-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
[URL=http://img405.imageshack.us/i/amor491.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5564/amor491.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/amor511.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/816/amor511.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img847.imageshack.us/i/amor521.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6021/amor521.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/amor551.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/169/amor551.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/amor581.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8836/amor581.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img29.imageshack.us/i/amor421.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9936/amor421.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/amor431.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2301/amor431.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/amor441.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/213/amor441.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/amor471.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9018/amor471.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/amor481.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7653/amor481.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img96.imageshack.us/i/amor271.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2549/amor271.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img814.imageshack.us/i/amor321.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/9003/amor321.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/amor391.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1237/amor391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/amor401.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4422/amor401.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/amor411.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8971/amor411.jpg[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Znam to,ja tez z reguły tylko zaglądam na bazarki...albo sie ma zwierzyniec albo pieniądze:lol: A konie to dostała moja córka razem z osprzetem dla jednego konia,gdyby wujek chciał podarować cos innego o takiej wartości,bysmy się wzbraniali i nie przyjęli,ale zwierzaki!! bez zastanowienia i z wielka radościa przyjęlismy...normalnie nienormalni jesteśmy.Teraz w kredytach po uszy bo koniom trzeba było domek postawić,nam w naszym domku z dachu leci ale konie wazniejsze,my to mamy miski i wiaderka do podstawienia pod cieknący sufit...ale co tam,jedno buzi Narcyzka albo Mustanga i świat jest piękniejszy:lol: Bazarku nie dałam rady dzisiaj zrobić,ale zdjęcia juz mam gotowe,mam nadzieję,że jutro wszystko zmontuję...mam trzech darczyńców ,więc bazarek będzie trochę ciekawszy... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Kochaniutka wiem , ze bardzo zajeta jestes ale......moze jakis bazarek wymodzisz przed swietami?[/QUOTE] Cały czas o tym myślę:cool3: Może dzisiaj coś wymodzę... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
kaja69 replied to majqa's topic in Foto Blogi
Zagladałam tu raniutko i była nadzieja na lepsze,przykro mi,że się nie udało... Iza podziwiam Cie za wszystko co robisz dla psiaków... -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
kaja69 replied to majqa's topic in Już w nowym domu
A ja powiem dzień dobry Zoranku:lol: -
Czyli taka oczytana:evil_lol: Też miałam taki problem,doszło do tego że wszystkie ksiązki z zasięgu pysków poszły na meble,w stanie wskazującym na dogłebne zczytanie... Teraz mój dzikusek jak wychodzę demoluje mi wszystko w zasięgu okna i na oknie...ja to mam juz wrażenie,że mieszkamy w psiarni,ten budynek a zwłaszcza wnętrze, juz coraz mniej przypomina dom mieszkalny...
-
Agusiu,trzymam kciuki....
-
[quote name='Marycha35']atKu trzymajcie się i do zdrowia hop hop wracajcie szybko:)[/QUOTE] A moze toast kotletem sojowym za zdrowie atki i jej rodzinki:cool3:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Możemy sobie reke podać,proponuję wzajemne wspieranie i wymianę doświadczeń:lol: Ja mam 4 koty i ileś tam ,które przychodza na dozywianie,2 konie ,kaczkę rosołową- przyblędę,która ma juz chyba jakies 12 lat i kury,też na dożywociu...chyba wszystkie stwory wymieniłam... -
Bursztyn już w nowym domku- fotki z nowego domu luty 2012
kaja69 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Piękniś z tego Bursztynka:lol: aż dziwne,że domki się nie biją o niego... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Będę zaglądała czasami.[/QUOTE] Super,jedziemy chyba na tym samym wózku??U Ciebie też tłoczno z tego co zdąrzyłam się zorientować:cool3: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mariat']Aniu, wiem, ze mi wybaczysz ten post, Dziewczyny, moze macie pomysl, jak pomoc temu psiakowi? Serce boli patrzac na niego. [url]http://www.dogomania.pl/threads/205161-Roczny-smutny-wyniszczony-pies-B%C5%81AGAMY-O-POMOC!-Ostrowiec-%C5%9Aw[/url].[/QUOTE] Już zadziałałam,zobaczymy czy coś z tego wyjdzie... -
Dziewczyny,pogadam z koleżanka,niedawno straciła podobnego miśka i pewnie by się zgodziła gdybym jej zaproponowała.Pies by miał naprawde fajny domek,tylko czy wiecie może jak on z innymi psiakami??
