Jump to content
Dogomania

savahna

Members
  • Posts

    18618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by savahna

  1. Poszła wiadomość do Ciebie erko na pw.:roll:
  2. A ja własnie skończyłam ogloszenia Zuzi.:lol:Potem weszłam na pw doczytałam i...widzę,że niedługo cierpieć będziemy na brak psiaków małych zwłaszcza.:evil_lol:A może proponować jakieś schroniskowe bidy.Tam jest np.od dłuższego czasu tzn.od wyciągnięcia pierwszych kudłatek taka czarno- biała kosmatka... No ale ja tu tylko sprzątam...:eviltong:Zgadzam się ze stwierdzeniem erki,że kisimy sie we własnym sosie a ludzie z Polski chętni do pomocy w gardłowych sytuacjach co widać po czekoladce, nie myslicie coś w tym kierunku...tzn.żeby tu trochę świata wpuscic?;)
  3. Czy ja dobrze zrozumiałam,że czekoladka jest wyciągnięta już.U mnie kiepsko z kasa,ale na dobry choć skromny początek moge choć dwie dyszki dorzucić.Tylko komu i jak...?
  4. [quote name='E-S']Zakładam wątek na dogomanii, wątek na bernardynach tu: [url]http://www.bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=334&pid=5554#pid5554[/url][/QUOTE] Rany, nie wierzę,że ją zabierzecie!!!Super!Mam ją prawie cały czas przed oczami.Tak spokojna...No super trzymam kciuki!
  5. Własnie miałam pisać,żeby ktoś mi podesłał Zuzię.Szukałam zdjęć,bo gdzieś były,ale nie znalazłam.Ewelinka czuwa,:evil_lol:więc czekam>:eviltong:
  6. No nie da rady pomóc wszystkim.A żal!:roll:Do góry psiak.:multi:
  7. Teri ma komplet ogłoszeń z wyjątkiem 3 czy 4 portali,z którymi oczywiście miałam problem.:eviltong:Moze tym razem coś z tego będzie...?:razz:
  8. Teri ma komplet ogłoszeń.:crazyeye:No prawie komplet,bo3 czy 4 portale cos mi nie wchodzą.Powodzenia psino!:happy1::happy1::happy1:
  9. Chociaż podniose psiaka.Na Świętokrzyskiej Ziemi psy maja chyba najgorzej.Żadne schronisko nie jest dobre dla psa ale kieleckie to masakra.Dużo siły dziewczyny no i szczęścia...:bluepaw::bluepaw:
  10. Doczytałam do końca.Jutro zacznę ogloszenia.Szkoda psiny,ale może znajdzie swój psi raj na ziemi.Dla was wszystkich jak to mówi mlodziez SZACUN wielki;)
  11. Wreszcie można się uśmiechnąć.Super psiny w super domku.:lol::lol::lol:
  12. [quote name='erka']A jeżeli ktos robi ogłoszenia Górce, to dzisiaj Murka wstawiła nowe fotki sunieczki na jej wątku.[/QUOTE] Ja pooglaszałam już Górkę.Można wymieniać zdjęcia?Jeśli tak to spróbuję wymienic.Wprawdzie nowych nie ogladałam, ale tamte stare tez są ok. Zuzię mogę oglaszać jak ktoś mi coś podeśle.:evil_lol:Mam tez ogłaszać Teri.Jak będę miała gotowca niestety.
  13. [quote name='divia_gg']Wysle Ci niebawem Terri, moze byc? I Lula od jaagi czeka, wiec moze tez ja bys machnela;)?? Ale to zaraz, za chwilke - mam nadzieje;)[/QUOTE] Może być Teri.Jak to mówicie:"Wszystkie pieski nasze są."?
  14. A ja myślałam,że ty psinko już w domku:lying:.No to do góry!:sweetCyb:
