-
Posts
708 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia&Mela
-
Cavano ma luksusową halę... tak właściwie to końska ujeżdżalnia, ale i tak świetna jest :D
-
uuuu fajnie ;P My z Melą trenujemy w Cavano i jest naprawdę super. To większy klub, ale i tak wszyscy się znają :smile:
-
A gdzie trenujecie? Macie gdzieś klub w Białymstoku :razz:?
-
koondel górą :lol: A ty Marta kiedy masz debiut na zawodach agi? Czy już miałaś?
-
napisz [B]mix[/B] albo [B]koondel[/B] :cool3:
-
Spoko :eviltong: Ja namawiam na obóz koleżankę z psem w typie yorka (tak właściwie ona jest całkowicie namówiona, ale pozostało przekonać rodziców). Prawdopodobnie pojedzie, ale nie wiadomo na jaki turnus.
-
[B]MakeBelieve [/B]ja miałam zakładać listę:mad: No ale skoro już zrobiłaś... Ja jadę (mam już zarezerwowane) ozp 1 i ozp 2 Mam 14 lat i jadę z 4 letnią golden retrieverką (suczka). Proszę o wpisanie na listę :eviltong:
-
[B]Onomato-Peja [/B] Mela ma nawyk ciągnięcia, ale z tym walczymy i jest już nieźle. Praktycznie już nie ciągnie mocno, tak jak kiedyś. Chociaż czasem zdarzy jej się wyrwać do przodu. Aktualnie mamy 2,5 cm red dingo. Ze schylaniem się nie mam problemu. Mela ma wysokość ok. 50 cm a ja 160 (mam 13 lat ;)). [B]Tepes [/B] dziękuję za zdjęcia. Jak na mój gust najbardziej podoba mi się w 3,5 :cool3: (i activdogi są świetne). Chyba kupię Meli albo 2,5 albo 3 albo 3,5. Szersze będą na niej źle wyglądać. A co z szerokością szelek?
-
Bosko robisz zdjęcia :crazyeye::cool3:
-
Czekamy na wieści :eviltong:
-
[QUOTE][COLOR=#0000ff]ja większość mam 2,5 jedna 3,5 i miałam kiedyś 4 jak i 5 cm[/COLOR];-)[/QUOTE] i jak wyglądał Bono w 4 i 5 cm? [QUOTE]mój miał 2.5, 3zkawałkiem i 4. w 4 wyglądał najśliczniej, choiciaż w 3 też niczego sobie (strone wcześniej jest jego fota w 3cm). 2.5cm moim zdaniem za cienko [/QUOTE] moim zdaniem 2,5 cm jest rzeczywiście za cienko, ale na 2,5 są najfajniejsze wzory :-( No i nie wiem... Mela jest masywna i te 2,5 prawie nie widać zza futra (bo taka futrzasta jest na klacie :lol:) tu jest fotka w 2,5 --> [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-NX9da1gQaNM/TXE4IYpdwtI/AAAAAAAAAJc/w6ix3jS3PdM/s1600/ccc+2411.jpg[/URL] a tu bardziej całościowo --> [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Mr5vPQ9mMC0/TWwHWuOUSlI/AAAAAAAAAIk/BoykEAYeNxE/s1600/ccc+2336.jpg[/URL]. Co radzicie? Myślałam nad 3 cm albo 3,5 może 4. Bo 5 to już chyba straszny kołnierz :evil_lol:
-
[QUOTE]jestem ciekawa jak to wygląda :P [/QUOTE] Tu są zdjęcia 2010 [URL]http://www.wandrus.com.pl/image/tid/629[/URL] (ozp1) i [URL]http://www.wandrus.com.pl/image/tid/628[/URL] (ozp2) ;)
-
Prosimy zdjęcia na psie :cool3:! Jakiej szerokości obroże mają wasze goldeny??? albo inne psy podobnej wielkości ? Zastanawiam się czy nie kupić Meli czegoś szerszego niż 2,5 cm :evil_lol:
-
świetnie jej w tych rogzach :eviltong:
-
[QUOTE][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6977/dsc3985copy.jpg[/IMG] [/QUOTE] To 2,5 cm?
