Kakadu kto jak kto ale wolf na pewno sobie poradzi :-)
chcę umieści apel i zdjęcie Kanisa na FB ale dobrze byłoby
podać dane do kontaktu tyle że obecnie nie wiem jakie
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c6xHh8zAQQc/TwavfPr1Z-I/AAAAAAAAGvg/o7NZ0x0wJ58/w500-h338/7aec27e05b_74495840_u.jpg[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fpmspEuNcTw/Twa4lhIVVUI/AAAAAAAAHBs/eAyLw0zivpI/w100-h151/ei3g7y8nypohj4uykxv.gif[/IMG][COLOR=#800080][SIZE=5]Dla Kajki w dniu urodzin :-)[/SIZE][/COLOR]
co takiego spowodowało że nie chcą go dłużej?!?!?!
jestem w szoku!!!!
czy nawet te które znalazł dom
nie są do końca bezpieczne?!?!
Kanisku. <3 <3 <3
:'(:-(