA WSPANIAŁA NIESPODZIANKA! Jak odczytałam sms'a, że Max w domu, to oszalałam! :loveu: 8 lat w schronisku nie poszło na marne, bo teraz ma wspaniały dom!!! :D [quote name='Foksia i Dżekuś']Maks jak sie okazało takim aniołkiem nie jest ,zaczał warczec na bernenke przy jedzeniu całe szczescie ,ze na nia ,a nie na rotke jak to powiedziła pani.Ale została pouczona ,ze psy maja jesc osobno i jak zjedza musza zabierac im miski .Psinki zawsze maily miski pelne ale dlatego tez sa ciut zagrube wiec powiedzilam pani ,ze wyjdzie im to na dobre .Psy na 2 gdzoiny zostaly same ,mam nadziej ze wszystko bedzie okej.starsza Pani jest zachwycona mkasem ,ze taki bystry i zywotny ,ze całey czas podchodzi do glaskania tylko musza go oduczyc obsikiwania mebli.;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i że psiaki się dogadają! :) A że obskakuje meble - nie dziwię się, on skacze na wszystko i wszystkich, i tylko potem, po powrocie ze spaceru z nim, miałam ślady po jego pazurach. :diabloti: -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Noelle replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
hahahahah Ola, jak mogłaś dodać takie moje zdjęcie :evil_lol: co ja właściwie robiłam? ziewałam? ;o -
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Noelle replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Dzieki Monie dzisiaj zawiozlam do domu Mkasa , Natalek to dzieki Tobie bo nie wiedziałam o jego istnieniu momo ze ponad 5 lat przychodze do schroniska.[/QUOTE] tak się straaaaaaasznie cieszę... on siedział 8 lat, nie wiele krócej od Mony... dość długo już z nim wychodziłam, to wspaniały pies :loveu: dziękuję baaaardzo :D -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
Max poszedł dziś do domu :) -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Zostanę z nim tej budzie na zawsze!:evil_lol:W ogóle ja myślałam,że buda w schronisku to taka straszna rzecz.Siedziałam w niej parę godzin(w sumie), kiedy padało,bo szkoda mi było czasu. Padał deszcz, a tam było tak przytulnie i tak pięknie pachniało.:lol:Wystawały mi tylko nogi,opowiadać dalej..?Zapach jest starego wysuszonego drewna,lekko słodki,chyba słoma tak pachnie.No mnie było tam dobrze i psince chyba też.A tak poważnie, to jak sprzątam w budzie , to muszę tam wejść i kiedyś, kiedy naprawdę padało, chcący, niechcący wpełzłam za psem, aby mu masować nogę.No i spędziłysmy tak dobra chwilę.:evil_lol:[/QUOTE] hahahahah, no to ciekawie :D u jakiego psa to było? ja kiedyś sprzątałam w budzie, znaczy wyciągałam słomę, ale to co innego :D -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
dzięki :loveu: i sorry, że wykorzystuję Twój talent xd -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
wiem, że wiesz, ale przynajmniej w wakacje można z nimi częściej wychodzić. może do września się choć trochę to nas przekonają i troszkę rzadsze spacery nie będą dla nich aż takim problemem... -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
no w tym tyg. to się nie dało częściej, ciągle lało... :/ -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
w takim razie już siedzę cicho :evil_lol: -
Spanielek czekający na dom, kolejny raz zwrócony, znowu ugryzł
Noelle replied to Rumi.'s topic in Już w nowym domu
no tak, nawet nie pomyślałam o pogodzie... :) -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
może dlatego, że to nie jest pewne, że akurat jego weźmie. ma zabrać do znajomych dwa małe, młode pieski. myślała o pekince, ale to nie na 100% jeszcze ;) [quote name='Felka z Bagien']Jak jutro nie znajdę Beci, to wejdę do klatki z amstaffem i powiem mu ,że się go nie boję![/QUOTE] najlepiej do Hexa albo Śmiałego z Z. :evil_lol: -
