[quote name='lawinia']Dzisiaj pobrałam nowy wyciąg z konta. Ostatnią wpłacającą jest Klaudyna Anna Góralska ,która wpłaciła 40 zł. Tym samym ogólnie zebraliśmy 2400 zł . A teraz pora podliczyć wydatki .Dom tymczasowy dla Kamy 200 zł,klinika 370 zł ,zabiegi u lekarza wet.30 zł,dom tymczasowy Almy i szczeniaka 300 zł,buda dla Kamy 300 zł. Co daje razem kwotę 1200 zł,czyli połowę zebranych pieniędzy.Dziękujemy wszystkim i polecamy się łaskawej pamięci.Dzięki ofiarodawcom psy mają szansę rozpocząć nowe,lepsze życie i zawdzięczają to Wam.Pozdrawiam[/QUOTE]
Czasami i na człowieka można liczyć...