-
Posts
1622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewunian
-
dziękuję za rady :) tak myślałam, że na czymś muszą dooszczędzać...
-
a czy ktoś tu może mi doradzić (może z własnego doświadczenia) i wyjaśnić, czym się właściwie różni (oprócz firmy) i ceny: smycz automatyczna z Hiltona: [url]http://allegro.pl/hilton-basic-3-smycz-5m-czarna-dla-psa-do-50kg-wwa-i1645678385.html[/url] od typowej "Flexi": [url]http://allegro.pl/smycz-flexi-classic-niebieska-l-linka-5m-do-50-kg-i1681798244.html[/url] wiadomo, że nie zawsze cena idzie w parze z jakością... :) Może mechanizmem zwijającym smycz, karabińczykiem, szwem zszywającym? Proszę o radę.
-
Miesieczna jamniczka szorstkowłosa - JUŻ W DOMKU :)
ewunian replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
szczyl słodziak :) z Więcborka (a przynajmniej okolic) koło Bydgoszczy jest dominikabankert ... -
Duży czarny pies w typie sznaucera czeka na właściciela -MA JUŻ DOM!!!
ewunian replied to tylkoja's topic in Już w nowym domu
co do zdjęć - podałaś, że lubi dzieci, to zrób mu jakieś ładne właśnie z "małym człowiekiem" :) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ja dopiero lipiec mogę coś pomóc... ale jak się oszczeniła, to musimy znaleźć psiaki na CITO, by kolejne bezdomne się nie pałętały po BB Napisz mi na PW, gdzie mniej więcej są te suńki... -
Oddam szczeniaczki (Śląsk) - Wszystkie pieski znalazły domki
ewunian replied to Krasnal's topic in Już w nowym domu
jeden - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209418[/URL], nie wiem, czy przyjmują jeszcze zgłoszenia... trzeba poszukać w dziale Bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forums/99[/URL] Edit: tu jest chyba razem z Allegro, do dzisiaj do 20.00 [url]http://www.dogomania.pl/threads/208438[/url] -
Oddam szczeniaczki (Śląsk) - Wszystkie pieski znalazły domki
ewunian replied to Krasnal's topic in Już w nowym domu
a bazarek z ogłoszeniami? może to by coś dało? -
Oddam szczeniaczki (Śląsk) - Wszystkie pieski znalazły domki
ewunian replied to Krasnal's topic in Już w nowym domu
to czemu szczeniaki nie zostały jeszcze ślepe uśpione tuż po urodzeniu? Wiem, że to co piszę to brutalne rozwiązanie -sama płakałam jak musiałam uśpić cały miot znalezionej suni... ale już widzę, że jest "po ptakach" i szczyle duże. Może na jakimś bazarku ogłoszeniowym trzeba by było wykupić im pakiet ogłoszeń (około 5-10 zł, na kilkudziesięciu stronach ogłoszeniowych)... -
Duży czarny pies w typie sznaucera czeka na właściciela -MA JUŻ DOM!!!
ewunian replied to tylkoja's topic in Już w nowym domu
zawiadomcie malawaszkę, ona jest od sznaucerów z Dogo... może coś poradzi... -
[quote name='Bolonczyk11']juz ci mowie o co chodzi w tej dziedzinie.Moja sunia bolonczyk [b]ma rodowod ale nigdy nie byla wystawiana[/b] i ja ja dopuszczam raz w roku ale sa ludzie ktorzy niestety robia biznes na tych psach i maja szczeniaki co pol roku!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] czyli ty też masz piękny "byssnes".. nie była wystawiana = nie ma trzech pozytywnych ocen = nie ma papierków reproduktora = nie może mieć rodowodowych szczeniąt. Jesteś kolejnym, co ma kundelki w typie po rodowodowej suce. I to jeszcze co roku :(
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
najbliższe schronisko to w tym samym mieście gdzie są sunie - Bielsko-Biała... -
[quote name='Amazis'][URL]https://picasaweb.google.com/zozoolka/Schronisko[/URL] [/QUOTE] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-oE55LH_6WC0/TgRRZaoOgGI/AAAAAAAAApQ/Y2VCWrB_ZfI/s640/DSC02102.JPG[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-hx35slyHqos/TgRR-AOo98I/AAAAAAAAAqI/GMP5EZVLBN8/s640/DSC02115.JPG[/URL] Na zdjęciach widać psy w typie bernardyna i dalmatyńczyka(?) Czy ciotki Zuzlikowa - od benków - i Vilena - od dalmatyńczyków (swoją drogą, założycielka wątku bielskiego schroniska na DGM) są powiadomione?
