-
Posts
1561 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sosiczka
-
Basiu to jest suczka i ma około 1,6 roku. Justyna dzięki. Bardzo bym chciała, żeby Akiro znalazł pilnie dom....
-
Super!:multi::multi: Do soboty jeszcze 3 dni... A ja mam zapytanie o adopcję Buni, dom z 2 letnim dzieckiem...zobaczymy.
-
Vincent w typie sznaucera już w nowym domu!
sosiczka replied to sosiczka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Iza! -
A dało by radę zrobić dobkowi foty bez krat? [quote]2. [SIZE=4][B]Glinek[/B][/SIZE] - to doberman, ma ok. 4 lata, dość szczekliwy, ale łagodny zarówno dla ludzi jak i innych psów. Można go głaskać, karmić z ręki. Aktualnie siedzi w jednym kojcu z sunią też dobermanką. Glinek nie jest kastrowany, zaszczepiony p-ko wściekliźnie.[/quote]A sunia dobermanka nadal tam jest? To jest boks bytowy? A suka sterylizowana?
-
Vincent w typie sznaucera już w nowym domu!
sosiczka replied to sosiczka's topic in Już w nowym domu
Może się uda w środę zrobić Cacykowi jakieś fotki bez krat.... -
Poczekajmy na razie na decyzję Gisic.
-
Siedze teraz jak na szpilkach i czekam na wieści, mam nadzieję, że Gisic się nie rozmyśliła:???:
-
Ale szybka akcja!:multi: Iza, ale może Ty też zadzwoń do Gisic, żeby wiedziała, że to dom "od nas". I dopytaj czy to DT aktualne, bo Agra już nie wytrzymuje...
-
Pamiętacie zasmarkana labkę? Teraz grzeje dupsko w Wawie, jest bardzo grzeczna i ma się świetnie:multi:
-
:multi: To wątek kotki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196134-By%C5%82y-psy-teraz-czas-na-kota-na-dt-czyli-Ki%C4%87ka-kt%C3%B3ra-pilnie-szuka-domu[/url] Kontakt: [SIZE=4][B][COLOR=#1673ff]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=#1673ff]tel. 796-196-434[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4] fotki: [img]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/TNl4e6_gCCI/AAAAAAAACPA/-ikElkciKY0/s800/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20022.jpg[/img] [/SIZE]
-
[quote name='ulek_85']Ja również cieszę się że Dorka znalazła dom:)Malwina ucieszy się:) W sobotę wyprowadzałam Glorie z boksu 14, troszkę strachliwa, ale bardzo przyjazna suczka, tuliła sie do nas na spacerku:)bardzo chętnie będę ją wyprowadzać co sobotę. Ostatnio wyprowadzałam również suczkę dorzuconą do boksu 44, dałam jej imię Lisia, ale z tego co widziałam ma na imię Bunia. Co do Nera raz byłam z nim na spacerze, jeśli nie ma osoby do jego wyprowadzania to mogłabym się nim zająć, a Bunie mogłaby wyprowadzać Malwina, która z racji tego że Dorka znalazła dom, nie ma psa. chyba że są już inne plany, to tylko moja propozycja.[/QUOTE] Nero vel Akiro wyprowadza Justyna na 2 turę. Do boksu 44 coś się dorzuci.
-
Gisic dawaj linka do tego wątku kota. Musimy zdążyć ją wyciągnąć zanim będzie za późno...
-
Nie mamy gdzie, to jest problem...:( Czekam na Gisic, aż wyadoptuje kota....
-
Nie pozwólcie trafić im do pseudo! bulterrierka, shih- tzu i inne
sosiczka replied to Daria_13's topic in Pseudohodowle
Edukować. Zająć się edukacją społeczeństwa. Bez prawnej regulacji nic nie zrobisz. -
Ale na co przeznaczysz pomoc finansową z aukcji cegiełkowej? Można jej wsadzić koc, ale nie gwarantuję, że psy jej nie wygrzebią. Ona siedzi zgarbiona w kącie boksu...w środę zobaczę jak wygląda wnętrze budy i postaram się wsadzić jej tam coś ciepłego..
-
Agra po prostu umiera. Umiera na tym koszmarnym, zimnym betonie. Noce co raz zimniejsze. [COLOR=Red][B]BARDZO PILNY DT!!!![/B][/COLOR]
-
SPROKET znalazł już swoją przystań, zamieszkał w Gliwicach
sosiczka replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Sproket jest śmieszny, podobny do Cacyka. Tylko charakter nasz Cacyk ma paskudny, niestety pisze tym na siebie wyrok. -
Vincent w typie sznaucera już w nowym domu!
sosiczka replied to sosiczka's topic in Już w nowym domu
No niestety. Vincent jest problematyczny, bo nie można go przerzucić na boksy bytowe ze względu na charakter. A niestety boksy nie są z gumy... -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
sosiczka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197187-Cacyk-w-typie-sznaucera-mamy-ma%C5%82o-czasu[/URL]! [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TN6mpRRfPGI/AAAAAAAAIks/9bxohEUYVqE/s576/14.jpg[/IMG] -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
sosiczka replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam: http://www.dogomania.pl/threads/197187-Cacyk-w-typie-sznaucera-mamy-ma%C5%82o-czasu!?p=15820219#post15820219 -
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TN6mpRRfPGI/AAAAAAAAIks/9bxohEUYVqE/s576/14.jpg[/IMG] Vincent to psiak w typie sznaucera, oddany z książeczką, ma około 4 lat. Jest wielkości sznaucera średniaka. Jest towarzyskim i wesołym psem. Niestety nie toleruje innych psów ani suk. Musi być jedynakiem. Stanowi problem do schroniska bo zajmuje pojedynczy boks...:roll::roll::roll: Vincentowi skończyła się już kwarantanna, przed adopcją będzie wykastrowany. [COLOR=Red][B]BARDZO PILNIE[/B][/COLOR] szuka domu bez innych zwierząt. Mamy mało czasu. Szczegóły: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 784 926 138. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TN6muRRTxjI/AAAAAAAAIk4/zUSL0qAJ6FY/17.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TN6muIUHPTI/AAAAAAAAIk0/9LX2hy6LFwc/s720/16.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IFI2FteZ5es/TN6mpWt0s_I/AAAAAAAAIkw/H8wV_7B1mX4/15.jpg[/IMG] Vincent ma NOWY DOM!!![URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/9123335_cacyk_w_typie_sznaucera_marnuje_sie_w.html"][/URL]
-
Na spacery będzie wyłaził też Nero vel Akiro: Zastanawiam się co dać do boksu zamiast Dorki, myślę intensywnie też co dać do boku Agusi, oprócz Zahira i chyba będzie to stara dogowata suka I Bunia W środę ustalę dokładnie. Jak starczy mi wolontariuszy, to tak jak ostatnio mógł by wychodzic boks Lenki- 21 Tam jest grubas Dolar Czarna, podpalana, lękliwa sunia b podobna do Jagódki, na razie nie mam zdjęć, bo wróciła z adopcji I Lenka
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
sosiczka replied to Energy's topic in Już w nowym domu
A ja jestem studentem, wolontariuszem/koordynatorem wolontariatu w 2 schroniskach i jeżdżę na Macieje i mam psa:diabloti::evil_lol::evil_lol: -
Agusia - cudna ONka, zalękniona, zagubiona. Już w domu stałym :)
sosiczka replied to zapka's topic in Już w nowym domu
osa98 My wykonujemy te testy sami, ale nie jesteśmy w stanie ich zrobić wszystkim psom. Psy chore dostają leki, ale to w gestii schroniska nie w naszej. Odseparowanie też jest w gestii schroniska. Na razie budowany jest szpitalik. Aga nie ma objawów nosówki, styczności z wirusem nie miała, psy z jej boksu także nie, bo robiliśmy na wychodne test Tutu. Jeżeli masz dla niej DT zrobię jej test, obecnie czekam na nowe testy bo muszę zrobić je kilku psom, które będą wychodzić min. stara pudlica. Wczoraj ostatni test poszedł na zasmarkaną labkę, która dziś pojechała do DT do Wawy. Nie jestem w stanie robić testów wszystkim psom wolontariackim, dlaczego mam robić akurat jej? Zobaczymy jak wypadło spotkanie Agusi z owczarem wolontariuszki.