Jump to content
Dogomania

YxNinaxY

Members
  • Posts

    876
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by YxNinaxY

  1. W takim razie czekam na informacje ;) W razie "w" jestem do dyspozycji ;)
  2. Z tego co widzę to London nadal potrzebuje ładnych zdjęć? Czy te które są na wątku to nie wszystko? Jeśli potrzeba jutro bądź w środę mogę już podjechać i zorganizować mu małą sesję ;)
  3. I ja z życzeniami wpadłam :) Wszystkiego co najlepsze :* Swoją drogą.. moje lata "naście" przebiegły baaaardzo spokojnie, nigdy się nie buntowałam, ni było ze mną większych kłopotów.. Moja mama zawsze była i jest moją najlepszą przyjaciółką, mogę z nią porozmawiać na każdy temat a to chyba dlatego, że nigdy nie zawiodłam jej zaufania. Chciałabym mieć taką córkę jak ja :D (nie ma to jak skromność:cool3:)
  4. Dziadek był dzisiaj u weta.. od jakiegoś czasu miał drobne problemy z oddychaniem, bardzo szybko męczył się na spacerach. Dzisiaj zaobserwowałam że ma bardzo płytki i szybki oddech. Zawinęłam staruszka w auto i do weta. Ze względu, ze doktora nie było i musieliśmy czekać 10 minut wyszłam z Nim na spacerek, mimo iż przeszliśmy tyl;ko kawałeczek mały mocno sapał i charczał(tak jakby chciał coś odkrztusić). Okazało się, że ma jakiś stan zapalny, coś podchodzące pod astmę... powiększony węzeł chłonny. Skończyło się na 4 zastrzykach w tym jeden domięśniowy.. Jutro powtórka z rozrywki, na trzeci dzień już tabletki... Ehh ehh.. Ten mój dziadziuś :( Mam nadzieję, że szybko się wykuruje bo ja najprawdopodobniej w środę wybywam :-|
  5. Jeżeli komuś się podoba banerek proszę się częstować ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926-Ratujemy-Szczeci%C5%84skie-ASTY-%21%21%21-Grozi-im-EUTANAZJA-%21%21"][CENTER][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8606/beznazwy2yg.jpg[/IMG][/CENTER][/URL]
  6. Wczoraj miałam podskoczyć dl Londona porobić mu zdjęcia.. niestety nie wyrobiłam się czasowo. Dzisiaj Chciałam jechać już od rana ale mój brat zaginął razem z autem.. Dzwonię do niego i dowiaduję się, że będzie późno bo złapał gumę :-/ Czyli dzisiaj też pewnie nie zrobię mu zdjęć :( Zawsze wszystko pod górkę :|
  7. [quote name='ageralion']Czyli nie uda sie ich zorbic jak bedzie jasno? :( Myslalam,z e sie London zalapie na zdjecia w pieknej lesniej scenerii :([/QUOTE] No dzisiaj raczej będę tam jak już będzie zmrok niestety. No chyba, że uda mi się wyrobić w ekspresowym tempie. Ale jak na razie nawet auta nie mam pod domem więc.. wątpię. Ale zdjęcia na pewno jakieś mu zrobię.
  8. Gdybym robiła te zdjęcia w dzień na dworze ( a na takie dziś szansy nie ma) to wyszły by dobre, w pomieszczeniu wychodzą średniej jakości. Ale postaram się skołować dobry aparat ;)
  9. To tam w Żórawkach ? Ja w sumie dzisiaj mogłabym jechać ale aparatu innego jak w telefonie nie posiadam...
  10. Talib Kochany :) Trzymam kciuki za powodzenie obu zabiegów. A tą Gajkową sierść nadal mam w płaszczu:roll: Przytulasków się zachciało:roll::evil_lol: Ucałuj i wyściskaj szogunka :)
  11. a u nas jesiennie.. [URL=http://img46.imageshack.us/i/37856795.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3461/37856795.jpg[/IMG][/URL] Spotkaliśmy Pana Jeżyka w parku [URL=http://img526.imageshack.us/i/65471393.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9374/65471393.jpg[/IMG][/URL] Chrustian ewidentnie był zdziwiony co ta za dziwny stwór [URL=http://img511.imageshack.us/i/73592271.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5964/73592271.jpg[/IMG][/URL] Przenieśliśmy Pana Jeżyka nieco dalej od placu zabaw, bo gdyby wpadł w ręce dzieci kiepsko widzę jego los [URL=http://img525.imageshack.us/i/20770056.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4719/20770056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/37726191.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1917/37726191.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :)
