-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
nie umiem:placz:.komputer mam od niedawna,ale kogoś przyduszę o tą naukę!:mad: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
wiem,wiem obiecałam zdjęcia,ale cóż zrobię że jestem takie beztalencie i nie umiem:oops: a nikt jak do tej pory nie umiał mi pokazać jak to się robi.mam już całą galerię zdjęć zuzi-razem z maksem ,z innym psim towarzystwem.a dzisiaj adoptowałam króliczka i zuza go nie opuszcza.czy traktuje go jak szczeniaczka?:razz: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy jeszcze ktoś zagląda na ten wątek. zuza ma się świetnie.dziś objawił się jej talent do polowań! wypatrzyła jeża i pięknie go wystawiła dając głos że trzeba przyjść zobaczyć zwierza! sama trzymała się w bezpiecznej odległości. ciekawa jestem jakich ona miała przodków? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
witam. mam prośbę.jestem na etapie adpcji króliczka którego ogłaszała karOla.niestety transport możliwy jest tylko w niedzielę,kiedy ja wyjeżdżam. czy ktoś mógłby go przez niedzielę przechować? odebrałabym w poniedziałek. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
faktycznie to ode mnie pani z chęcińskiej dostała nr. przyszła do mnie zainteresowana moją suczką, więc wciagnęłam ją do domu i pokazałam sunie w internecie.super że zadziałało!!!!!!!!!!!!!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a gdzie znajdę zdjęcia puszka? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a czy ten psiak z łańcucha to jest spuszczany? czy to właśnie tylko taki łańcuchowy pies? trochę się obawiam takich domów...[/QUOTE] nie wiem dokładnie,zawsze można pogadać.ja też się obawiam,ale kobitka sympatyczna i jest szansa,że psiak będzie miał dobrze.w końcu nie wszystkie psy leżą na kanapach.pani dała mi znać,bo wie o mojej adopcji,a daję wam cynk,bo może warto sprawdzić? zwłaszcza że tak trudno o domki...:placz: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o spaniu nie rozmawiałam.pani mówiła o kudłatym piesku,a na podwórku jest duży pies do pilnowania-chyba na łańcuchu. też pomyślałam o mai lub misi z szerloka tylko nie wiem czy suczka to dobry pomysł na wieś-chyba że po sterylce.mam się coś jeszcze dopytać? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziś dowiedziałam się o domu poszukującym pieska. pani chciałaby małego(mniejszego od spanielka), młodego i kudłatego pieska do domu pod kielcami-wolno wychodzącego na podwórko. piesek ma być łagodny do ludzi i zwierząt. nie do pilnowania,bo taki już jest. macie może kandydata? z panią można porozmawiać w każdej chwili,bo pracuje w sklepie po3zł na żytniej obok apteki.może warto wykorzystać okazję i ulokować tam jakiegoś podopiecznego? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a która to lecznica? może warto wszystkich ostrzec,żeby jej unikali.ja sama jestem częstym gościem u weterynarza i chciałabym wiedzieć gdzie iść nie warto -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
dziękuję! maksio już w domku,czuje się dobrze.już w dniu zabiegu wieczorem ganiał po dworze i miał pretensje,że nie mam piłki!:roll: co do zuzi to nie mam sumienia jej teperować. na każdy nawet troszkę podniesiony głos od razu pokazuje brzuszek i cała moja stanowczość znika! ma też nowych adoratorów!:loveu: prym wiedzie killer ratlerek miniaturka.zuza traktuje go jak swoją maskotkę,a do biegania ma beagla-brylanta. wogóle dziewczyna ma wzięcie!!!!!!!!!!!jak nie po sterylce,jakieś feromony czy co? aż zazdrość bierze:-) -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
dziękuję! maksio już w domku,czuje się dobrze.już w dniu zabiegu wieczorem ganiał po dworze i miał pretensje,że nie mam piłki! co do zuzi to nie mam sumienia jej teperować. na każdy nawet troszkę podniesiony głos od razu pokazuje brzuszek i cała moja stanowczość znika! ma też nowych adoratorów! prym wiedzie killer ratlerek miniaturka.zuza traktuje go jak swoją maskotkę,a do biegania ma beagla-brylanta. wogóle dziewczyna ma wzięcie!!!!!!!!!!!jak nie po sterylce,jakieś feromony czy co? aż zazdrość bierze:-) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
