Jump to content
Dogomania

sonek666

Members
  • Posts

    7169
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sonek666

  1. To pierwsze zdjęcie rzeczywiście urocze :loveu::loveu: Reksio szlifujący ząbki, a właśnie szukam nowej diety :evil_lol::evil_lol:
  2. Zapraszam na bazarek - 50% dla Bodzia :p:p http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29?p=17700470#post17700470
  3. Dziękuję za zaproszenie, a że akurat tworzyłam bazarek to zapraszam- 50% dla Kolczyka :p:p http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29?p=17700470#post17700470
  4. Zaproszę w imieniu Berkano i swoim na bazarek, z którego 1/3 ewentualnego dochodu zostanie przekazana Hugo :loveu::loveu: http://www.dogomania.pl/threads/214603-Mega-wyprz-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuchy-buty-bollywood-rodzina-czarodziejnik%C3%B3w-na-dwa-cele-23.09?p=17632202#post17632202
  5. No i w końcu ruszył bazar ( znaczy brakuje mi jednego opisu, ale się na bieżąco sam uzupełni :evil_lol::evil_lol:) tak czy owak zapraszamy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214603-Mega-wyprz-Ksi%C4%85%C5%BCki-ciuchy-buty-bollywood-rodzina-czarodziejnik%C3%B3w-na-dwa-cele-23.09?p=17632202#post17632202[/url]
  6. Przelałam jeszcze 75zł z bazarku co się uzbierało czyli razem wyszło [B]125zł [/B]( z odbiorem osobistym [B]Moniki[/B] i z wcześniejszą moją wpłatą :) )
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Rozliczamy-%29[/url] Jeszcze nie zebrałam wszystkich wpłat, ale już przelałam Małemu 80zł :)
  8. [B]Iglak Widmo [/B] Hm mam pomysła na opowiadanie :evil_lol::evil_lol:
  9. Ogólnie to ja jestem za zmianą koloru pościeli- Iglak się gubi :evil_lol::evil_lol: Tudzież w wersji hardcorowej- można by Go przemalować :eviltong::eviltong:
  10. Jej ile Reksiów :loveu::loveu: Jak się cieszę, że Niuniek się od razu odnalazł i poczuł jak u Siebie, a pewnie i nawet lepiej :loveu::loveu:
  11. No to następny bazarek dla Bruna fanty od Cioteczki :loveu::loveu: [B]Kariny R [/B]:loveu::loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213688-Dla-Bruna-Cukiernice-dzbanuszki-%C5%9Bwieczka-ksi%C4%85%C5%BCki-kucharskie-do-8.09.godz.-21.00-%29[/url]
  12. a ja mam nadzieję, że same pod to auto wpadną... najlepiej pod tira jakiegoś :angryy::angryy:
  13. Wysłałam na konto Kapselkowe jeszcze 20zł z bazarku Bombatowego :):):)
  14. Normalnie cały dzień robiłam - w końcu skończyłam :multi: Zapraszam na kolejny bazarek dla Reksa- fanty od :loveu:Berkano:loveu: i :loveu:Marudy666:loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213648-Dla-REKSA-ksi%C4%99garnia-%28Rice-King-Fantasy-Udr%C4%99ka%29-ciuszki-buciki-do-07.09-%29[/url]
  15. Wysłane 125zł dla Ząbalka z bazarku :)
  16. A więc tak żeby było wszystko jasne z bazarku wyszło[B] 125zł[/B] [B]15zł[/B] Krakowianko z Twoich zakupów więc pieniążki te automatycznie są na koncie Lenki + [B]110zł[/B], które właśnie przelałam Do tego [B]40zł[/B] za miesiące VIII i IX od Marudki czyli razem[B] 165zł[/B], a wysłałam [B]150zł [/B]:p pozdrowienie od 666 - Marudki i sonka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Przelałam właśnie 125zł z bazarku dla Cezarka o tego o :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212827-3CELE-Ksi%C4%99garnia%28S.King-A.Rice-Fantasy%29-Filmoteka-Ciuszki-Bi%C5%BCu-itd.-do-21.08-%29[/url]
  18. [quote name='Karina R']Kurcze mam problemy z pisaniem na pw. Jak by co to piszcie do mnie na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Biore się za robienia zdjęć rzeczy na bazarek i zaraz wysyłam z opisem. A cene tez mam podać, czy cioteczka Maruda sama wyceni? Bo ja to jestem zielona w tych sprawach.[/QUOTE] Prosimy z cenami wysyłać jak można :):):)
  19. Zapraszam na bazarek na ratowanie dwóch oczek - Brunia i Piracika po połowie. Na bazarku fajne duże ciuchy i inne różności :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-i-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17521500#post17521500"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...0#post17521500[/URL]
  20. Zapraszam na bazarek na ratowanie dwóch oczek - Brunia i Piracika po połowie. Na bazarku fajne duże ciuchy i inne różności :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-i-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17521500#post17521500[/url]
  21. [quote name='bela51']... Ale moze weźmie naszego dziadka, bo wstepnie sie zgodziła . Rozmawialam, jak tylko powstał jego wątek.[/QUOTE] jej czy ja dobrze czytam, że prawdopodobnie jest dt dla Reksia u Czarodziejki ?? To by była wspaniała wiadomość :multi::multi:
  22. Wysłałyśmy z Marudkową 100zł dla Reksia :) Reksio nie zaraża- no to jest szansa na DT- komu Słodziaka :bigcool::bigcool:
  23. [quote name='tayga']Mam pomysł na fajne cegiełki :) Tylko nie mam kiedy bazarku zrobić :([/QUOTE] Jakby co to ja chętna do pomocy, tylko podeślij pomysł na PW i nawet dzisiaj bym się tym zajęła. Może jakieś inne zdjątka by porobić do banerku od razu by były Jej jakiś wysyp Tych Bid znowu ostatnio :-(:shake:
×
×
  • Create New...