  15. [quote name='eve-w']cyt z forum bernardyniego: [img]http://img714.imageshack.us/img714/6095/20100906036.jpg[/img] [I]Piesek z Kielc to sunia około3-4 lata.jest wdobrej kondycj jak na schronisko.jest sympatyczna i łgodna.jak wszystko pójdzie dobrze jutro będzie z nami.[/I] [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=325&page=1[/url][/QUOTE] Tak apropos, erko poszedł mail do ciebie.
  16. To fakt,że nie może tam zostać wiecznie, no i właśnie w tym problem.A może by spróbować gdzieś do "Mojego psa" czy innej gazety uderzyć.Artykulik jakiś nie ogłoszenie.;)
  17. Górka ma komplet ogłoszeń.Jakiś psiak do ogłaszania może?Poproszę o gotowca.:lol:
  18. Andzia ma wg mnie rację.:shiny:Trafne jest też zdanie behawiorysty "Traktuj go jak człowieka, on potraktuje cię jak psa".:painting: Nie wiem czy czytałyście książkę J.Donaldson "Pies i człowiek. Jak żyć zgodnie pod jednym, dachem".Trudno pogodzić się z tezami w niej prezentowanymi, bo burzą moje a pewnie nie tylko, wyobrażenie(zwane tam disneyowskim)) o psach.Chyba jednak warto przeczytać, bo może zakręconych psiarzy by trochę wyluzowała i dała dzięki temu siły do dalszego działania.:scared:
  19. [quote name='Ati']pamietacie tego gostka:) [URL]http://zuziam.fotosik.pl/albumy/783864.html[/URL] wyglada jak setero -munsterlander[/QUOTE] Widziałam go w schronie.No to się gościowi udało!
  20. [quote name='Elka_Ka']Na pewno załapiesz szybciej niż ja dodawanie banerku w sygnaturze:evil_lol:[/QUOTE] Dzięki za wiarę:lol:, ale nie sądzę, nie sądzę.To chociaż poki co do góry Lordzik!:multi:
  21. Dzięki i trzymam kciuki.Gdyby to był normalny kraj byłoby lżej:diabloti:
  22. Podrzucę psinkę z wieczora i spać idę:crazyeye:.A co to, przepraszam znaczy,że Fuksik ma obserwatora na allegro?:???:
  23. Spójrzmy na sprawę Lorda troche bardziej optymistycznie.Nie jest w raju na ziemi ,ale ma co jeść,budę, jakąś w końcu opiekę i ktoś się o niego martwi...Mogloby być lepiej ale nie jest najgorzej.:cool3:A rozsyłanie wątku będę analizować i rozgryzać.Najpierw muszę załapać co w tak prostych słowach dziewczyny napisałyście,he,he:evil_lol:
  24. [quote name='Linssi']No chyba nikt nie nadal sie nabrac, ze wladze nagle poczuly ze musza skontrolowac schron? Ludzie, wybory za pasem, trzeba udawac, ze cos sie robi, nie? Pokiwac madrze glowa, ZAPOWIEDZIEC kontrole i tak w kolko. Pan Lubawski niech sie nawet nie kompromituje twierdzac, ze mu sie nie chce wierzyc, ze moze tam dochodzic do takich nieprawidlowosci. Dam sobie prawa reke uciac, ze nigdy w schronie nie byl, za to wywalil sobie parking przed robota, na ktorym nikt nie chce auta zostawiac. Schron, tak jak i parking ma przynosic dochod. Zreszta i jenym i drugim zarzadza PUK :diabloti:[/QUOTE] Eeee, no jasne,że nikt sie nie dał nabrać:flaming:
  25. A ja sie tak zastanawiam.:???:Moze Ira była kiedyś w domu, tylko sobie urosła albo się ludziom znudziła,bo tak się zachowuje... W każdy razie teraz jest super!:lol: Zwierzaki są niesamowite, Szanta po 1 dniu u mnie tez się niesamowicie przywiązała...:loveu:
×
×
  • Create New...