Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. [quote name='eliza_sk'][B]Krakowskie Ciotki poprosimy o zakup Gazety Krakowskiej jutro i wstawienie skanu, co .... ?[/B][/QUOTE] JEST !!!! Nasza gwiazda w Gazecie Krakowskiej :lol:. W Radiu Kraków licytowana będzie dla Zafirka płyta Agnieszki Chrzanowskiej "Bez udziału gwiazd"
  2. [quote name='eliza_sk'][B]Krakowskie Ciotki poprosimy o zakup Gazety Krakowskiej jutro i wstawienie skanu, co .... ?[/B][/QUOTE] Już wczoraj zapisałam w pamięci :lol: Pierwszy zakup na porannym spacerku z Alfikiem :lol:
  3. Pozdrowienia dla Pani i buziaki dla Zafirka :Rose: :calus:
  4. Piękne podziękowania za Pani wielkie serce :iloveyou::Rose: I buziaki dla Zafirka :calus:
  5. [quote name='eliza_sk']A filmik Ciotki widziały :) ?[/QUOTE] Widziałam :lol:
  6. Zafirek przekochany :loveu: Tyle przeszedł a taki radosny
  7. Zapraszam na bazarek dla Stowarzyszenia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191350-Zestawy-woreczk%C3%B3w-podr%C3%B3%C5%BCnych-dla-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-28-sierpnia-godz.-20-00[/URL]
  8. [quote name='eliza_sk']Na szczęście Blondi bardzo gładko przeszła zmianę miejsca zamieszkania i .... powiem Wam, że na nieszczęśliwą nie wygląda ...[/QUOTE] Mimo to jest mi bardzo przykro, że tak została potraktowana :-(
  9. [quote name='Iv_']:-o no nie Alfik jest boski :loveu: to serduszko tak precyzyjnie wyrwane i wymemłane jest cudne :multi: :evil_lol: Super psiak jak widzę, nie tylko piękny, ale mądry i w dodatku pracowity, normalnie SKARB!!! :loveu: :cool3: :diabloti:[/QUOTE] Prawda ? Ja sobie siedzę w fotelu i wyszywam etykietki do woreczków, a ten łobuziak wskakuje mi na kolana i ciągnie za szmatkę, którą trzymam w dłoni. A niech tylko maszyna do szycia pójdzie w ruch, to zaraz wszczyna awanturę :evil_lol: Naprawdę mam wielkiego farta, że taka słodzizna zamieszkała w moim domu :lol:
  10. [quote name='eliza_sk']W niedzielę będzie porcja nowych wieści o Zafirku, bo jedziemy w odwiedziny :)[/QUOTE] I ja czekam z niecierpliwością :lol:
  11. [quote name='eliza_sk']I co mam Wam napisać, ze Karmelka została Krakuską - farciara mała ? Przyjechali świetni ludzie, w domu mają 2 koty po sterylizacji i żółwia: [/QUOTE] Kraków nie zawiódł :bigcool:
  12. Ale cudo :lol: Że też ja nie mogę mieć ich wszystkich :bigcry::bigcry::bigcry:
  13. [quote name='Iljova']Hei Zafirku! Wiem że dasz radę i pokażesz jeszcze wszystkim na co Cię stać. :-) Jesteś bardzo dzielnym psiakiem! Już masz DT i wierzę że szybko znajdziesz DS. Co do legowiska to może zorientować się w jakich są cenach i zrzuciłybyśmy się bo przecież jeszcze sporo będzie leżał zanim rany zagoją się na tyle dobrze by mógł chodzić. Dałam propozycje może ja przemyślicie?[/QUOTE] Jestem "za" i chętnie się dołączę, jeśli będzie taka składka
  14. Ależ słodziutka dziewczynka :buzi::buzi::buzi:
  15. Wnioskuję, że Tuptuś nie da się Ciotce wytarmosić :shake:
  16. Ależ bym go wytarmosiła :evil_lol: Napatrzeć się nie mogę :buzi:
  17. Jestem na zaproszenie, na razie zaznaczam. Prześliczny psiak :)
  18. Zgodnie z deklaracją przelałam dla Tuptusia 10,00 zł. Kolejne przelewy 1-go każdego miesiąca :) Słodki psiak :)
  19. Znacie piosenkę o jamniczku ? "A jak spał, a jak spał, taką grzeczna minę miał... " :evil_lol: Zamieniam jamniczka na Alficzka :lol:
  20. Właśnie mam zamiar mu zapleść warkocz z resztek tkanin. Nie wiem, czy to coś da, bo on się po prostu kokosi na łóżku, obraca główkę na prawo i lewo i chwyta sobie ząbkami co mu akurat popadnie: poszewkę, prześcieradło albo poszwę :) Ale wierzcie mi, nawet nie potrafię się na niego gniewać. Jest przesłodki :)
  21. Może ktoś zrobi bazarek na prześcieradła dla mamy_Alfika :-(:-(:-(
  22. Zobaczcie Cioteczki, jaki grzeczny ze mnie chłopak [IMG]http://lh3.ggpht.com/_82Xk56Zbp1E/TGkI9s-rS7I/AAAAAAAAAQ0/jOd9MZUNlqM/s512/SAM_0244.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...