[quote name='andegawenka']żeby nie zaśmiecać:loveu:[/QUOTE]
[quote name='Marycha35']Ale lookamy cały czas:)[/QUOTE]
To prawda ja również podczytuje ale nie zawsze piszę :-) :loveu: :buzi:
Imię jest ładne tyle że jak na niego patrzę to do niego ono nie pasuje ale zmienić raczej nie warto skoro dobrze na nie reaguje.
Fakt że do niego pasowałoby jakieś takie hmm np Tobi, Charli, Reks, Cezar itp :)
Iza to dokładnie jak ja :-)
Czytałam sobie co Marysia napisała i jak dobrnęłam do końca po ryknęłam śmiechem :-)
Kalafiorku skąd pojawiają się w Twojej głowie takie teksty :-)
Jestem u Czesia na fb więc będę i tutaj (może dam radę czasowo).
Czesiu ma szczęście że został zauważony, ale człowiek który go adoptuje to dopiero będzie szczęściarzem :-)
NinaOstasiuk to u Ciebie jest Małgosia ja śledziłam jej losy na Fb, jej zdjęcie pojawiło się też w moim filmiku ze zdjęć psiaków dogomanii. Jesteście szczęściarzami mając takie psiaki :-)