  12. Świetne wieści, mam nadzieję, ze nowy domek dostarczy nam czasami jakies zdjęcia ślicznoty :)
  13. Takie duże akwa dla jednego bojownika? ;o Ja mam podobnych rozmiarów i pływa w nim sporo rybek ;) Choć teraz niestety choróbsko sporą część wybiło :/ Na początku miało być to akwarium dla 2 welonek i kirysów, ale zachciało mi się innych ryb i sprzedawca w zoologu mnie namówił na oddanie welonek i kupienie różnych ryb. Nie żałuję, bo jest ciekawiej ;) Ale na razie nie zamierzam nic dokupywać, jezeli większość padnie to kupię welony:evil_lol:
  14. W razie "W" to ja też się piszę na te żniwa ;)
  15. Filmiki świetne ;) Mój Chrustian prosi nawet wtedy kiedy chce na spacer iść.. Bo oczywiście nie potrafi pokazać w normalny sposób (np. siadając pod drzwiami) że chce wyjść tylko siedzi i patrzy się w oczy, a jak to nie działa to robi stójkę ;) No i jak wody w misce zabraknie to też prosi.. mniejsza o to, że miskę ma w kuchni a on prosi w pokoju, muszę się domyślić co on chce ;) A Sherry to nawet miny do niego podobne robi :) A Niunię to uwielbiam już od dawna :)
  16. Jestem w niej zakochana:loveu:
  17. Piękny i wygląda na zadbanego, moze się zgubił? Tylko te uszy..
  18. Ehh dzięki dziewczyny. Wiecie.. strasznie teraz pusto mam w pokoju bez klatki.. i jakoś tak dziwnie, że nie mogę już jej pogłaskać, podrapać.. Pusto nie tylko w pokoju.. w serduchu też.. Nigdy więcej szczurów.. Zdecydowanie za krótko żyją.
  19. około 2lat i 4 miesięcy.. nie wiem dokładnie w jakim wieku do mnie trafiła..Pewnie około 3 miesięcy miała.
  20. Moja kruszynka odeszła.. Nie ogarniam tego :placz: tak nagle... z dnia na dzień:placz: Wczoraj miałam przypuszczenia, ze rano znajdę ją martwą :( W nocy miała ogromne problemy z oddychaniem w dzień prawie nic nie jadła, cały czas spała, musiałam dawać jej pić na waciku... Dlaczego one żyją tak krótko?:placz: Jedno z jej ostatnich zdjęć.. [URL=http://img210.imageshack.us/i/62402470.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3217/62402470.jpg[/IMG][/URL]
  21. Jak ja kocham jamniki :) Lodziu jest cudowny :>
  22. [quote name='deer_1987'][url]http://img207.imageshack.us/img207/2691/20492230.jpg[/url] Super! :loveu: On ma w ogole cudna ta siwa mordke :loveu:[/QUOTE] [quote name='Celina12']No nie-rozwaliły mnie fotki....szczególnie Chrustek z tą swoją siwą buźką...uwielbiam takie pycholki...zaraz mi się przypominają moje siwiutkie Muszkieterki. A zdjęcia typu-Jamnik i Szczurek-rewelka....śmieszne,że ucieka-a gdzie myśliwska natura?:diabloti: No i jeszcze to Twoje "maleństwo"...:evil_lol:...diabełek w anielskiej skórze....czyżby to Twoja natura???:diabloti:Nie sądzę,jak się kocha jamniki???[/QUOTE] Ja też kocham jego siwą mordkę, całego go kocham.. Chrustiana nie da się nie kochać ;) A naturę pokazuje na spacerach, szczególnie w lesie ;) [quote name='Tepes'][COLOR=blue]hej hej:hand: to tak zacznę od końca: super tattoo:loveu: [url]http://img207.imageshack.us/img207/2691/20492230.jpg[/url] kochany wariat:loveu: kurde u nas zawsze było tak dużo jamników na soiedlu a teraz został tylko jeden szorstkowłosy a to takie fajne parówki;) [url]http://img638.imageshack.us/img638/7606/80563741.jpg[/url] ła jaka Lola jest ogromna:crazyeye:ale śliczna:loveu: pozdrawiamy cieplutko![/COLOR][/QUOTE] A dziękuję, tattoo ma odzwierciedlać mnie - pozornie aniołek, po bliższym poznaniu pokazują się moje rogi :D Mój przyjaciel twierdzi, ze powinnam mu dorobić zdecydowanie większe rogi :D [quote name='papillonek']Nadrabiamy zaległości [url]http://img16.imageshack.us/img16/7837/35311172.jpg[/url] Nietoperz :loveu: ile ma lat??[/QUOTE] Chrustian ma już 12 lat ;) A u nas nieciekawie niestety.. Wiek Loli daje o sobie znać.. Z dnia na dzień była co raz mniej aktywna, spała cały czas.. teraz ma już problemy z chodzeniem, oczka jej ropieją.. Boję się, że zbliża się koniec ;(
×
×
  • Create New...