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
A jak ja się cieszę,że jesteście:multi::multi::multi: Psiaki też jakos radośniej ogonkami merdają:lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,nawet nie wiecie jak się cieszę,że jesteście:multi: Muszę wyjaśnić przy okazji,że Colę wzięła na dt monis88.Dla mnie to wielka ulga,bo szczeniorka jest jak żywe srebro,niby takie maleństwo a śmiga z prędkościa światła. Zreszta zobaczcie sami Colę i Ryżyka w akcji [URL=http://img862.imageshack.us/i/dsc1897.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/7514/dsc1897.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Czesc Kochaniutka......:) Witam takze psiaczki......;)[/QUOTE] Ale niespodzianka:multi:Witam,witam:lol: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Witam,witam pierwszych gości:lol: Dziękuję,że jesteście:multi: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[B]4.WILCZUŚ[/B] [B]pies-mieszaniec[/B] [B]wiek ok 5-6 lat[/B] [B]wykastrowany[/B] [B]zaszczepiony[/B] [B]posiada czip [/B] [B]i paszport[/B] [B]odpchlony[/B] [B]odrobaczony[/B] To mój ostatni nabytek,nie robie opisu,gdyż pies nie nadaje się jeszcze do adopcji.Wilczus przez 3 lata mieszkał na stacji PKP,opiekowały się nim dobre dusze,które zapewniły mu ciepłą budę ,pełne michy jadła ale niestety bezpieczeństwa nie dało rady zapewnić.Zawsze znalazł się ktos chętny na rzucenie kamieniem,przeganianie itp, ludzie potrafili nawet okraść Wilczusia i jego kolegę z karmy.W Wilczusia dawno temu uderzył samochód,od tego czasu ma niepełnosprawną łapę i ogon. Kolega Wilczusia juz jest dawno w nowym domku,ale to był psiak,który jeszcze nie stracił zaufania do ludzi,był prawdopodobnie krócej bezdomny i nie spotkało go tyle krzywd co jego kumpla Wilczuś stał się prawie dzikim psem,ufał tylko swoim opiekunkom,które postanowiły szukac lepszej przyszłośći dla swoich podopiecznych. Wilczuś przebywał prawie dwa miesiące u mojej koleżanki,tak zrobił ogromne postępy w socjalizacji,do mnie trafił całkowicie odmieniony.Jego opiekunki nie mogły wyjść z podziwu,że Wilczek stał sie psem domowym i bezproblemowym,posłusznym i grzecznym.Nadal jest nieufny do obcych,jest problem z zapięciem smyczy,ale to dopiero dwa miesiące,przez które uczył się nowego życia.Wilczuś jest juz wykastrowany a przy okazji narkozy miał zrobione rtg łapy,okazało się ,że miał złamaną kość udową z paskudnym przemieszczeniem ,wytworzył się staw rzekomy,do tego zdjęcie ujawniło,że pies byl postrzelony,ma pełno śrutu w sobie.Czeka go kolejny zabieg usunięcia tego paskudztwa. [B]A tu tekst do ogłoszeń gdyby co....[/B] Co można powiedzieć o Wilczusiu ? Nic wyjatkowego,ot takich historii w naszym kraju sa miliony...tak naprawde nie wiemy nic o jego dzieciństwie ,młodości...prawdopodobnie jak miliony innych psiaków został wywieziony i pozostawiony sam sobie.Zakotwiczył Wilczuś na stacji PKP,pewnie tu go zostawiono ,bo tu czekał...czekał cierpliwie,że pan go zabierze z powrotem...że sobie o nim przypomni...że zatęskni...że sumienie nie pozwoli mu ,zeby jego przyjaciel cierpiał...i czekał Wilczuś...czekał cierpliwie...znosił wszelkie niedole...ktoś kopnął,przegonił,ktoś postrzelił srutem,ktos celowo najechał samochodem dostawczym...i tak Wilczus zbierał te wszystkie bolesne i trwałe pamiatki po "ludziach"...