KRAKÓW - przeurocza amstafka Viki MA DOM, NARESZCIE
Noelle replied to Asior's topic in Już w nowym domu
byłam z Wiki na spacerku, oczywiście na prośbę Paoiii, której nie ma w Krakowie. Sunia cuuuuuuudo, zawsze to powtarzałam :loveu: ostatnio się straaaaaaasznie nakręca na smycz i wiem dlaczego... no ale mam nadzieję, że będzie lepiej ;) aż dziwne, że nikt się nią nie interesuje, ona jest świetna! :D -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Ja naprawdę dzisiaj goniłam jak wariatka,żeby znaleźć Becię w poczuciu winy,że inne psy się na mnie gniewają,bo tak strasznie szczekały i że mogą sobie zrobić krzywdę.Szkoda,że nie wpadłam na to, że może być po sterylce w szpitaliku,ale ja ciągle gnębię lekarzy i ciagle sie boję, że mnie wyrzucą za natręctwo w zadawaniu pytań.A z tą adopcją pekinki do znajomych Pani Izy to trochę dziwne, bo ja ją właśnie dzisiaj pytałam o Becię.Ale bądźmy dobrej myśli.[/QUOTE] nie wiem, sterylka to tylko takie domysły. :) oj tam, może nie będą próbowali Pani wyrzucić. :diabloti: w końcu chyba lepiej się pytać niż być czegoś niepewnym ;) a co jest dziwnego w adopcji pekinki, bo nie rozumiem? -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
pewnie, że próbujemy... Tiara nie tknie jedzenia, nawet nie popatrzy na parówki lub kiełbasę, bo jest tak zestresowana, że najchętniej zapadłaby się pod ziemie... Migotka bierze z ręki. ignorowanie pomaga trochę w przypadku Tiarusi.. idę z nią na smyczy, co jakiś czas się oglądam, ale większość czasu mam głowę odwróconą i wtedy po chwili sobie wącha trawki i jest ciut mniej spięta. ale na ogół jej pozycja: ogon podkulony max, ciało bardzo spięte, oczy szeroko otwarte, pysk zamknięty, masakra. :( a Migotka boi się nagłych ruchów, ale jakoś to jest, całkiem nieźle. na smyczy chodzi, np. Paulina z nią juz ze 3 razy przejdzie wielkie kółko przed budynkiem, a ja się męczę, żeby Tiara zrobiła 1 krok... czasami to ją muszę dosłownie jak osła ciągnąć... :( zawsze robimy z nimi tak, że najpierw idziemy na 15 min. na wybieg, a potem ja jakieś 10min. na spacer przed budynek, żeby na smyczy trochę pochodziły. p. Iza wczoraj nam powiedziała, żebyśmy z nimi dwiema siedziały w boksie, żeby nauczyły się do nas podchodzić i zobaczyły, że to nic złego nie jest. ale znów Migotka zaczęła gryźć w boksie... niby straszy, ale podbiega sama i łapie zębami za ręce, nogi... Paulina ją dosłownie odganiać musiała. nigdy tak nie robiła, więc to jest kolejne pogorszenie, a nie polepszenie... no ale pracujemy nad tym... zobaczymy -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Wstawcie pekinkę koniecznie na pekińczyki w potrzebie![/QUOTE] tak jak napisałam: [quote name='natalek']pekinka być może pójdzie do domu, do znajomych p. Izy (dyżurnej)[/QUOTE] więc może lepiej poczekać i zobaczymy, jak się sprawa potoczy. poza tym, jak dla mnie to jest w jej przypadku bez sensu, jest śliczna i ma 1,5 roku, za chwilę znajdzie dom na pewno. -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
jestem u psiaka, przyciągnął mnie tytuł, podobny jak z mojego banerka. jak dla mnie pies nie wygląda staro, ma po prostu biały pyszczek... dobrze by było, gdyby obejrzał go lekarz i zrobił chociaż takie ogólne oględziny -
Szorstkowłosa staruszka Becia ma już dom. Dziękujemy!
Noelle replied to Ola164's topic in Już w nowym domu
pekinka być może pójdzie do domu, do znajomych p. Izy (dyżurnej), no ale nie wiadomo co z tego w rezultacie wyniknie. ;) dobrze by było, żeby ją zabrali, bo szkoda takiego psiaka dla jakiś oszołomów, którzy ją wezmą, bo rasowa...