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
a może ktoś z "życzliwych" doniósł i są w schronisku? -
[quote name='Basia1968']Treśc meila [FONT=arial]Witam, Piszę w sprawie aukcji numer 1657111651 Jak prezentuje się możliwość wysłania za granicę? Prosiłbym o przedstawienie ewentualnego kosztu nadania do Niemiec. [B]Zastanawiam się czy znajdą sie takie kartony na Czakiego i Bruna[/B] [/FONT][/QUOTE] O, kurde.... powiedz, że to żart? Sama to wymyśliłaś, no nie? Byłoby hitem wątku: "Po ile ten pies"
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
cóż... własnego autka w Katowicach nie mam :/ -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
lili, pomocy możesz szukać też na wątku psiaków z bielskiego schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200956[/url] lub na wątku Fundacji "Zmieńmy Los" [url]http://www.dogomania.pl/threads/205315[/url] Bo widzę, że założyłaś nowy temat na pies.slask :) - wątek do "mojego": [url]http://pies.slask.pl/bielsko-biala-dwie-blakajace-sie-sunie-help-t382.html[/url] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
nie mam nic teraz do roboty :) to środa-czwartek mogłabym pomóc w przejeździe. Niestety, jestem w Katowicach, więc to chyba nic nie da (chyba że specjalnie przyjechać...) :( -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
w pociągach wymagają psów zaszczepionych, a to da się udowodnić tylko z książeczką... No i na jedną dorosłą osobę może przypadać jeden pies. Jeśli jechałoby się z dwoma - to z drugim psem tylko jako "bagażem" - transporter i te sprawy... no i niestety najważniejsze! (cholewka, czemu o tym ciągle zapominam!) trasa BB-Katowice będzie przeze mnie pokonywana dopiero(!) 12. i 26.07 ! -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
bb- katowice mogę pomóc przy przejeździe suniek (niestety pociągiem - czyli książeczka, kaganiec itp), mieszkam koło Andrychowa (bielszczanie wiedzą :) ), a że bilet mam studencki, to taniej wyjdzie w PR-ce... niestety wtedy musiałabym pojechać tylko z jedną sunią, ew. kogoś "na doczepkę" zabrać z drugą. jakby co, jestem pod PW. -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ok, dane ci wyślę za chwilę na PW :) oto zdjęcia: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9773/p6190042.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2191/p6190043.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9034/p6190044.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9121/p6190041.jpg[/IMG] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
wątek już przekopiowany na pies.slask.pl ..... przydałby się jeszcze ktoś, kto przekopiuje prośbę o pomoc na ********** - ja tam konta nie mam... edit: kurde, widzę że forum "Z psem" jest na DGM zakazane :) zpsem(.)com to adres :) -
dzięki za zaproszenie... niestety mogę tylko skromnie zakrzyknąć: "Zenuś na górę!" :(
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
ewunian replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie. Mogę przekopiować pierwszy post na stronę pies.sląsk.pl? Foty potrzebne... -
[quote name='vege*']Mi bardziej chodziło o to co by ludzie gadali, jeśli york by zagryzł chi, bo przecież yoreczki to zawsze takie miluśkie, kochane i bezbronne pieseczki :evil_lol:[/QUOTE] W końcu by się nauczyli, że ich "Jolecek" to terier, a potem z górki - WSZYSTKIE teriery zagryzają!
-
śliczne psiaki :) FB robi swoje... Widzę, że mają DT w miłej memu sercu okolicy - Andrychów?