śrut w całym ciele...złamana łapa,bezwładny ogon, i totalny lek przed ludźmi... Taka była część przeszłości Wilczusia...od kilku miesiecy Wilczus jest w domu tymczasowym,cały czas nabiera zaufania do ludzi i bardzo tego chce...Patrzy ufnie w oczy,zachęca do zabawy,nie odstepuje na krok...To wspaniały pies.który bardzo pragnie na nowo pokochać i zaufać człowiekowi...To pies bez agresji,zgadza sie z innymi psami i uwielbia spać na łóżeczku.Bardzo chce mieć swojego człowieka,takiego do kochania,do towarzystwa,do zabawy...takiego na dobre i na złe... [URL="http://img28.imageshack.us/i/dsc2574s.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7306/dsc2574s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img408.imageshack.us/i/dsc7998.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9237/dsc7998.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=navy]W NOWYCH DOMKACH[/COLOR] 1.NELKA 2.COLA 3.OSKAR 4.Amor 5.GABI-córka Foxi 6.Migotka-córka Foxi 7.Lacky-synek Foxi 8.Lord-synek Foxi 9.Lacky II -synek Foxi 10.Ryżyk zostaje u nas 11.Zorka i Zefirek razem w ds 12.Nutki 13.Foxi 14.Kora 15.Brutu 16.Żabcia 17.Ares -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[B]HONDA[/B] [B]suka-mieszaniec[/B] [B]wiek ok 3 lata[/B] [B]wysterylizowana[/B] [B]odrobaczona [/B] [B]odpchlona[/B] Honda podobno przez ok dwa miesiące koczowała "pod chmurka",miała szczęście,ze pewna pani regularnie ja dokarmiała ,inaczej Honda nie miałaby szans na przezycie tych jesienno-zimowych nocy i dni. Gdy ja zabrałam,była bardzo wysoko w ciąży,oczywiście na cito trafiła na stół operacyjny,dzieci nie będzie... Honda poczatkowo była bardzo nieufna w stosunku do ludzi,bała sie ,ale bardzo szybko przekonała sie ,ze dzielenie kawałka podłogi z ludziem nie jest takie złe:) W tej chwili to typowy kanapowiec...Honda zachowuje sie w domu tak,jak gdyby od urodzenia mieszkała z ludźmi...może tak kiedys bylo,ale kto to wie... Honda ,to mała,długości jamnika sunia...jest bardzo przyjacielska i do ludzi i do psów...W domu bardzo grzeczna,zachowuje czystość bez problemu.Lubi pieszczoty,zabawy i towarzystwo człowieka. [URL="http://img36.imageshack.us/i/dsc01787y.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2613/dsc01787y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/dsc01777mn.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4499/dsc01777mn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img857.imageshack.us/i/dsc01790q.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/9726/dsc01790q.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[B]3.DAFI[/B] [B]Suka-mieszaniec[/B] [B]sterylizacja-tak[/B] [B]zaszczepiona p/wściekliźnie[/B] [B]odrobaczona[/B] [B]odpchlona[/B] [B]wiek ok.2 lat[/B] [I][B]Dafi [/B],smutna historia jakich wiele...ot pewna patologia wzięła sobie pieska...a że patologia to przemoc więc i Dafi była "wychowywana" pasem i kopniakami ...i tylko była "wychowywana",bo jakos o jedzeniu,opiece weterynaryjnej ,pielęgnacji i innych takich nie pamietali a moze nie wiedzieli,ze pies musi jeść,ze psa trzeba odrobaczyc ,zaszczepić itp.Dafi nawet nie miała swojego posłanka,swojej budy,najczęściej spała u sasiadki na parapecie,czasem sąsiadka wpuściła na klatke schodową...czasem...[/I] [I]Dafi to młodziutka sunia,miała juz dzieci,ale nie zaznała macierzyństwa,bo patologia wyrzuciła jej dzieci do śmietnika...[/I] [I]Teraz Dafi odbudowuje zaufanie do czlowieka...uwielbia zabawy,pieszczoty i kocha...kocha całym swoim psim serduchem...[/I] [I]Zgadza się z innymi psami ,koty tez jej nie przeszkadzają...zachowuje czystość w domu...[/I] [URL="http://img810.imageshack.us/i/dsc8281o.