-
[QUOTE]Zobaczymy, teraz to na pewno nie ;-) W wakacje jedziemy na obóz, elementy agility też tam mają być, może potem też coś pomyślimy. W sumie to przydałoby się jeszcze raz prześwietlenie zrobić dla pewności, przed rozpoczęciem treningów. Tak, to jest ten Rogz :smile: Z activdoga mamy szelki ze wzorkiem w sowy tylko ;-) Te widoczne na ostatnich zdjęciach. [/QUOTE] Ja zachęcam do agility. Naprawdę świetny sport :lol: Na jaki obóz jedziecie? Prześwietlenie zawsze się przyda, ja Meli robiłam. Ostatnio oszalałam na punkcie tego wzoru - [URL]http://activdog.pl/attachments/Image/t_agizielen.jpg[/URL] agility zielony. Jak dobrze pójdzie to w kwietniu/maju będę miała :evil_lol: Ale jest tyle różnych (nie tylko activdogowych) wzorów, że trudno coś wybrać... :roll: Generalnie podobają mi się 3 kolory: niebieski, fioletowy, różowy (no i ten zielony agilitowy). I jak tu się na coś zdecydować :shake:?
-
[URL]http://img825.imageshack.us/img825/1345/dsc06100ln.jpg[/URL] śliczny facet :loveu: [QUOTE]Duffel miał problemy ze stawami jak był mały, na szczęście przeszło, dysplazji nie ma. [/QUOTE] to kiedy zaczynacie treningi agility...? :evil_lol: Naprawdę Duffel będzie świetny! Ja trenuję w klubie Cavano z Melą i naprawdę goldenom dobrze idzie w tym sporcie. Musicie się agilitować :multi:!!! Inaczej zmarnujesz jego (jeszcze nieodkryty) talent :razz: [QUOTE]Mam dla Ciebie coś, o co prosiłaś :cool3:[/QUOTE] Dzięki :eviltong:!!! Ta obroża piąta od prawej to rogz fioletowy z odblaskową nitką? Z activdoga jakie masz wzory?
-
Fajnie sobie Duffel skacze :loveu: Ma dysplazję? [B][/B] [B]dOgLoV [/B]wystarczy zrobić badania ;)
-
Zastanawiam się w związku z activdogami - jak taśma będzie niebieska/zielona a podkładowa żółta to czy będzie pasować do goldenki (szczególnie ta żółta)? i drugie - jaka jest różnica między z polarem a bez polaru?
-
[QUOTE] [INDENT][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4206/agi.png[/IMG] [/INDENT][/QUOTE] super :loveu: muszę ją mieć...
-
to czerwona ładniejsza ;)
-
Witamy się u Duffla :loveu: Śliczne zdjęcia :loveu: Ewa, mogłabyś zrobić zdjęcie wszystkich obroży, smyczy, szelek Duffla :lol:? Proszę z ciekawości, bo zastanawiam się co noszą goldeny.
-
[QUOTE][IMG]http://images37.fotosik.pl/627/70728f6b57e8eaeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/673/a4e6feeb68bf250bmed.jpg[/IMG] [/QUOTE] obie mi się podobają, nie mogę się zdecydować :lol: Ale mi się wydaję, że najlepsze połączenie to byłoby z różem. Takie jak na szelkach [URL="http://www.dogomania.pl/members/17510-anka11"][B]anka11[/B][/URL] [QUOTE][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1021/53120108.jpg[/IMG][/QUOTE] przynajmniej moim zdaniem jest super. No ale nie wiem, czy do chłopca pasuje :evil_lol:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Kasia&Mela replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Ja trenuję z golden retrieverką, ale jesteśmy jeszcze początkujące ;) A jaka to stronka ? Bo ja taka niewkręcona jeszcze w temat :oops: super, gratulacje! -
Toffi - "Wyrób briardopodobny"
Kasia&Mela replied to GorgOna.Re's topic in Owczarek francuski briard
ciekawe (bo minął już rok) a fotek nie ma :p