[quote name='Awit']A ja to sobie mówię "oby tylko gorzej nie było"...
Guliwer humor mi się poprawił ale w drugą tą negatywną stronę.
Zamówiłam im karmę, czyli 7,5kg dla Szarika za kwotę 60zł.
Guliwer pamiętasz kiedy dawałeś karmę dla nich?
Bo była chyba raz od Tripti worek, i jakiś worek w grudniu im wiozłeś, skądś mieliście, dwa dwa razy im wiozłeś coś z Czorcik, tak?
I raz wtedy co braliśmy psy od fiery, kupiliście kilka kg Frieskies.
A nie wpisałam tego do rozliczenia, o czym dopiero sobie przypomniałam, wpisywałam tylko to z konta płaciłam, a chciałabym uzupełnić.
Szarik ma już minus 130zł, zaraz tzn lada dzień będę musiała zrobić przelew na 300zł.[/QUOTE]
kurcze Awit zmuszasz mnie do myślenia z rana :)
karmę raz wieźliśmy od Tripti , zostawiliśmy ten nasz zapas co mieliśmy jak zabieraliśmy psy od Fiery , no i potem przywieźliśmy jeszcze worek , a skąd ? przypuszczam że ze sklepu :) hehhehee