-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Ilona,nikt tu Cię nie chce dobijać,tylko,że jestes naszym jedynym łącznikiem z tym biedakiem i tylko Ty mozesz cokolwiek powiedzieć co sie z nim dzieje ... A z Sabą ,tak jak radzi Agata ,daj sobie spokój...sobie nie masz nic do zarzucenia,a tam oprócz tego co wymieniła Agata,sa jeszcze duze braki w kulturze i obyciu...zreszta pewnie juz sama sie przekonałas jakie oczekiwania ma opiekunka Saby i na pewno nie potrzeba jej czyjegoś zaangażowania nie materialnego... Agata mnie uprzedziła z informacja o nowym domku Pepika...tak zapowiada sie na super domek...ale ja sie czuje okropnie...cały czas Agacie zapowiadałam,że juz zadnego psa nie wezmę na dt ,że z kazdym kolejnym jest mi coraz trudniej sie rozstawać i w ogóle a Agata sie smiała i cos jeszcze mówiła o jakims tramwaju w oku ... I nie wiem co mnie podkusiło,żeby zobaczyc ten filmik,nigdy czegoś takiego nie ogladam a jak juz to nie do końca , a dzisiaj chyba mi zdrowy rozsadek zastrajkował ,nie dość,że i tak nie mam go za dużo to jeszcze szwankuje...
-
[quote name='toyota']Agato69 naprawdę duży szacun za podjecie się opieki nad Edim i to w dodatku w czasie Świąt , kiedy widomo każdy chciałby mieć spokój i móc odpocząć. Mam nadzieję, że Edi będzie miał równie wspaniałych ludzi już na zawsze.[/QUOTE] Tak,dołączam się ... Agata brak mi słów na Twoje poswięcenie... i słowa uznania dla syna :)
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Iwonko,znowu mnie wyprzedziłaś :) Zdrowych,wesołych i rodzinnych świąt !!!!:) -
Bono i Pepe - obaj już w domu. Dziękuję za wszelka pomoc.
kaja69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,zdrowych ,spokojnych,radosnych i rodzinnych świąt !!!:) -
Zdrowych ,spokojnych i wesołych świąt !!!
-
Spokojnych,radosnych i zdrowych świąt !!!!!:)
-
Dziewczyny,zdrowych spokojnych i radosnych świat !!! I świateczne głaski dla Majeczki :)
-
Ilonko,przeslij mi opis psiaka,jego charakter przede wszystkim,wiek ,wielkość czy jest juz wykastrowanyitp.Bedę przesyłac swój "pakiecik",dzwonil sensowny pan ,więc może,może ...na 10 takich "pakiecików" jeden psiak znajduje fajny domek,ten będzie czwarty,statystycznie szanse małe,ale zawsze jakies są :)
-
Bono i Pepe - obaj już w domu. Dziękuję za wszelka pomoc.
kaja69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ja nie chce zapeszać,bo jak cos za szybko chlapnę to potem nic z tego nie wychodzi,ale cos tam mamy na oku :) A Pepik jest wspaniałym psiakiem,jest taki madrutki,wszystko łapie w lot,poczuł się chyba juz u mnie pewnie,bo nie wpuszcza juz innych na swoje posłanie,nawet nadepnąć nie moga :)Chociaz z Zuzia sie zamieniaja czasem na miejsca,zamienianie jest przeciez fajne :) -
Ilonko,teraz to bez sensu odswiezanie,poczekamy do po swiątach :) Wydaje mi sie ,że Zuzi ogłoszenia sa nieaktualne,no i Majke moznaby było juz ogłaszac,po świetach umowię sie na sterylkę i bedzie juz gotowa do adopcji :) A Juniorek jest sliczny,az dziwne,że nie znalazł jeszcze domku,taki fajny białasek...do budy nie dajemy żadnego ,to sie wie :)
-
Irenko,Agata ma zepsutą klawiaturę i krępuje się pisać,bo dziwności moga wyjść :) Edi ,z tego co zrozumiałam ma trudności w poruszaniu się,często łapki mu sie rozchodzą i ma trudności z podniesieniem się,zwłaszcza z odchodów,poza tym pije swoje siusie :(Kręci się bez sensu jakby bał sie połozyć,jak juz wejdzie np pod fotel to nie moze sie wydostać i takie tego typu zachowania.Uspokaja sie trochę jedynie na dotyk i głos.Ds będzie musiał wykazac sie na prawde dużą cierpliwościa i oddaniem...
-
[quote name='AgusiaP']Wczoraj zdecdowałam się na rozmowę z mężem w sprawie Majeczki i naszego wyjazdu. Zapytałam go czy jednak Majeczka nie mogłaby z nami jechac. Mówiłam mu że, dla niej to będzie kolejny stres i że dziewczynki chcą pomóc, ale Maja musiałay jechac do Warszawy. Noooo i Majeczka może jechac z nami :multi::multi::multi: Muszę tylko jeszcze porozmawiac z koleżanką czy nie zgodziłaby się byc z nami w pokoju a moja córka ze Swoją koleżanką miałyby pokój z Majeczką. Myślę, że się zgodzi. My mamy miec pokój czteroosobowy a wiecie jak jest pełno ludzi bo jedzie Nas 12 osób przewija się więc Maja mogłaby byc za bardzo zestresowana. Mojej suni to bardzo pasuje bo to straszna przylepka. Pcha się do każdego na kolana a jak ktoś nie zwraca na ną uwagi to głośno się upomina :evil_lol: Chciałam jescze bardzo podziękowac Avili, która napisała mi, że jeżeli nikt się nie znajdzie kto będzie mógł zostac z Mają na te parę dni to ona postara się wrócic wcześniej z Warszawy. Oleńko jesteś kochana :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A jednak :) Taka myśl mi przeszła przez głowę,że Agusia nie zostawi ten małej :) I miałam racje,że Majeczka miała dużo szczęścia,że trafiła do Ciebie :)
-
Bono i Pepe - obaj już w domu. Dziękuję za wszelka pomoc.
kaja69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tak doszła karma ,już w poniedziałek,w poscie 187 już pisałam:) Jeszcze raz wielkie śliczne dziękuję bardzo :)