-
Posts
876 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by YxNinaxY
-
Wychudzony London z interwencji już w DS :)
YxNinaxY replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekam na informacje ;) W razie "w" jestem do dyspozycji ;) -
Wychudzony London z interwencji już w DS :)
YxNinaxY replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę to London nadal potrzebuje ładnych zdjęć? Czy te które są na wątku to nie wszystko? Jeśli potrzeba jutro bądź w środę mogę już podjechać i zorganizować mu małą sesję ;) -
I ja z życzeniami wpadłam :) Wszystkiego co najlepsze :* Swoją drogą.. moje lata "naście" przebiegły baaaardzo spokojnie, nigdy się nie buntowałam, ni było ze mną większych kłopotów.. Moja mama zawsze była i jest moją najlepszą przyjaciółką, mogę z nią porozmawiać na każdy temat a to chyba dlatego, że nigdy nie zawiodłam jej zaufania. Chciałabym mieć taką córkę jak ja :D (nie ma to jak skromność:cool3:)
-
Gratuluję i ja :)
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Dziadek był dzisiaj u weta.. od jakiegoś czasu miał drobne problemy z oddychaniem, bardzo szybko męczył się na spacerach. Dzisiaj zaobserwowałam że ma bardzo płytki i szybki oddech. Zawinęłam staruszka w auto i do weta. Ze względu, ze doktora nie było i musieliśmy czekać 10 minut wyszłam z Nim na spacerek, mimo iż przeszliśmy tyl;ko kawałeczek mały mocno sapał i charczał(tak jakby chciał coś odkrztusić). Okazało się, że ma jakiś stan zapalny, coś podchodzące pod astmę... powiększony węzeł chłonny. Skończyło się na 4 zastrzykach w tym jeden domięśniowy.. Jutro powtórka z rozrywki, na trzeci dzień już tabletki... Ehh ehh.. Ten mój dziadziuś :( Mam nadzieję, że szybko się wykuruje bo ja najprawdopodobniej w środę wybywam :-| -
Wychudzony London z interwencji już w DS :)
YxNinaxY replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miałam podskoczyć dl Londona porobić mu zdjęcia.. niestety nie wyrobiłam się czasowo. Dzisiaj Chciałam jechać już od rana ale mój brat zaginął razem z autem.. Dzwonię do niego i dowiaduję się, że będzie późno bo złapał gumę :-/ Czyli dzisiaj też pewnie nie zrobię mu zdjęć :( Zawsze wszystko pod górkę :| -
[quote name='ageralion']Czyli nie uda sie ich zorbic jak bedzie jasno? :( Myslalam,z e sie London zalapie na zdjecia w pieknej lesniej scenerii :([/QUOTE] No dzisiaj raczej będę tam jak już będzie zmrok niestety. No chyba, że uda mi się wyrobić w ekspresowym tempie. Ale jak na razie nawet auta nie mam pod domem więc.. wątpię. Ale zdjęcia na pewno jakieś mu zrobię.
-
Wychudzony London z interwencji już w DS :)
YxNinaxY replied to toska_latte's topic in Już w nowym domu
Zapisuję wątek ;) -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
a u nas jesiennie.. [URL=http://img46.imageshack.us/i/37856795.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3461/37856795.jpg[/IMG][/URL] Spotkaliśmy Pana Jeżyka w parku [URL=http://img526.imageshack.us/i/65471393.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9374/65471393.jpg[/IMG][/URL] Chrustian ewidentnie był zdziwiony co ta za dziwny stwór [URL=http://img511.imageshack.us/i/73592271.jpg/][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5964/73592271.jpg[/IMG][/URL] Przenieśliśmy Pana Jeżyka nieco dalej od placu zabaw, bo gdyby wpadł w ręce dzieci kiepsko widzę jego los [URL=http://img525.imageshack.us/i/20770056.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4719/20770056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/37726191.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1917/37726191.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy :) -
PERPETUA czyli KIRA Bu-Am-Sti, rodowodowa amstaffka MA DOM!
