-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083'] no to bardzo duzo:) wlasnie o to mi chodzilo, czy cos trzeba robic, masowac miesnie wlasnie itd. Na watku suni po operacji potrzaskanej miednicy byla tak cwiczona, ze podnosili jej dupke na szaliku i ona troszke tymi nozkami czlapala, az w koncu zaczela smigac sama.[/QUOTE] I tak samo można ćwiczenia w wodzie robić :) Moja Xara miała połamana miednicę ,ale ona jakos sama sie zrehabilitowała,trzeba było wręcz ja hamować ,żeby za dużo sie nie ruszała...ale każde złamanie jest inne,ona miała to szczęscie,że nie musiała byc rehabilitowana,bo ja bym chyba nie dała rady fizycznie ponad 20 kg utrzymywać i prowadzać :evil_lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']kochane witam z ranka.... otoz wczoraj o 14.55 przyszlo do nas tornado, przynioslo grad wielkosci malych jajeczek, deszcze, smieci, masy wody ze strumykow, ktorych tak normalnie to wogole nie ma, wichura byla taka ze znowu lasy pokladlo, dachy pozabieralo i wiele innych szkod... pradu nie bylo az do 22-tej.... dlatego musze teraz szybciutko cofnac sie w czasie o relacje o malym kaskaderze poczytac... a w miedzyczasie prosze mi Zabola wymiziac.... a tak wogole to nadaje jej dzis nowe imie BOSKA[/QUOTE] O boziu,to miałaś atrakcje [URL=http://smajliki.ru/smilie-881877543.html][IMG]http://s15.rimg.info/dcda0e08e538cb37431314e6bd49279b.gif[/IMG][/URL] Ciekawe jak wpadłaś na to imię [URL="http://smajliki.ru/smilie-11366055.html"][IMG]http://s.rimg.info/5ddc20c3265bbc65ebe66e2f4d6f0374.gif[/IMG][/URL] [quote name='monika083']Kaja, a jak ma wygladac rehabilitacja? bo rozumiem, ze jesli sa szanse na to chodzenie, to trzeba jakos te nozki cwiczyc, czy poprostu samo jakos czucie powroci?[/QUOTE] Na moje mozliwości to jedyna rehabilitacja to wózeczek,ćwiczenia w wodzie i masowanie mięśni ...to wszytko co mogę dla niego zrobić... [quote name='savahna']Tak,tak......[URL="http://smajliki.ru/smilie-474570951.html"][IMG]http://s4.rimg.info/2fcd4b1d1b043178325e7c020f6ff5ac.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Boska właśnie śpi,więc nie za głośno z ta gitarrrą... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[B]Lemoniada,[/B]pomysł świetny,ale pod warunkiem ,że sama nauczyłabym sie robić te sterylki :lol: Dzisiaj rano Krecio nie miał ochoty zbytnio biegać ,ale to moze dlatego,że przed sniadankiem był ,a on straszny łakomczuch...za dużo tez różnych dołków mam na powdwórku i biedak jak wpadnie nie potrafi już z niego sie wykaraskać...te dołki to ja se sama nie robie ,żebyście nie mysleli...głównie Ares czegoś w ziemi szuka i to dość głęboko:diabloti: -
Leć atko,leć tylko nisko i powoli ...
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa']A Krecik to już skończy na tym wózku swoje życie?:-( Nie ma dla niego szansy? Tak powiedział wet?[/QUOTE] Kochana jest duża szansa ,ze Krecik będzie biegał...ma zachowane czucie i odruchy :) najprawdopodobniej rdzeń nie został całkowicie uszkodzony... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A i jeszcze zapomniałam napisac ,że jak dzisiaj Krecik szalał swoim BMW to ucierpiały następujące istoty : Żabcia potrącona kołem,przednia łapka Ryżyka-najechana tez kołem,Dunio ,na którym zahamował Krecik no i oczywiście moje nogi...to tyle,zebyście nie mysleli,ze obyło sie bez strat :) -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
kaja69 replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Oj jak migrena rozłozy to nieciekawie,wiem cos o tym :) -
O boziu jak mnie długo tu nie było...kasumi dziewczyny maja racje z tym wetem...wielu pewnie by tak chciało zeby wcisnąć komus chorego psa i na nim zarabiać...źródełko im wybiło normalnie...wiem ,ze to będzie trudna i niezręczna rozmowa,ale wierzę ,ze dasz radę :) trzeba być twardym a nie miętkim :)
-
Pod taka opieka tylko lepiej musi byc [URL=http://smajliki.ru/smilie-943105479.html][IMG]http://s16.rimg.info/a0e34ac669e43935f25e422d0bfcf26d.gif[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Pomyślę.narazie wena mnie opuściła i nie powiedziała kiedy wraca... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='tłamsik']Ale super :D:D:D Fajnie widzieć Krecika.. ciekawe jakie laski wyrwie na swoją nową furę ;)[/QUOTE] On po uszy zakochany w Korze :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']trzymam kciuki za Krecika, fajny chlopak:) Kaja , a moze zalozylabys mu osobny watek, wiecej osob by zajrzalo.[/QUOTE] Myslisz,że wsadzic go na osobny??? -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
