Jump to content
Dogomania

Aneta_M

Members
  • Posts

    535
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aneta_M

  1. [quote name='elemeledutki80']Witam serdecznie,od razu przepraszam bo pewno piszę nie w tym miejscu co trzeba:roll:nie wiem do kogo zwrócić się o radę,a problem jest następujący...Od jakiegoś czasu szukałam pieska dla siebie po hodowlach(zarejestrowanych).Jednak pieski wszędzie były zarezerwowane:placz:miałam chyba pecha.I nagle wczoraj dostałam wiadomość e-mailową,dotyczącej suni 11 miesięcznej.Właściciel hodowli chce ją oddać za darmo.Wcześniejsi właściciele kupili ją po czym oddali z powrotem do hodowli.Mało tego,zanim ją oddali została dotkliwie pogryziona przez starszego psa w typie rasy:placz:Nie wiem co zrobić,hodowca zapewnia że jest bardzo przyjacielska,i łagodna.Jednak obawiam się jak będzie reagować na dzieci(mam troje 12 lat,8lat i 2,5 roku).Fakt faktem marzyłam o suni z hodowli,jednak zawsze brakowało kasy,a od pseudo-hodowców nie chciałam bo kto wie jaki piesek będzie w przyszłości.Poradźcie,czy powinnam się obawiać???w razie czego moje namiary gg 24224612[/QUOTE] Skoro hodowca zapewnia, że mimo pogryzienia sunia jest przyjacielska, to pewnie tak jest;) 11 miesięcy to młody pies, ciągle do wychowania. Nie obawiaj się o dzieci, sądzę, że nie ma powodu, w końcu to nie od nich zaznała krzywdy, tylko od psa. Ja na Twoim miejscu bym się na sunię zdecydowała. W razie co zawsze możesz umówić się z hodowcą, że jakby coś było nie tak to Ci pomoże.
  2. On po prostu zrobił minę skromnego i pokornego chłopca;p
  3. Zen wygląda wyśmienicie :loveu: [URL="http://img856.imageshack.us/img856/9403/dsc0310resize.jpg"]http://img856.imageshack.us/img856/9403/dsc0310resize.jpg [/URL] Gdybym nie wiedziała, że to gówniarz jeszcze, pomyślałabym, że to dorosły pies! Pięknie chłopak się rozwija, zbudowany że huhu, tylko pozazdrościć;) Zdjęcia wychodzą Wam szałowe, świetna jakość i jakie ostre! w ruchu wszystko uchwycone, po prostu rewelacja. [URL="http://img856.imageshack.us/img856/9403/dsc0310resize.jpg"][/URL]
  4. [quote name='bira']Mine ma srednio zaintetesowana ;-)[/QUOTE] Faktycznie;p
  5. Dziewczyny okropna jest ta pogoda! Chcę już wiosny, w taką pogodę nie ma nawet jak psa wybiegać, bo jak poszaleje to zaraz cały brudny. Może po psie tego nie widać, bo jest ciemny, ale jak wróci to domu to po podłodze i dywanach widać:angryy: Bajcio i jego siad po turecku :eviltong: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/46/dscf3894ck.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9205/dscf3894ck.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/dscf3892.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7443/dscf3892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/16/dscf3891n.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7937/dscf3891n.jpg[/IMG][/URL]
  6. Konika na biegunach też mamy, Natalia bardzo lubi obydwa;p nieodwzajemniony pocałunek Bajera;p [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4461/dscf3885e.jpg[/IMG] Dziś była fajna pogoda, +5*C, prawie że wiosna. Wzięłam Bajerosa na spacer. Mimo podtopów łąki wyglądały całkiem obiecująco, więc wkroczyliśmy na nie pewnym krokiem. Po półgodzinnym spacerowaniu i omijaniu małych jeziorek znaleźliśmy się w sytuacji bez wyjścia- na naszej drodze pojawiło się wielkie jezioro. Nie mieliśmy wyjścia, trzeba było iść na przód. Próbowaliśmy je jakoś ominąć, lecz nie mieliśmy z nim największych szans- poszliśmy na dno. Bajer miał z tego całkiem niezłą frajdę, ja już nie koniecznie, bo nie za bardzo lubię chodzić w butach pełnych wody. Nie mniej jednak jakoś udało nam się dotrzeć do domu, wyglądaliśmy jak dwie zmokłe kury.
  7. Cholera to nie dobrze, jak z niego taki chorowitek;/ A skąd wogóle go masz? Jak do Ciebie trafił? Zdrówka dla malucha!
  8. Jakie on ma ciałko fajne mrrrrrr :razz:
  9. Bajciu nie ma nawet chwili spokoju;p [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8220/dscf3873u.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8352/dscf3870q.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/anetam1]anetam1[/URL] at 2012-02-21
  10. Twoje stadko kolorystycznie bardzo do siebie pasuje;) Jakby dobrani pod kolor heh;) A mały coraz większy!:)
  11. Uwielbiam oglądać takie rodzinne zdjęcia:)
  12. Bardzo fajna sunieczka;)
  13. [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429492_298845296835542_100001302231612_720794_942413210_n.jpg[/url] jakie grzeczne niewiniątka:) Zdjęcie idealne na tapetę;)
  14. Śmieszne pieski;) Zawsze kojarzą mi się z jeżami;p
  15. [quote name='phase']Swoją drogą Bajer to ma wybór w obrożach. :D[/QUOTE] już nie długo;p
  16. To moje maleństwo;p
  17. [B]Bira[/B] to zależy jak rozumiesz pojęcie spory;p Mały może i nie jest, ale dla mnie mógłby być jeszcze większy bo lubię duże psy:) Ma jakieś 58cm w kłębie;) [B]Tyśka[/B] nadzieję zawsze trzeba mieć:D:D
  18. Z mojej strony również duży PLUS dla Fundacji AST. Jestem pełna podziwu dla ich działalności, zaangażowania, tego jak wiele robią dla TTB (i nie tylko!). Uratowlali już wiele psów i chwała im za to! Szacuneczek:cool2:
  19. [quote name='bira']Jakie fajne z niego chłopaczysko :-) Fantastyczne fotki :-) I śliczna córcia :-)[/QUOTE] Dziękujemy za komplementy;) Tak dzisiaj moje dzieciaki oglądały bajki:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dscf3832g.jpg/][img]http://img198.imageshack.us/img198/1084/dscf3832g.jpg[/img][/URL]
  20. Birra jest fajną sunią;) Ktoś kiedyś powiedział, że mój gruby ma coś z CC i jak tak sobie oglądam Twoje zdjęcia to faktycznie niektóre miny mają podobne;p
  21. Śmieszny brzdąc;)
  22. [url]http://img832.imageshack.us/img832/6432/061kadr.jpg[/url] cudak, niesamowicie mi się podoba:)
  23. Bardzo fajny boksio, jaki ma soczysty kolorek:) Mam jakiś sentyment do boxerów:)
  24. [quote name='Ty$ka']Eh, nawet kawalątkiem Bajerka? :D Tak 1/3? ;P[/QUOTE] Ależ nie ma mowy;p I tak daję Wam wiele- zdjęcia:cool3:
×
×
  • Create New...