[quote name='Awit']
A ktoś był na wizycie u Irrational?
I jak ta adopcja ma wyglądać, Gałeczkę ktoś zawiezie?[/QUOTE]
Miał być, ale czy dotarł-to nie wiem :D Tym zajmowała się beataczl ;)
Jak już będzie wiadomo, że Gałeczka może być adoptowana, to będziemy zbierać kaskę na przewóz ;) Gałka będzie przewieziona, ale jak-to jeszcze nie do końca ustalone :)