kaja69 replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
U nas też była burza az prąd się wyłączył :) A jaka pogoda w tłamsikowym psiejstwie ??? -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Boshe az mi się łezka zakręciła. Cudnie, dałaś mu drugie życie. Tak na szybko pisze ,bo ide se jeszcze fotki poogladać Kaja jesteś WIELKA. Jak Ty toto poskręcałaś....[URL=http://smajliki.ru/smilie-696530535.html][IMG]http://s9.rimg.info/bd1056bff5277125148f1f24139bb244.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Łoj tam,łoj tam zaraz wielka...raptem 164 wzrostu,lekka nadwaga i od razu wielka [URL=http://smajliki.ru/smilie-320684295.html][IMG]http://s3.rimg.info/25165f4248f045fc8fe6a1e5f1107de9.gif[/IMG][/URL] Am poskręcałam po swojemu [URL=http://smajliki.ru/smilie-896173671.html][IMG]http://s15.rimg.info/286b0d5f5e758e93263a7ba4ed4a926a.gif[/IMG][/URL] [quote name='mari23']mogę tylko zacytować, bo i mnie łezki kapią... mój Charliś musiałby mieć 4 kółka... staruszek nie wstaje - kręgosłup...[/QUOTE] A Charlis jaki duzy?? bo moze jak Krecik stanie na nogi to Charlis skorzysta z wózeczka ...ja mam nadzieje ,ze niedługo wózeczek nie będzie nam potrzebny :) [quote name='Ryniu123']Małe Czarne Ferari :)[/QUOTE] Ryniu ,BMW...BMW...no żeby tak pomylic marki...ehhh[URL=http://smajliki.ru/smilie-1221976071.html][IMG]http://s19.rimg.info/41bd0e9be37a765758ce79e0384c1961.gif[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Krecik jak juz załapał o co chodzi z tymi kółkami to śmiga aż miło popatrzeć...ma jeszcze problemy z odmierzeniem odległości i np zatrzymuje sie o nogi od stołu czy krzesła ,jak wpadnie w dziure ,nie potrafi utrzymać równowagi,z hamowaniem i zakretami tez jeszcze ma małe problemy... [B]Julia88 [/B]ja też z tych niedoświadczonych :) to mój debiut... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
No to się ścigamy... [URL=http://img810.imageshack.us/i/dsc7078.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1514/dsc7078.jpg[/IMG][/URL] I Żabunia [URL=http://img546.imageshack.us/i/dsc7032.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2989/dsc7032.jpg[/IMG][/URL] ktoś idzie moim tropem:mad: [URL=http://img845.imageshack.us/i/dsc7017.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2412/dsc7017.jpg[/IMG][/URL] gdzie tu sie schować przed tym kiepskim kierowcą ??? [URL=http://img853.imageshack.us/i/dsc6956j.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3503/dsc6956j.jpg[/IMG][/URL] chyba nadjeżdża... [URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc7108e.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3230/dsc7108e.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
ja nie idę ja zasuwam :) [URL=http://img88.imageshack.us/i/dsc6957i.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2536/dsc6957i.jpg[/IMG][/URL] ja pędzę ...jestem szybki jak błyskawica :) [URL=http://img840.imageshack.us/i/dsc6987h.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8523/dsc6987h.jpg[/IMG][/URL] i podoba mi sie ... [URL=http://img808.imageshack.us/i/dsc7021.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/821/dsc7021.jpg[/IMG][/URL] jestem teraz prawie tak duży jak ty... [URL=http://img819.imageshack.us/i/dsc7047l.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8881/dsc7047l.jpg[/IMG][/URL] pościgamy się ??? [URL=http://img822.imageshack.us/i/dsc7048s.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/16/dsc7048s.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