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7855/dsc8281o.jpg[/IMG][/URL] [B][I][URL="http://img21.imageshack.us/i/dsc7556s.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9484/dsc7556s.jpg[/IMG][/URL][/I][/B] [URL="http://img834.imageshack.us/i/dsc7569r.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8803/dsc7569r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img801.imageshack.us/i/dsc7583.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1659/dsc7583.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[B]2.KRECIK[/B] [B]Zapowiada się ,ze to będzie długi tymczas u mnie.Krecik jest prawdopodobnie po kolizji z samochodem.Ma złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy.Do wyleczenia daleka i niepewna droga nas czeka....[/B] [URL="http://img717.imageshack.us/i/dsc7121r.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/691/dsc7121r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img853.imageshack.us/i/dsc6953q.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1989/dsc6953q.jpg[/IMG][/URL] Tu jest watek Krecika... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213912-Krecik-chłopak-po-wypadku-kaleka-na-wózeczku?p=17557360#post17557360[/URL] -
Mieszkam we wsi, takiej gdzie czasami diabeł mówi dobranoc. Jestem tu szczęśliwa, ale przychodzą takie momenty, że same łzy lecą mi z oczu. Te chwile przygnębienia i łez pojawiają się wtedy, kiedy znajduję bezdomnego psa, których wokół jest wiele. Czasami jest też tak, że ktoś mnie prosi o przyjęcie psa którego znalazł a sam nie jest w stanie mu pomóc. Dlatego postanowiłam, że na ile sił mi starczy będę tym bezdomniakom pomagać, leczyć, sterylizować i szukać im domów.Mam też ogromna pomoc przyjaciółki w szukaniu domów psom na terenie Niemiec.Niestety koszty podróży ,wyrabiania dokumentacji potrzebnej do przewozu psiaków są ogromne,dlatego tylko niektórym dane jest zmienic obywatelstwo. Ponieważ czasami nie jestem w stanie podołać wszystkim obowiązkom i kosztom, zakładam ten wątek, mając ogromną nadzieję, na pomoc dogomaniaków,a z racji tego,że zawsze mam wiecej niż jednego tymczasa,zakładam jeden wspólny wątek wszystkim moim psiakom. Moją ideą jest praca dla psów w ramach BDT, ale czasami nie jestem w stanie sama udźwignąć ciężaru wszystkich kosztów. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się uratować choć część tych bezdomnych, chorych i wymagających natychmiastowej pomocy zwierząt. Będę bardzo wdzięczna za ogłoszenia, dopingowanie moich bazaków i po prostu bycia z moimi psiakami,a także gdyby ktos chciał się podzielić zbędną karmą z moimi podopiecznymi,gdyż mozna im zarzucić wszystko,ale nie brak apetytu.Pochłaniają w zawrotnym tempie ogromne ilości zarówno suchej,gotowanej czy karmy w puszkach. Na chwilę obecna mam 6 tymczasków,a do tego 13 sztuk swoich osobistych. A teraz psiaki [B]CYMEK[/B] [B]pies-mieszaniec[/B] [B]wiek ok 10 miesięcy[/B] [B]wykastrowany[/B] [B]zaszczepiony p/wściekliźnie[/B] [B]odrobaczony [/B] [B]odpchlony[/B] Cymek to bardzo wesoły i przyjacielski psiak.Nie przejawia żadnej agresji ani do ludzi ani do innych psów.Uwielbia pieszczoty i zabawy z człowiekiem.Zachowuje czystość w domu. Zapowiada się na psa strózujacego... [URL="http://img204.imageshack.us/i/dsc7939.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/453/dsc7939.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/dsc7944e.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3866/dsc7944e.jpg[/IMG][/URL]