-
Posts
876 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by YxNinaxY
-
Witam po raz pierwszy :) Ojj jak ja zazdroszczę takich spacerów z innymi psiakami.. Mój jamol jakoś mało zabawowy jest a Sanhezowi odbija i jakoś przestał lubić inne psy :( Swoją drogą prawdziwy skarb "wynalazłaś" w tym schronie ;)
-
Witam się ;) Kudłate maleństwo jest słodkie ale Kapsel powalił mnie na łopatki, cudowny przystojniak:loveu:
-
Witam się po raz pierwszy :) Piękne stadko! A śnieżne zdjęcia zniewalające :) Pozdrawiam serdecznie ;)
-
Kamila jakbyś chciała jakieś wykorzystać z naszej kolekcji to ja nie widzę nic przeciwko ;) Może nie z dziećmi ale według mnie też ukazują jaki z niego "Nie-Morderca" :P [url]http://img844.imageshack.us/i/72083479.jpg/[/url] [url]http://img821.imageshack.us/i/93360751.jpg/[/url] [url]http://img441.imageshack.us/i/38001664.jpg/[/url] [url]http://img130.imageshack.us/i/32909222.jpg/[/url] [url]http://img408.imageshack.us/i/28493861.jpg/[/url] [url]http://img714.imageshack.us/i/81197457.jpg/[/url] [url]http://img9.imageshack.us/i/15636746.jpg/[/url] [url]http://img38.imageshack.us/i/29005191.jpg/[/url] jakby co więcej zdjęć w podpisie ;)
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]aj tam na pewno wszystko bedzie dobrze!! [url]http://img848.imageshack.us/img848/6366/73769106.jpg[/url] hah swietne:evil_lol: a akwarium...do pozazdroszczenia:loveu: ja tez mam akwarium ale jakoś nieciekawe:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Oby :) Ja też mam swoje akwarium, tylko duuuużo mniejsze :D Ja mam 56 litrów a TŻ 370 :D No ale niedługo oba będą razem ;) Tylko, ze ja mam standardowe akwa - z roślinkami i rykami które ich nie pożerają. Jego jest z rybkami z jeziora Malawi (paszczaki) dlatego roślinek być nie może :P -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Standardowo... kiedy nikogo nie ma w domu bądź Nina jest zamknięta w pokoju... Chrustian wykorzystuje okazję ;-) [URL="http://img848.imageshack.us/i/73769106.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/6366/73769106.jpg[/IMG][/URL] I troszkę kolorków ;) [URL=http://img816.imageshack.us/i/66644987.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/5172/66644987.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/85763243.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5535/85763243.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/62175024.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6889/62175024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/74339503.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2484/74339503.jpg[/IMG][/URL] -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Z Mefulcem coraz lepiej, karmiona nutri drinkiem przybiera na wadze, zaczyna jeść pokarm stały. Nadal dość chwiejnie chodzi i przy Loli wygląda jak okruszek ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Choć na szczurzym forum czytałam o podobnym przypadku i niestety szczurek mimo poprawy po kilku dniach odszedł :( Dlatego jakoś nie potrafię się cieszyć tak na 100%... Na razie jeszcze trzymam ją w kartonie żeby nie właziła na klatkę, bo jest zbyt słaba i może spaść. Z Lolką widzi się na wybiegu. Lekarstwa ma jeszcze na 4 dni, mam nadzieję, że po ich odstawieniu jej stan nie ulegnie pogorszeniu. Tutaj w tymczasowym domku Mefi, widać o ile Lolka jest większa :( [URL="http://img703.imageshack.us/i/44936191.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/256/44936191.jpg[/IMG][/URL] Na spacerku ;) [URL="http://img251.imageshack.us/i/66998755.jpg/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5430/66998755.jpg[/IMG][/URL] Lola [URL="http://img153.imageshack.us/i/58796509.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/456/58796509.jpg[/IMG][/URL] Piękna dzisiaj pogoda więc dziadziusia też uwieczniłam ;) [URL="http://img84.imageshack.us/i/33718357.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7996/33718357.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/91054723.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/263/91054723.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img848.imageshack.us/i/73769106.jpg/"] [/URL] -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
YxNinaxY replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']Żabula juz u mechanika jutro sie dowiem ile mi z konta zniknie :diabloti: [/QUOTE] Trzymam kciuki co by za wiele nie musiało znikać :) -
