Jump to content
Dogomania

Iljova

Members
  • Posts

    13356
  • Joined

Everything posted by Iljova

  1. Ranias zdrowiej szybko :-) Cześć Marcelku :-) [COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
  2. Hei Argusiu [COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-( [COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
  3. Cześć Maxiu :-) : Iloveyou: [COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
  4. [COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-)[/COLOR]
  5. [COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Z podkładami nie mogę niestety pomóc :([/COLOR]
  6. Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać :( Cieszę sie że Farelek ma się dobrze :-) Kasiu a jak Ty jak Twoje zdrowie ?
  7. dobrze że jest ale kiedy traci w niej zdrowie nie napawa optymizmem A Marcelek jak zawsze cudowny :-D. <3
  8. a nie było praca wykancza mnie totalnie jestem tak przemęczona że nie mam na nic siły :-( ale cóż nie mam
  9. już u Marcelka pisałam ale trzeba przetrwać
  10. nie mam siły na nic praca wykańczania mnie totalnie a innej na razie nie ma
  11. witaj kochane słodkie sloneczkowe serduszko :-D ja pamiętam cały czas o Tobie :-D
  12. Torusiu cały czas pamiętam o Tobie
  13. A ja uważam że ktoś kto daje dom zwierzakowi to szczęściarz bo w zamian dostaje bezgraniczną miłość, oddanie i wierność, całe mnóstwo radosnych chwil oraz najlepszego przyjaciela na zawsze :-)
  14. Dzięki za wspaniałe wieści :-) oby tak dalej :-)
  15. Cześć Marcelku :-) Ranias co Ty tyle remontujesz ;-) ?
  16. Cześć Majki jak tam Twoja rodzina się sprawuje ?Są grzeczni ?
  17. No proszę jaki dobry kumpel z Bisiolka :-)
×
×
  • Create New...