Jump to content
Dogomania

Fides79

Members
  • Posts

    3521
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fides79

  1. ooooo jaki łysolek :-o :-P a te pozdzierane kolanka to Twojej córci??
  2. Gratuluję tytułów, pięknie się zaprezentowały Twoje dziewczyny, szczególnie, że był taki upał :happy1:
  3. zerknęłam na filmik, to ADHD nie jest jeszcze takie straszne, ot młody psiak musi się trochę wyszaleć :Dog_run:
  4. super psiury :loveu: a Avatar śmisznie wygląda taki częściowo łysy :lol!:
  5. [quote name='kaho']A moze: Galeria ....(imie psa:cool3:);).[/QUOTE] eeehhh myślałam o czymś bardziej oryginalnym, co będzie się choć trochę wyróżniało wśród istniejących już galerii, poza tym muszę się jeszcze dokładnie wyedukować w kwestii dodawania zdjęć :fadein:
  6. tak, mam sznaucera mini tzn. psa w typie sznaucera, bo nie ma rodowodu, i jak juz wspominałam to piesek "z odzysku" :) co do zdolności o których wspominasz, to mój ma zdolność do szczekania, zaczepiania innych psów, w szczególności tych większych od siebie oraz nie słuchania mnie:diabloti:, na szczęście zniknęły zdolności "zjadania" obuwia,"czytania" książek oraz gazet a także "demolowania" posłanego łóżka w czasie mojej nieobecności w domu:cool3:
  7. czyli wcześniejsza wzmianka o żółwiu to była zmyłka? :niedowia::no-no-no: [quote name='jambi_']nazywaja się dość oryginalnie "Stara" i "Ta druga" :p [/QUOTE] :mdrmed::roflt::roflt::turn-l:
  8. oliwa z oliwek tez jest bardzo dobra :fadein:
  9. [QUOTE]ptaszysko?????? [/QUOTE] [QUOTE]o nie! co to to nie! żadnych gadów! :nono: na to mnie nikt nie namówi!!!... chociaż... eeee... czy żółw to gad? :hmmmm:[/QUOTE] tu chyba o żadnym ptaszysku mowy nie ma? :grin: tak żółw to gad :fadein:
  10. hhmmm rzeczywiście jest zakamuflowany domek jakiegoś żyjątka :cool3: :hmmmm: ha obstawiam jakiegoś gada tylko może zanim zaprezentujesz nam swojego kolejnego mieszkańca, znów co wrażliwszych uprzedź sygnalizacją w postaci czerwonych napisów, żeby nikt nie zemdlał lub nie dostał zawału :eek2:
  11. [QUOTE]abażurek odpada, bo to nie tyle on się sam drapie co go Titou wylizuje tym kocim papiero_ścierno_podobnym jęzorem... myślisz, że jak on będzie miał abażur na łbie to ona tam swojego łba nie wsadzi? :shake:[/QUOTE] hmmm no to kociej pielęgniarce też abażurek :cool3: bo przecież chyba nie ma takich chirurgicznych czapeczek jak są kubraczki?
  12. ha, Mysza nie dosyć, że ładna, zgrabna i powabna to jeszcze sprytna i koty sobie podporządkowała, to się nazywa mieć osobowość :lol!: a może trzeba kotka Remiego ubrać w "abażurek"? :razz:
  13. jaka fajna Mysza :grin: no prawdziwy z niej poootfffórrrr:shocked!: :roflt: że też koteczki nie wykazały chęci zjedzenia jej to wprost niesamowite :niedowia: też kiedyś miałam współlokatora z takiego gatunku, tylko był to samiec, łaciaty o imieniu Stefan :-) PS. [url]http://img801.imageshack.us/i/ciurrra.jpg/[/url] czy mnie się wydaje czy kot Remi ma uraz łepetynki?
  14. [quote name='kaho']Cieszymy sie z odwiedzin:lol:. Pogoda rzeczywiscie byla ok, towarzystwo psie i ludzkie rowniez wiec nie bylo zle:fadein:. Co do milosci, to musiala byc ogromna :D (przynajmniej z jego strony) - ten pies nie dopuszcza do miski ani ludzi a tym bardziej innych psow:evil_lol:. Fides a kiedy Ty zalozysz galerie - chcialabym rowniez moc Was odwiedzic:cool3:.[/QUOTE] ha ha nad galerią ciągle myślimy i jesteśmy coraz bliżej realizacji, pozostaje tylko wymyślenie jakiegoś sensownego tytułu ;)
  15. Witam, zaciekawił mnie tytuł Twojej galerii i postanowiłam zajrzeć poczytałam, widzę ze Twój psiak jest podobnie jak mój z tzw odzysku:fadein: Józek jest po prostu świetny, widać, że mu u Ciebie dobrze :happy1: a na ładną sierść i zdrową skórę polecam preparat o nazwie Omegan, ma postać oleju o rybim zapachu, dodaje się go niewielka ilość do jedzenia raz dziennie i 250 ml kosztuje około 18 zł. Pozdrawiam serdecznie :)
  16. witam :) przeglądając różne galerie, zajrzałam wczoraj także tu, rozejrzałam się tylko bo na wnikliwą wizytę musiałabym poświecić chyba kilka dni;) Doginko masz super psią gromadkę a także rodzinkę :) będę odwiedzać Waszą galerię Pozdrawiam serdecznie :fadein:
  17. zaglądam zgodnie z deklaracją a tu cisza :shake:
  18. obiecywałam zaglądać, więc jestem :) super foto relacja, fajnie,że mieliście psie towarzystwo i ładną pogodę a miłość z westem Levisem, musiała być naprawdę wielka :fadein:
  19. :crazyeye::crazyeye: zmiana suni niesamowita, ale tak to jest z tymi psiakami ze schronów mój tez z odzysku, wzięty co prawda nie ze schronu ale niby z porządnego domu a wyglądał jak schroniskowy, fryzjerka załamała ręce jak z nim poszłam na pierwsze strzyżenie :cool3: tak sobie właśnie siedzimy w domku, pogoda średnia, Felek zagląda przez ramię co ja tu tak stukam w klawiaturę i myślimy czy by Gamoniowi tez jakiejś galerii nie założyć :)
  20. [quote name='jambi_']"pięknoty"??? :-o a Ty napewno oglądałaś moją galerię ? :diabloti: toć to sznupy pospolite wiecznie zwichrowane, a Mia wręcz powala swą urodą z jednym uszkiem bardziej, chudymi nóżkami i grubym zadkiem :evil_lol: a co do strzyżenia - no ciacham maszynką, na trymowanie brak mi zapału, chęci i energii, zresztą szkoda mi na to czasu :p, a że we wszelkich zabiegach fryzjerskich dotyczących moich psów chodzi raczej o to aby im było chłodniej i higieniczniej, mniejszy nacisk kładę na walory estetyczne :razz: a co do tej czerni - wspomniana Mia jest rzeczywiście jak węgielek, ale juz Balbina w wersji na łyso ma odcień stalowo-grafitowy.[/IMG][/URL][/QUOTE] nie rozumiem Twojego zdziwienia na określenie "pięknoty", dla każdego właściciela jego pies jest najpiękniejszy i najukochańszy na świecie, choćby wszyscy inni uważali, że jest inaczej. a pytając o samo strzyżenie to chciałam wiedzieć czy tylko mój Felek taki jakiś odmieniec w tej kwestii zmiany barw, czy też innym też się zdarza, i widzę, że mają poza uszami jak u nietoperza z Twoją Balbiną również wspólne barwy :D tylko mój zmienia umaszczenie czarne na sól i pieprz co jest widoczne nawet przy odrośniętej sierści :grin: a pozycje kocio psiego wypoczywania są rewelacyjne :-D
  21. :crazyeye::crazyeye: no rzeczywiście kolejne wcielenie, ja bym nawet powiedziała, że odzwierciedlenie :grin: na tych zdjęciach wyglądają jak bliźniacy :fadein: a co do ogrodu, to ja tez nie posiadam, ha nie posiadam nawet balkonu, a za ogród robią dwa storczyki :grin:
  22. :D Kocia opowieść jest super :D moja ciocia przygarnęła podwórkową kocią sierotę, której to kocia mam i rodzeństwo nie chcieli w swoim gronie, było to tak małe, że bez problemu mieściło się na dłoni, zapchlone do granic możliwości, z zaropiałymi oczami i parkinsonkiem, i jak udała się z tą garstką nieszczęścia do weta, to nie był jej w stanie w 100% powiedzieć jakiej kocie jest płci, obstawiał, że to kotka i jak się okazało słusznie. Mój Felek bardzo lubi tą obecnie 2 letnią kocią damę jednak ona nie odwzajemnia tej sympatii i przy spotkaniach w cztery ślepia chowa się pod kanapą i wydaje z siebie niezwykłe dźwięki :eek2:
  23. [quote name='jambi_']witaj [B]Fides79[/B]! cieszę się, że udało mi się umilić Ci deszczowe dni :multi: ... a my to się znamy hehe... tym razem ja przesyłam ucałowania od Balbinki dla Felka, który wszak z racji fantastycznych uszu wygląda tak samo jak ona ;) i własnie dla tego zawitaliśmy na Dogo w poszukiwaniu znajomych, którzy mają Tu bardziej rozbudowane galerie :lol: Felek dziękuje za ucałowania i chyba wyczaił, że o nim piszę, bo przylazł i trąca mnie nosem :-) wyczytałam u Ciebie, że strzyżesz Czarnych zamiast trymować i tak się zastanawiam czemu mój Gamoń również strzyżony zmienia barwy a Twoje pięknoty są nadal jak węgielki :niedowia:
  24. to by dopiero było wydarzenie, jeden prywatny kot Mafii do froterowania podłogi, drugi kot Mafii do wychowywania, kochania i pilnowania, żeby nie zostawiał "niespodzianek" na legowisku dwunożnych ;D i może by się jeszcze jeden przydał a cel przydatności się jakiś wymyśli :D
  25. [quote name='marako']Oj, nie dziwię się, bo jest się czym zachwycać. [/QUOTE] ja się już zachwycam Weszkowymi dziewczynami od jakiegoś czasu, tylko teraz przyszłam pozachwycać się na Dogo, bo widzę, że tu jest bardzo obszerny wątek a gdzie indziej trochę skromniej :)
×
×
  • Create New...