Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. [quote name='Nutusia']No widzisz - to jest chyba w nagrodę za opiekę nad Maszką ;) Za domek kciuki trzymam, jeśli to jest ten najlepszy z najlepszych :)[/QUOTE] Też mi się tak wydaje;-)
  2. [quote name='AMIGA']Jka człek sobie chce poprawić humor, to tylko tutaj :-)[/QUOTE] zgadzam się ;-)
  3. [quote name='Ladymonia0610']Co u Dafne? Rozkręciła się troszkę?:) Czy ogłoszenia już ruszyły?Mogę pomóc;)[/QUOTE Ogłoszenia już ruszyły nawet już dwa telefony miałam.Jeden nawet bardzo dobrze się zapowiada. Pani jest z Polkowic w domu dwa maluchy w przyszłym tygodniu Pani ma przyjechać i zobaczyć na własne oczy jak Dafne zachowuje się w stosunku do dzieci. Cioteczki kciuki w gotowości;-) Dafne jest tak grzeczna ,że aż sama w to nie mogę uwierzyć jestem teraz sama z maluchem i psami bo mój mąż wyjechał na kilka dni wiec mam utrudnione spacerki bo albo biorę malucha do nosidełka i psiaki albo Dafne idzie przywiązana do wózka;-) Z moją sunią jedzą z jednej miski nie ma z tym najmniejszego problemu nie wiem Monika skąd Ty takiego grzecznego psa wzięłaś;-)
  4. Rozmawiałam z Panią Wandą sunia jest łagodna w stosunku do dzieci jednak widziałam, że na FB są już dwa chętne domki.
  5. Nutusia ale masz ochroniarza:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Oj Oti a już myślałam ,że jesteś grzeczny...
  7. Monika a ona nie może wrócić do Ciebie? Sama byś dała radę popracować nad nią,ja radziłam sobie z trudniejszymi psami to Ty sobie nie poradzisz;-)
  8. [quote name='wanda szostek']Podobno jest wyjątkowo łagodna. Dopytam o stosunek do psów, suczek i dzieci, bo to można sprawdzić. Zadzwońię jutro. Przedzwoń do mnie jutro koło 16:00 692677335 powinnam coś już wiedzieć.[/QUOTE] Było by super gdyby udało się to sprawdzić,zadzwonię jutro.
  9. [quote name='Poker']To zdjęcie słodkie [URL]http://img809.imageshack.us/img809/6222/20130418796.jpg[/URL][/QUOTE] Cały czas się tak do niej przytula;-)
  10. Przepiękna sunia szkoda ,że nie jest znany jej stosunek do dzieci i suczek
  11. [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6057/marcelek.jpg[/IMG][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9767/20130418791.jpg[/IMG][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6222/20130418796.jpg[/IMG][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8664/20130418798.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/275/20130418792.jpg[/IMG]
  12. Nutusia tekst jak zwykle świetny,bardzo dziękuje. Biorę się za ogłoszenia;-)
  13. [quote name='Nutusia']Jestem tekstowo do dyspozycji, tylko jak zwykle proszę o konspekt w punktach, jeśli chodzi o dane do zawarcia ;) Pyszczolek śliczny, taki mleczno-kawowy :)[/QUOTE] Dafne ma półtora roku,akceptuje psy,koty,lubi dzieci.Potrafi chodzić na smyczy. Jest bardzo grzeczna pozostawiona sama w domu nie niszczy,sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacerek. Dziewczynka jest bardzo spokojna. Jest zaszczepiona,odrobaczona i wysterylizowana.
  14. Noc minęła nam bardzo spokojnie. Nie pamiętam już kiedy miałam u siebie tak grzecznego psa. Akceptuje psy,koty,lubi dzieci. Jest bardzo grzeczna,sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacerek, nie niszczy otoczona zabawkami malucha nawet nie zwraca na nie uwagi. Nie szczeka,nawet na łóżko nie wskakuje tylko śpi na swoim legowisku. Na spacerku jedyne co zabezpieczałam się przed ewentualną ucieczką założyłam jej szelki,obroże i razem spięłam ale jakoś na uciekinierkę mi nie wyglądała, cały czas sprawdzała czy za nią idę. Nutusia mam nadzieje ,[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3817/dafi2.jpg[/IMG][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5834/dafi.jpg[/IMG]że na tekst do ogłoszeń możemy liczyć? Waga jej mi się bardzo nie podoba dieta jest konieczna.
  15. Nutusia jak Ty to robisz ,że Twoje tymczasy tak szybko domki znajdują ?
  16. [quote name='Nutusia']Jestem! Choć przyznam szczerze, że Marcyś całkiem mnie zmylił...[/QUOTE] Witam wszystkie cioteczki;-) Marcelek to mój synek;-)
  17. [quote name='Poker']Słodka z niej malizna. A ona jest przyzwyczajona do Dafne.To pretensjonalne imię zupełnie niepasujące do suni rasy światowej :eviltong: Przydałoby sie bardziej swojskie. Ile ona teraz waży ?[/QUOTE] Reaguje na swoje imię dlatego nie chce jej bardziej stresować jak znajdzie domek to i tak jej pewnie zmienią ;-) Chciałam ją zważyć ale była taka przerażona że odpuściłam tak mi się wydaje że z 10 kg.
  18. [quote name='Ladymonia0610']Zapomniałam Ci powiedzieć:D Dafne lubi rano pić kawę lavazze:D:D[/QUOTE] Całę szczęście sobie przypomniałaś;-)
  19. [quote name='Ladymonia0610']Oj tam grubasek ;) Lekko przytyła:) Odnośnie zapachu jak byłam z nią na przeglądzie u wetki miała wyciskane gruczoły ;( wszystko było zapchane. A jak było podczas kąpieli?[/QUOTE] Była bardzo grzeczna;-) Mam nadzieje ,że cały czas taka spokojna będzie;-)
  20. [quote name='Ladymonia0610']Jestem. Cieżki dzisiaj był dzień . Dafne szczęśliwie pojechała i dojechała do Elzy;) Jak wracałam do domu całą drogę ryczałam. Zawiozłam szczeniaczka do domu stałego. Adoptowali go ludzie co chcieli Jeżyka. Została do adopcji 1 suczka:)[/QUOTE] Wszystkie szczeniaki już poszły? Dzieciaki kudłacza który okazał się suczka też są do adopcji?
  21. Dafne przyjechała o 20-tej, unosił się bardzo nieprzyjemny zapaszek wiec pierwsze co postanowiłam ją wykąpać poszła prawie cała butelka szamponu no ale woda w końcu popłynęła czysta.Dziewczynka jest przestraszona i wycofana ale bardzo grzeczna. Imię postanowiłam jej zostawić żeby jeszcze bardziej jej nie stresować.Niestety strasznie z niej grubasek koniecznie musi stracić chociaż z 3 kg
  22. i jeszcze raz dla pewności
  23. wątek Dafne zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242356-Dafne-jest-w-BDT-u-Marcysia-%29Poszukiwany-DS[/url]
×
×
  • Create New...