Jump to content
Dogomania

Marycha35

Members
  • Posts

    23000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Marycha35

  1. Ale fajocha smoczyca:)
  2. Asieńko przelałam 20 zł:) Mam nadzieję, że jeszcze raz po 10 stycznia prześlę następne 20 zł ekstra, tak na Nowy Roczek;)
  3. Deklaruję 15 zł, poproszę o namiary:)
  4. Dziękuję za namiary na Skarpetkę, wreszcie jestem, deklaruję 15 zł na smoczki:) Poproszę nr konta:)
  5. Ściskam Gabrysiu:)
  6. Asieńko wszystko dotarło tylko, że mi gnoje konto zablokowali, bo jakiś kod do karty kodów zużyłam czy jakoś tak. Jak wyjaśnię to przelewam co mi tam na tym koncie zakichanym zostało:)
  7. Miczka bała się kanonady?!?!?!?!!? Durne to strzelanie...
  8. Dziękuję za zaprosz:) Tak się cieszę, że ta ślicznota już bezpieczna!!! Brawo za akcję :) Mam zablokowane zakichane konto, ale jak wyjaśnię kwestię w banku przeleję na sunię troszku grosza:) Poproszę o namiary gdzie słać kasiorkę.
  9. Gryząca miłośnica i już;) Dla miłośnika gryzoni...
  10. Huraaaaaaaaaaaaaa, pycha wieści:) Oby tej owczareczce się dobry domek trafił też!
  11. No tak, jeszcze mają pretensje, błagam........
  12. Dziękuję za foty ślicznej owczareczki. Czyli to jest MIKA?!?!?!?!!?:) Puszczam info o niej gdzie się da! Rozumiem, że suniaczek nie jest sterylizowana? Coś wiadomo w tej kwestii?
  13. Faktioko zaklinacz na fotkach, psiutki szczęśliwe:)
  14. Dzięki Asieńko, ściskam świątecznie i szacun również dla Ciebie za pomoc dla Pimpusia, on już tyle czasu jest szczęśliwy i spokojny. Pamiętam jak go zobaczyłam pierwszy raz: kupka kochanego nieszczęścia i ta łapinka podkurczona... dobrze, że to przeszłość!!! BRAWO:)
  15. Nareszcie dotarłam!!!!!!! Asiu bardzo proszę prześlij mi wreszcie namiary na siebie!!!!!! Pod kątem konta;) Wesołych Świat Dziewczynki i wszystkiego dobrego dla Pimpula naszego:) Myszko nieustający szacun dla Ciebie...
  16. WESOŁYCH ŚWIĄT I duuużo DSów dla smoków kochanych!
  17. Dla Pańci Miki i Miki WESOŁYCH ŚWIĄT życzę:)
  18. I ja życze samej pomyślności, miłości i dużo smacznych kości;) Dla Wszystkich, a co!! :)
  19. Przelewam na suniaczka moja stałą i naiwnie wierzę, że nic już Etna nie wtnie!!! :look3:
  20. Przelałam "stałą" za listopadowy miesiąc za suniaczka:) A Etna na fotkach do schrupania!!! I ten łepinek kochany, taki w bliźnie.
  21. Oj, oj, oj, to ja też się zadziwiam co to za info:)
×
×
  • Create New...