Znalezione w sieci [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sites.google.com/site/loandaklan/_/rsrc/1276793617101/home/obraz238640x480.jpg&imgrefurl=http://sites.google.com/site/loandaklan/&usg=__M35moyoz-VYRch6Duh0cl119k7A=&h=479&w=397&sz=59&hl=pl&start=135&zoom=1&tbnid=MytmHL2Pl7R-DM:&tbnh=132&tbnw=86&ei=ECptTbPoJcmxhAfq4riPDA&prev=/images%3Fq%3Damstaff%2Bi%2Bdzieci%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D572%26tbs%3Disch:10%2C4104&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=199&oei=4iltTYawMoP2swOS44G0BQ&page=10&ndsp=16&ved=1t:429,r:5,s:135&tx=44&ty=82&biw=1024&bih=572"][U]Klik[/U][/URL] [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.psy.elk.pl/zdjecia/dodane/2009/9086_6_5773_amstaf.jpg&imgrefurl=http://szira6.psy.elk.pl/&usg=__QY4fpBYnW2QwONcoaeXRtpal39s=&h=373&w=498&sz=22&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=PncgdOksfrWImM:&tbnh=124&tbnw=135&ei=BittTaHaG8WL4Ab07_2HBA&prev=/images%3Fq%3Damstaf%2Bz%2Bdzie%25C4%2587mi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D572%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=178&oei=BittTaHaG8WL4Ab07_2HBA&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=102&ty=107"]Klik2[/URL] [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://s.v3.tvp.pl/images/a/0/a/uid_a0aa8d0539ed31ce981d057b537b6e481249993052176_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg&imgrefurl=http://www.tvp.info/informacje/polska/amstaf-na-liscie-ras-niebezpiecznych&usg=__-dbUtFaHwUz8QLXwoIzwG7rrCQM=&h=514&w=700&sz=73&hl=pl&start=93&zoom=1&tbnid=Y8eIlXJhLeC10M:&tbnh=126&tbnw=178&ei=NittTfqCB4nm4gboiKC7BA&prev=/images%3Fq%3Damstaf%2Bz%2Bdzie%25C4%2587mi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D572%26tbs%3Disch:10%2C2964&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=212&oei=BittTaHaG8WL4Ab07_2HBA&page=7&ndsp=15&ved=1t:429,r:13,s:93&tx=68&ty=86&biw=1024&bih=572"]Klik3[/URL]
-
Właśnie też o tym myślałam, że jak będzie zimno to bluzki będą schowane.. Może lepiej będzie jak zrobimy wszystkie jednakowe.. męskie,trochę większe bo takie można ewentualnie założyć na kurtkę czy bluzę. A później będą się nadawały np do spania :) Dokładnie, zdjęcie z dzieckiem będzie idealne na taką akcję. To teraz robimy casting na najbardziej słodkie zdjęcie :) Ja również mam nadzieję, że TTBS będzie rzucało się w oczy :>
-
To ja też machnę "post brudnopis" ;) Według mnie lepiej wyglądają czarne koszulki, bynajmniej na tym "niby szkicu" ;) [URL="http://img192.imageshack.us/i/13279553.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/773/13279553.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img713.imageshack.us/i/61924317.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8381/61924317.th.jpg[/IMG][/URL] Hmm teraz dopiero widzę że na czerwonej zrobiłam znacznie mniejsze logo :P
-
Wpadłam z rewizytą ;) Czytać wszystkiego od początku niestety nie dam pewnie rady :D Ale od teraz będę śledziła losy Bono (Bona?, nie wiem jak odmienić :P ). Swoją drogą kawał psiska z Niego! Pozdrawiamy
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]my tu po raz pierwszy;) witamy slicznego prośka i niskopodłogowca:loveu::loveu: a szczurki też niczego sobie:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Witamy i zapraszamy częsciej ;) -
[quote name='Paula03']Nie dawno wróciłyśmy ze spaceru, Kati biegała sobie po łąkach, po lesie i znalazła jakże ciekawy i smakowity przedmiot. Otóż mój pies spod śniegu wyjął coś co wyglądało jak patyk, a tym czymś była... noga sarny :angryy: Oczywiście grzecznie to wypluła i już nie podchodziła do tego, ale że też jej przyszło do tej chorej główki brać takie coś do pyska! Ja jej dam! :mad::mad:[/QUOTE] To grzeczna dziewczynka, że tak wypluła bez marudzenia :) Ja bym pewnie miała problem z zabraniem "śmierdzącej zdobyczy" z paszczy Chrustka :D [url]http://img7.imageshack.us/img7/5548/dscn5562k.jpg[/url] Jakie słodkie spojrzenie ;) [url]http://img694.imageshack.us/img694/8678/dscn5558t.jpg[/url] i oszałamiająco biały uśmiech ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
YxNinaxY replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Ja już znam niemal na pamięć każdą dziurę na naszych drogach i jak ja prowadzę to wszystko jest ok.. jak prowadzi TŻ muszę się drzeć "Zwolnij!, Trzymaj się lewej.. oo teraz będzie wielka dziura - zwolnij":roll: Choć raz się zapomniałam i wpadłam w jedną taką głęboką.. aż mnie ciary przeszły tak zadudniło:evil_lol: -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
YxNinaxY replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Samochód to faktycznie jest skarbonka :P TŻ też już marudzi, że znowu kasę trzeba będzie wydawać na zawieszenie (drogi do mojej wioski są tak podziurawione, że autko po roku jeżdżenia dostało nieźle po doopie:roll::angryy:) -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']bardzo podoba mi sie jego budowa zajebisty byczek z niego :diabloti: [url]http://img822.imageshack.us/img822/2808/33133424.jpg[/url][/QUOTE] Ohh dziękujemy :) Jak dla mnie mógłby być ciut wyższy :P Ale i tak go kocham :) -
Ja również trzymam kciuki:) Ja zdałam za trzecim.. Za pierwszym za bardzo sie stresowałam, za drugim również stres wziął górę a jak przyszło zdawać po raz trzeci szłam z nastawieniem "i tak nie zdam" i udało się :D
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Mefi jest jeszcze w miarę młoda ma 1,5 roku. Dlatego są szanse że się wyliże Edit: A co do akwarium to faktycznie jest ładne ale przyznam, że na zdjęciach wygląda lepiej niż na żywo :) Kolorki są zdecydowanie wyraźniejsze na zdjęciach :) -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Trzymamy kciuki![/QUOTE] Dziękuję, na pewno się przydadzą :) Ja za Was również trzymam kciuki:)