No to proszę bardzo dzisiejsza sesja zdjęciowa :lol: No i że niby co ja mam teraz robić ???? [URL=http://img593.imageshack.us/i/dsc6945u.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3901/dsc6945u.jpg[/IMG][/URL] Ostatnie poprawki i odblokowanie mnie spod stołu... [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc6948.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2773/dsc6948.jpg[/IMG][/URL] dam radę... [URL=http://img571.imageshack.us/i/dsc6949.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/796/dsc6949.jpg[/IMG][/URL] chyba idę... [URL=http://img560.imageshack.us/i/dsc6951.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8816/dsc6951.jpg[/IMG][/URL] na prawdę idę... [URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc6954v.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6179/dsc6954v.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Moment ,moment...ile razy mam powtarzać ,że zdjęć nie potrafie zgrywać,co??? a moje dziecko jeszcze śpi,odpoczywa po wakacjach przecież ... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Będą nowe fotki,dzisiaj wieczorem dopiero moje dziecko wróciło z aparatem...będzie nowa sesja zdjęciowa wszystkich psiaków [URL=http://smajliki.ru/smilie-677836167.html][IMG]http://s8.rimg.info/a47b370b471e6a20c49fcc791cdb91b1.gif[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Trzymam kciuki za domek Xsaruni. Kolega piękny piesio :cool3: Kora cudowna :lol:[/QUOTE] I bardzo zadowolona :) Oby tylko czegoś nie odwaliła :) [quote name='savahna']Nie cudeńka tylko cuda czyt. efekt inny niz zamierzony...[URL="http://smajliki.ru/smilie-1244950407.html"][IMG]http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif[/IMG][/URL] A w kompleksy to faktycznie ... sama wpadam jak patrze na to co robię...i...... [URL="http://smajliki.ru/smilie-876658791.html"][IMG]http://s14.rimg.info/460c361d3e094c31d4b0fd519ca9bfca.gif[/IMG][/URL] .[URL="http://smajliki.ru/smilie-1161819975.html"][IMG]http://s19.rimg.info/b6bcba35f3146402a672c355fb13c49b.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Savahna Twoja skromność jest niesamowita :) ja też szydełkuję ,robie na drutach i inne takie [URL=http://smajliki.ru/smilie-948228135.html][IMG]http://s16.rimg.info/1d15636ff624c68480afdff374ecbda2.gif[/IMG][/URL] [quote name='Kava']Mari, prosze cie nie rycz, Krecik przezyl wielkie nieszczescie... ale mial duzego farta , bo znalazla go Kaja i teraz przebywa w psim niebie.... zostal wynagrodzony przez los trafiajac do niej i WIEM I JESTEM PEWNA, ze odtad jego zycie bedzie zyciem wesolego i zadowolonego psiaczka... juz Kaja sie o to postara.... na mur....[/QUOTE] Kava ,jak coś spapram z Krecikiem będziesz się musiałą potem tłumaczyć ,hi hi ... -
[quote name='Ellig']Igielka -prezesem ok, tylko najpierw niech wyczysci skrzynke prywatna mailowa:)Prezes musi byc dostepny:) Zastepca - mmd, twardo stopajaca po swiecie i nie majaca BDT, bo musi na to wszystko patrzec ktos kto nie prowadzi BDT I dobrego dnia!:)[/QUOTE] Oczywiście ,ze tak :) Prezes bezdyskusyjnie musi być dostępny :) I oczywiście ,ze ktoś kto nie ma BDt na zastępce,bardzo rozsądnie...mmd spełnia te kryteria,więc jestem za :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Książkę czytam, nie? Się skoncentrować musze....[URL="http://smajliki.ru/smilie-871521351.html"][IMG]http://s14.rimg.info/ecf66e198830fead83c5f00bb1405f9f.gif[/IMG][/URL] Kaja aż się boję pytać: Jak wózeczek.... Bardzo bym Cię prosiła o krótkie info na tema Sary,namiarki to chyba na pierwszej i może jakieś rozkoszne dodatkowe fotki.[/QUOTE] Monia nie przyszłą a ja sama juz nie chciałam ze wzgledu na Krecika kombinować...wczoraj jednak cos tam mi wyszło i wsadziłam biedaka żeby chociaż się z nim oswajał.Zrobiliśmy sobie spacerek,asekurowałam go oczywiście ...nie był zachwycony...ale podobno potrzeba ok 2 tygodni,żeby psiak załapał o co caman... A jeśli chodzi Ci o Korę;) to gdzieś juz tekścik pisałam[URL=http://smajliki.ru/smilie-11366055.html][IMG]http://s.rimg.info/5ddc20c3265bbc65ebe66e2f4d6f0374.gif[/IMG][/URL] tylko musze poszukać.Zdjęć nowych nie mam,bo po primo to córka z aparatem jeszcze nie wróciła a po drugie primo to Kora w ubranku chodzi i do ogłoszeń raczej w czymś takim by sie nie nadawała... Aleś zawzięta z tym czytaniem:roll: a cudeńka na szydełku zrobione ??? Normalnie przy Tobie to w kompleksy mozna wpaść:evil_lol: -
O jasny gwint,jak nie urok to przemarsz wojsk...często tak jest ,że szczeniorkom zabranym z takich miejsc stres związany z nowym miejscem obniża odporność i łapia wszystko jak magnez...trzymam kciuki...