Nie mam siły na kompa i net na nic jest mi smutno a mojej córce jest szczególnie trudno bo 20.11 odszedł jej najukochańszy 13-letni REX
[*] chce mi się wyć :-(:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
Jestem chociaż ciężko mi cieszę się, że moja wiara w domek Micholka
nie była bezpodstawna... w końcu znalazł się jego domek wspaniały
Życzę dużo szczęścia całej Twojej rodzince Elu :loveu: :calus: :iloveyou:
secia masz szczęście, - że jesteś tak daleko -:) ;-)
jaki śliczny, cudowny czarnulek <3<3<3<3<3<3<3 ..........
no i jestem chociaż nie miałam już wchodzić na nowe wątki....... ale nie mogłam <3
Kiedyś napisałam wiersz o smutnym Smutku, hmm ... To teraz może pomyśle nad wierszem o wesołym Smutku/Czarku :-)
zobaczę może coś się uda :-)
ale szczęściarze :-)
Podziwiam zwierzęta są tak niesamowite pomimo tego co przeszły tego co im się przydarzyło zupełnie odmienne jest ich zachowanie niż ludzi
Teraz już jest w dobrym miejscu, a Wy Ewo dostaniecie bezcenny dar jaki tylko zwierzęta potrafią dać. :)
[quote name='wolf122']Iljova bomba :loveu:Farelino cudo:loveu:Widac,że u Kasi ma raj :loveu:[/QUOTE]
wolf nie używaj tego słowa na "r" bo się zdewaluowało on tam ma wspaniale , po prostu normalnie jak powinno być :loveu: