[quote name='Havanka']Sarunia kochana ! Ilonko, czy Daśka daje jej glukozaminę? Żeby chociaż spowolnić chorobę. te łapinki mnie bardzo martwią. Idzie zimno, może być gorzej.
Ilonko, nie masz więcej zdjęć?[/QUOTE]
Dostaje glukozaminę z chondroityną raz dziennie