w sprawie psiaków na wojska polskiego- niestety zabrali je do schronu. zadzwonił jakiś facet,który sprząta koło sklepów.zrobił to bez porozumienia z nikim! wiem to na 100%,bo pracuję w tej przychodni .jestem na urlopie ale zaglądałam i dzwoniłam stąd wiem.niestety nie miał kto przeszkodzić w wywiezieniu,mnie nie było,a dziewczyny nie są zbyt "dogomaniackie" -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
cy jast ktoś kto zna okolice ul.wojska poskiego? tam do przychodni przybłąkały się dwa małe pieski. jeden gładkowłosy,czarny podpalany bez ogonka i drugi szorstkowłosy z piękną mordką.nie są łapczywe na jedzenie,układają się pod płotem i śpią.na razie nikt ich nie przegania,bo dziewczyny w przychodni lubią psy.ale nie wiem jak pacjenci.czy ktoś może je zna i wie czy mają dom? są przyjacielskie zwłaszcza ten szorściak,ale strasznie zapuszczone.wielkość do pół łydki,raczej młode. dajcie znać czy ktoś je może widział u kogoś,przypuszczam że na podwórku. -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
to już inny piesek,ale słodki i kochany.zaliczyłyśmy już wizytę u weterynarza.bardzo się spodobała. jest zdrowiutka,waży 7,3kg,dostała drugą porcję na odrobaczenie i nowy oprysk na kleszcze. czekamy jeszcze na nowe szeleczki które pani ma nam zamówić z Krakowa. a w piątek maks ma operację oczu-bardzo się jej boję.trzymajcie za maksia kciuki! -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Co sliczna narozrabiała:cool3:[/QUOTE] duży pokój wybrała sobie na plac zabaw ni prowokuje maksa do wszelkich demolek.moja palma jest już na granicy wytrzymałości. jak wchodzę do domu to robię tak::crazyeye:. inna historia z gośćmi- niemają wstępu! zuzia nto taki rotek po operacji plastycznej. warczy szczeka i gryzie, a na spacerach nie srtszny jej nawet onek. czy ona kiedyś widziała się w lustrze?:cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
co nowego z króliczkiem? znalazł się właściciel? jeśli nie to ja go chętnie przygarnę. miałam już króliczka, a teraz mam kotkę i 2psy w tym jednego z adopcji.na więcej niestety nie mam miejsca,ale króliczka jeszcze dałabym radę. pozdrawiam. -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Co słychac u Zuzi?[/QUOTE] zuzia czuje się świetnie.zawarla mnostwo psich znajomości.w domku jest juz jak u siebie,troszke terroryzuje maksia,zwlaszcza o miejsce w łozeczku obok mnie:lol:a apetyt ma większy ode mnie!pozdrawiamy wszystkich -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ten facet nie wyglądał na takiego typowego chłopa.młody ok.40.raczej taki z nowo osiedlających się.trzeba myśleć pozytywnie,bo nic innego w tym przypadku nie zostało. a w tokarni było wtedy święto chleba,więc wystawiały się glównie piekarnie a zwiedzający wyglądali na miastowych no i trzeba było zapłacić bilet. tak się pocieszam... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
odpowiadam na temat onki z festynu w tokarni.byłam tam i ją widziałam,nawet głaskałam i dawałam przysmaki.piękna i łagodna psinka.w drodze powrotnej koleżanka widziała ją prowadzoną pzrez jakiegoś faceta a wcześniej interesował się nią jakiś gość,więc mioże to był on.wyglądał ok i spojrzenie miał takie przyjazne.ale kto wie... trzymajmy kciuki i myślmy pozytywnie. -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
zuzia już się zadomowiła i polubiła maksa.myślałam że mój pies to yaki rozpieszczony jedynak ,alebyłam pełna podziwu jak oswajał sunie.przyniósł jej wszystkie swoje zabawki,nawet piłkę! teraz już wierzę,że wszystko będzie dobrze. wstawię zdjęcia jak tylko się tego nauczę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czy tam nie ma żadnych kontroli?! kto jest ich "szefem"? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziś byłam w tokarni na święcie chleba było tam 5 psiaków do adopcji ze schroniska.obraz nedzy i rozpaczy.jak oni chcą je wydać- brudne,skudłacone a mimo wszystko takie przyjazne. nie wiecie czy dalej schronisko pozbywa się wolontariuszy? tylko trochę starań i te psiaki byłyby piękne!