Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Cudny Wojtuś, a taki bidulek był ... Niesamowita metamorfoza - sierść mięciutka, błyszcząca. Super fotki. "zimowy Wojtuś" piękna :)
  2. No wiesz Eliza, po pierwszym zdaniu zamarłam .... Ale super wieści :multi::multi::multi:
  3. [quote name='eliza_sk']Wczoraj miałam 40 min. telefon od Kenza z Austrii. Od pana, który mieszka tam 28 lat, pochodzi z Myślenic. Ma ok. rocznego ONka jest przeciwnikiem kastracji i fanem Cesara Millana ...[/QUOTE] Ale przecież nikt nie mówi o kastrowaniu potencjalnych opiekunów, więc skąd te obawy :diabloti::niewiem::hmmmm:
  4. [quote name='daria_ldz']muszę czekać na Elizę bo coś mi nie działa :([/QUOTE] Czekamy :)
  5. [quote name='potoczanka']Aklimatyzacja wypadła wspaniale - wykopał dwie dziury, skakał i 17 letnie dziecko się go podobno bało, w związku z czym Kenzo wraca.[/QUOTE] To chyba nie powód :shake: .... Potrzeba troszkę czasu, żeby obie strony się poznały ...
  6. [quote name='tomcug']Kochane są łotry jedne, ale Wy już coś wiecie o tym, prawda? :razz: Swoją drogą Wasze pasowałyby kolorystycznie do mojego stadka.:p[/QUOTE] No jasne :) Wczoraj szukałam porad i czytam: nie żegnać się wylewnie z psami i nie witać się wylewnie :shake: Nie da się :shake: Jak wieczorem w łóżku takie ciałko wtuli się w człowieka i zostanie tak do rana... to jak tu nie tęsknić za taką słodzizną, jak się nie witać :shake:
  7. [quote name='tomcug'] Muszę Wam donieść, że ta "czysta ściana" to oczywiście zasługa moich kochanych dziewczynek. Tylko malowanie pomoże. :mad:[/QUOTE] Identycznie wygląda ściana przy moim łóżku :evil_lol:
  8. Jakie śliczne dziewczyny :crazyeye::lol: Ta większa bardzo podobna do Ciebie Tomcuzku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (podobnie zresztą, jak Alfik do mnie :diabloti:)
  9. Śliczna dziewczyna :) Pokaż ją jeszcze w towarzystwie starszej siostrzyczki :)
  10. [quote name='eliza_sk']Neskowy też niewyczuwalny, bo głębiej pod skórą. W razie potrzeby (oby jej nie było) zrobienia rtg, trzeba trzasnąć całe ciałko.[/QUOTE] Żeby on nie był taki małomówny, to by mi wszystko opowiedział. A tak, wyszczekane to, kiedy nie trzeba, w sprawach istotnych milczy ...
  11. [quote name='tomcug']Ja myślę, że nieeee.[/QUOTE] No mam nadzieję... Przez skórę nic nie wyczuwam, a jest wymiziany bardzo dokładnie ...
  12. [quote name='eliza_sk']Niestety śruty są częstą dolegliwością [B]psiaków, które są pod naszą opieką[/B]. Świętokrzyskie wieśniaki i mieszczuchy mają rozrywkę ... Wszystkie dotychczasowe śruty były usuwane z psiaków i było ok.[/QUOTE] Myślisz, że mój leśny Alfiś też może mieć ?
  13. [quote name='kasia_jot']Dzisiaj dowiedziałam się, że Neska ma w okolicach mostka śrut :-( :-( :-( Być może jest ich więcej...:-([/QUOTE] o matko, bidulka :( Będziesz jej to Kasiu wyciągać ? Boli ją ?
  14. Deklaruję comiesięczną wpłatę na utrzymanie Magika w wysokości 20 zł. Pierwszy przelew poszedł dzisiaj. Kolejne na koniec każdego miesiąca.
  15. [quote name='eliza_sk']Ależ dobrany kolorystycznie duet :)[/QUOTE] Super wieści aleshua :multi: Psiaki niczym siostrzyczki :lol:
  16. Czy coś wiadomo odnośnie dzisiejszej wizyty u weta ?
  17. [quote name='eliza_sk']Jutro wyjazd Szarlotki :) Jutro się będziemy pakować i rozdawać buziaki na drogę ![/QUOTE] Ja się zgłaszam do poadopcyjnej :diabloti: Też chcę buziaka :evil_lol: Fotki zrób :lol:
  18. Ja tez czekam :) Kama słodka :) Eliza, Szarlotka spakowana ? :diabloti:
  19. [quote name='kasia_jot']Oooo, Mama_Alfika znad morza wróciła :multi:[/QUOTE] Wróciła. Pierwszy raz w życiu opalona :)
  20. Super domek się szykuje dla Szarlotki w Krakowie. Państwo przemili, otwarci, bardzo zwierzolubni. Mają doświadczenie nie tylko z psiakami, ratowali również ptasie pisklęta i jeża :). Oczywiście ostateczna decyzja należy do Elizy.
  21. [quote name='tomcug']A pewnie, że zaprosimy i to rzem z kropelkami.:evil_lol::multi:[/QUOTE] Oj, Handzine kropelki mniamniusie :p
  22. [quote name='eliza_sk']Haha doceniam chęci, tylko chyba pionów będzie trza ze świeczką szukać, co - inżynierkę jakąś na stanie mamy ? Ale o jakimś karczowanku z grillem w happy endzie można pomyśleć.[/QUOTE] Może być karczowanie, jak zwał tak zwał
  23. [quote name='eliza_sk']Ja również miło spędziłam popołudnie. Trza jakiś większy zlot zorganizować.[/QUOTE] Kochana, zbierzesz materiał, zwołasz czarownice i w jedną sobotę masz ogrodzenie zrobione :diabloti:
  24. Ale tam u Was ładnie :) Cudne, szczęśliwe psiaczki :loveu: Edit: [quote name='tomcug']Tak, Kasiu, w sobotę była sterylka,a poniedziałek biegała już jak petarda.:diabloti: Był też pedicure, usuwanie ząbka - full wypas obsługa. :evil_lol: Cała się trzęsłam ze strachu jak to będzie, ale [B]Majeczka to tajfun i nic sobie nie robi z takich drobiazgów.:cool3: [/B] [COLOR=#a9a9a9]P.S. Musiałam wysterylizować sunię, bo ta wstrętna Eliza chciała mi odebrać moją sunieczkę, taka z niej wredna baba. [/COLOR]:diabloti::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] W przeciwieństwie do Alfika, którego po kastracji musiałam niańczyć jak niemowlę :evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...