Jump to content
Dogomania

Nuda

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nuda

 1. hej, mieszkam w Zakopanem i mam flata :) kontakt: [email][email protected][/email] / nr tel 602103311 - chetnie pomogę na tyle na ile potrafię :) pozdrawiam, Majka
 2. No i mała Chloe ma już domek. Pojechała dzisiaj rano ;) Póki co zobaczymy jak się zaaklimatyzuje, ale wszystko wygląda ok, i malutka zamieszka w domku z ogrodem i dwójką dzieci. Super, co? :)
 3. link do wydarzenia na FB: [url]http://www.facebook.com/events/385549184795679/[/url] link do albumu ze zdjęciami: [url]https://picasaweb.google.com/majatrzop/ChloeKrakowskieDzieckoMrozu[/url] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Gi2mP8BtCNU/TzgRaVsVpwI/AAAAAAAAJcA/cQzta1ZiAPA/s512/chloe%25207.JPG[/IMG] Mail Hani: "Wzięliśmy ją ze schroniska podczas ewakuacji tydzień temu. Ma prawie 3 miesiące, ale z tego 2 spędziła w schronisku, a mimo to odnalazła się szybko w mieszkaniu i zupełnie nie ma schroniskowych przyzwyczajeń. W miarę dogaduje się z naszym Dyziem (który też jest z k
 4. nie byłam u tej sędziny nigdy, ale po relacjach znajomych jestem pewna, że nigdy się nie wybiorę (dlatego np. nie biorę udziału w wystawie w Zakopanem w tym roku). Słyszałam (!), że potrafi wypatrzeć płaskostopie czy zeza u psa. Pozostawiam Waszej ocenie.
 5. Nuda

  Maria Zasada

  Jak chodzi o retrievery, to byłam u tej pani w Zakopanem. Bardzo miła, kompetentna sędzina. Dała nam porządny opis, zauważyła, że nie do końca radzę sobie z handlingiem, ale mimo to dostałyśmy u niej Zw Mł i NJWR (co prawda nie było konkurencji, ale moglo zawsze byc bdb). Czy dentystka? Nie wydaje mi sie. Jak chodzi o zębiska to przeciętnie. Polecam, jeśli chcecie coś ugrać, jednak podszkolić handling. Biegłyśmy o rasę u niej i mam wrażenie, że chyba najwazniejszym powodem, dla którego przegrałyśmy było moje niezrozumienie polecenia sędziego :P człowiek się uczy na błędach. Jak chodzi o
 6. evel, w Lublinie zawsze mozesz skontaktować sie z dziewczynami "ZBasiSfory" - one właśnie tam mieszkają. Mają 3 retrievery, 2 flatki i 1 curly :)
 7. Nuda

  Jerzy Olszewski

  a nie wie ktoś z Was jak ten pan ocenia retrievery? wybieramy sie z Nudą do Lublina, juz nawet zgłosiłam...
 8. nas ta Pani sędziowała w Poznaniu w listopadzie. We flatach lubi mocną budowę, mam wrażenie, graniczącą z lekką nadwagą. Nie wiem jak u innych. Lubi też profesjonalny handling (Nudę akurat wystawiała Kama, wiec wszystko poszło gładko i wygrały :) ). Lubi kudły, mocną kość, troche maca, ale opis taki troche jak zwykle. Tyle wiem. Ale Pani bardzo miła, sypie komplementami na temat psa, zwraca uwagę na ruch i statykę - wystawiałam suczkę koleżanki. Sonka ociągała się trochę w bieganiu, ale stała bardzo ładnie. Sędzina zauważyła i nawet zawarła w opisie ;)
 9. Nuda

  Poznań

  czy znacie może jeszcze jakies miejsca? troche późno sie zgłaszam, ale to dlatego, że okazało sie, że nei bardzo jednak mam gdzie spać, bo kuzynka wyjeżdża - troche mnie zrobiła na szaro. czy macie jakies noclegi (najlepiej za półdarmo :D:D) gdzie przyjmują z psem i jest w miare blisko Targów? ZALEŻY MI BARDZO!!
 10. my jedziemy o ile transport sie znajdzie, ale tylko na sobotę
 11. ja miałam z tą Panią do czynienia na CACIBie w Wawie w tym roku. Bardzo miła, o wadach psa mówiła dosłownie mi na ucho (że odrobinę za gruba). Wyrozumiała - jak chodzi o heandling, jak chodzi o zachowanie psa... Nie wiem czy jakieś układziki są - jestem nowa w wystawowym światku i nie chcę psioczyć, kiedy nie jestem pewna. Ale pani bardzo miła. Z tego co wiem hoduje bassety od lat.
 12. aa.,.. wybacz pomyłkę. Jestem ignorantką jak chodzi o tę gałąź rasową. Wszystkie dla mnei to bullteriery :/
 13. Nuda to suczka po Maxie i Willow z Moloseum. Urodziła się 24 czerwca 2009 Mieszka aktualnie w Zakopanem na Zwierzynieckiej i sprawia, że życie właścicielki nabrało kolorów i radości! Oto Nuda: w hodowli [IMG]http://www.moloseum.strefa.pl/FCR/DSC07913.jpg[/IMG] u nas [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/237b5f0afe9770521bef8da60128830a,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/4b2f31abdeb9b999849b9e47ee7f3cb2,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/d084c9253ec3712d8f6a575e8408a66d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/8da05db7902d1ce8a23
 14. oo, witamy siostrzyczkę Moloseumowatą! My z miotu E :)
 15. mnie się bardzo podoba nazwa hodowli Bullterierów - "Bullerbyn" :)
×
×
 • Create New...