YxNinaxY replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Świetne wieści, mam nadzieję, ze nowy domek dostarczy nam czasami jakies zdjęcia ślicznoty :) -
Takie duże akwa dla jednego bojownika? ;o Ja mam podobnych rozmiarów i pływa w nim sporo rybek ;) Choć teraz niestety choróbsko sporą część wybiło :/ Na początku miało być to akwarium dla 2 welonek i kirysów, ale zachciało mi się innych ryb i sprzedawca w zoologu mnie namówił na oddanie welonek i kupienie różnych ryb. Nie żałuję, bo jest ciekawiej ;) Ale na razie nie zamierzam nic dokupywać, jezeli większość padnie to kupię welony:evil_lol:
-
W razie "W" to ja też się piszę na te żniwa ;)
-
Filmiki świetne ;) Mój Chrustian prosi nawet wtedy kiedy chce na spacer iść.. Bo oczywiście nie potrafi pokazać w normalny sposób (np. siadając pod drzwiami) że chce wyjść tylko siedzi i patrzy się w oczy, a jak to nie działa to robi stójkę ;) No i jak wody w misce zabraknie to też prosi.. mniejsza o to, że miskę ma w kuchni a on prosi w pokoju, muszę się domyślić co on chce ;) A Sherry to nawet miny do niego podobne robi :) A Niunię to uwielbiam już od dawna :)
-
PERPETUA czyli KIRA Bu-Am-Sti, rodowodowa amstaffka MA DOM!
YxNinaxY replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jestem w niej zakochana:loveu: -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Ehh dzięki dziewczyny. Wiecie.. strasznie teraz pusto mam w pokoju bez klatki.. i jakoś tak dziwnie, że nie mogę już jej pogłaskać, podrapać.. Pusto nie tylko w pokoju.. w serduchu też.. Nigdy więcej szczurów.. Zdecydowanie za krótko żyją. -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
około 2lat i 4 miesięcy.. nie wiem dokładnie w jakim wieku do mnie trafiła..Pewnie około 3 miesięcy miała. -
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
Moja kruszynka odeszła.. Nie ogarniam tego :placz: tak nagle... z dnia na dzień:placz: Wczoraj miałam przypuszczenia, ze rano znajdę ją martwą :( W nocy miała ogromne problemy z oddychaniem w dzień prawie nic nie jadła, cały czas spała, musiałam dawać jej pić na waciku... Dlaczego one żyją tak krótko?:placz: Jedno z jej ostatnich zdjęć.. [URL=http://img210.imageshack.us/i/62402470.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3217/62402470.jpg[/IMG][/URL] -
Jak ja kocham jamniki :) Lodziu jest cudowny :>
-
Na zawsze w mej pamięci - Chrustian najukochańszy pies na świecie [*]
YxNinaxY replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987'][url]http://img207.imageshack.us/img207/2691/20492230.jpg[/url] Super! :loveu: On ma w ogole cudna ta siwa mordke :loveu:[/QUOTE] [quote name='Celina12']No nie-rozwaliły mnie fotki....szczególnie Chrustek z tą swoją siwą buźką...uwielbiam takie pycholki...zaraz mi się przypominają moje siwiutkie Muszkieterki. A zdjęcia typu-Jamnik i Szczurek-rewelka....śmieszne,że ucieka-a gdzie myśliwska natura?:diabloti: No i jeszcze to Twoje "maleństwo"...:evil_lol:...diabełek w anielskiej skórze....czyżby to Twoja natura???:diabloti:Nie sądzę,jak się kocha jamniki???[/QUOTE] Ja też kocham jego siwą mordkę, całego go kocham.. Chrustiana nie da się nie kochać ;) A naturę pokazuje na spacerach, szczególnie w lesie ;) [quote name='Tepes'][COLOR=blue]hej hej:hand: to tak zacznę od końca: super tattoo:loveu: [url]http://img207.imageshack.us/img207/2691/20492230.jpg[/url] kochany wariat:loveu: kurde u nas zawsze było tak dużo jamników na soiedlu a teraz został tylko jeden szorstkowłosy a to takie fajne parówki;) [url]http://img638.imageshack.us/img638/7606/80563741.jpg[/url] ła jaka Lola jest ogromna:crazyeye:ale śliczna:loveu: pozdrawiamy cieplutko![/COLOR][/QUOTE] A dziękuję, tattoo ma odzwierciedlać mnie - pozornie aniołek, po bliższym poznaniu pokazują się moje rogi :D Mój przyjaciel twierdzi, ze powinnam mu dorobić zdecydowanie większe rogi :D [quote name='papillonek']Nadrabiamy zaległości [url]http://img16.imageshack.us/img16/7837/35311172.jpg[/url] Nietoperz :loveu: ile ma lat??[/QUOTE] Chrustian ma już 12 lat ;) A u nas nieciekawie niestety.. Wiek Loli daje o sobie znać.. Z dnia na dzień była co raz mniej aktywna, spała cały czas.. teraz ma już problemy z chodzeniem, oczka jej ropieją.. Boję się, że zbliża się koniec ;(