[quote name='Soema']Dziękujemy :) Tuptuś w łapce ma juz tylko jeden gwóźdź, ale i jego się pozbędziemy najprawdopodobniej. Teraz troszkę na mnie zła, bo odkurzam, no ale wszystko mi wybaczy ;)
eh, no i zdradziła mnie :obrazic: ze znajomym z przytuliska, zawoził nas ostatnio do weta i sie tuliła, łasiła, kładła mu na butach. Na wszystkich innych warczy.
Nie wiem, czy to kwestia, że go wszystkie psy lubią jak i on je, czy tego że pamięta, że jak babeczka ją przyniosła, to on ją zabrał wtedy z chodnika..
W każdym razie jestem zazdrosna:roll:[/QUOTE]
Nie bądż taka, wybacz jej, młoda i głupia jeszcze jest:evil_lol: