Luka, może mogłabyś polecić mi jakiegoś psiego szkoleniowca z okolic W-wy (tak bardziej z naszej strony0,bo chyba zaczynam nieogarniać swoich bestii:crazyeye:
Chwytliwy to może nie jest za bardzo, ale czy wszystkie tytuły muszą być takie dramatyczno - drastyczne? ciut optymizmu może...Teraz psinie to najbardziej przydałaby się caaała kupa ogłoszeń(takich z nowymi zdjęciami;))
Z moich prostych wyliczeń wynika, że Bruno ma już[B] kasę na hotel na 2 miesiące[/B] (kaska na koncie + deklaracje)! Można więc go już zabierać i zbierać dalsze deklaracje w tzw.międzyczasie!!!
Domek się znajdzie na 100% !!! przecież to przepiękny pies !!! a im szybciej będzie gotowa do adopcji tym lepiej bo przecież NORMALNEMU człowiekowi nie jest potrzebna płodna sunia.
Wysyłam wiadomość na pw ale się nie chce wysłać !!!
Chciałam tylko dodać, że w przyszłym miesiącu też możesz na mnie liczyć, dofinansuję suni sterylkę ,pozdrawiam M.
Jak mogę podesłać kaskę? Może przelew , byłoby najwygodniej tylko potrzebuję numer konta. A i mogę dopiero 1-go lipca (wypłata), no i niestety nie całą kwotę, ale grosz do grosza....