-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Niecierpliwie czekamy do jutra.....
-
A psiaków nie ma dalej.Wchodzę tu ciągle z nadzieją,że wydarzy się jakiś cud.....
-
smutne wieści :( chłopaki nie uciekajcie nam..... :(
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Myślałam o Delmie-dość młodziutka, bo ok.4-5 lat, ale strachliwa, choć mniej niż Igunia.[/QUOTE] Jasne,czemu nie :):) -
Ceris proszę...napisz jak tam psiaki dzisiaj....
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Może teraz skoro Szołek jest w domku to jakiś ze schroniska starszy psiak mógłby dołączyć do wątku? Co o tym myślisz Paula? :) -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Beatkaa replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Już nie wiem co napisać....żeby się nie powtarzać,ona jest CUDOWNA !!!! :loveu::loveu: -
Wiadomo coś? :(:(:(
-
pewnie,że się uda !!!! :):) wszyscy to wiemy i mocno kibicujemy :):):)
-
[quote name='Mysza2']To chłopak przytył, no i [B]jak prawdziwy chłop rwie się do samochodów[/B]:):). Kochana jesteś Marticzko, że z nim pojechałaś i bardzo dziękuję za zawiezienie "mojego materiału" do badania:):). Najważniejsze, że może tej łapiny używać i że go nie boli:)[/QUOTE] [B]hihi,no z tej strony to go jeszcze nie znaliśmy [/B]:evil_lol: Dziękujemy za dobre wieści....i trzymam dalej kciuki za Bostona :):):)
-
Też jestem ciekawa co tam z psiakami......
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
ale on jest słodki :loveu::loveu::loveu: -
[B]Perełeczko to już jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)[/B]
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To super !!! To teraz trzymamy kciuki za resztę psiaków z wątku ( i tych ze schroniska też!).:):) -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Beatkaa replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']I z wzajemnością :)[/QUOTE] To widać :loveu::loveu::loveu: -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
huuuuura !!!!!!!!!! Będą jakieś zdjęcia może z nowego domku ??? ;) -
[quote name='ceris']Karmę z Białegostoku można zabrać małym fortelem. Wystarczy poprosić kierowcę autobusu jadącego z Białegostoku do Suwałk o przywiezienie jej na stację docelową. Odbiorę w Suwałkach. Jeśli byłby to autobus Białystok - Sejny to wtedy pojedzie on przez moją miejscowość i odbiorę to spokojnie u siebie. Takim sposobem dostarczałam paczki wielokrotnie. Warunek jest jeden - kierowca musi zgodzić się na taki układ. Myślę, że nie będzie problemu. Wystarczy mi dać znak kiedy wyjeżdża autobus z Białegostoku, dalej dam radę.[/QUOTE] No nieźle !!! Ty to dobrze kombinujesz :evil_lol::p Trzeba sobie radzić:) [quote name='ceris']Nie wiem czy opanowana. Zaplanowana raczej. Nadal obaj są wolni. Alfik zwiał. Okropnie piszczy zamknięty w ogródku. Jak go utrzymać we względnym spokoju? Teraz zastanawiam się, czy moj mały nie złapie coś od Alfika i Cypisa, gdy tu będą. Jak mam go zabezpieczyć? Przecież żadnych warunków do kwarantanny nie mam :shake:[/QUOTE] Ech i to najgorsze...człowiekowi to zawsze wiatr w oczy :shake: naprawdę nie wiem co robić....:-(
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Beatkaa replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Gabi79']Mięsko Tolusia uwielbia, jakby mogła to weszła by do garnka:loveu: Chcę jej oprócz tego kupić suche, żeby też była nauczona jeść, bo jak ją rozpieszczę samym mięskiem, to będzie wesoło. Do tej pory jadła saszetki whiskasa dla juniorów i suche z roala, które dostała gratis od p. weterynarz. Suche już się skończyło.[/QUOTE] To na pewno jakieś suche specjalnie dla małych kotków,coś się na pewno znajdzie ;) ps.Gabi,bazarek na Tolusię poszedł lepiej niż myślałam,ludzie wpłacają czasem o parę złotych więcej więc jakaś fajna sumka się uzbiera na pewno:kciuki: -
[quote name='ceris']Rozumiem Cię doskonale :lol: Blok, a właściwie bloczek jest z czterema mieszkaniami zaledwie. Stoi na trenie ogrodzonym, ale z wiecznie otwartą bramą wjazdową. Ja mam oddzielony siatką "własny" kawałek działki przy samym bloku (bezpośrednio przy ścianie budynku). Mam tam mnóstwo kwiatów, altankę i malutki warzywniaczek. Właśnie warzywa muszę dodatkowo ogrodzić od psów. Mój własny tam nie chodzi, bo od maleńkiego nie mógł tam wchodzić, więc nawet już nie próbuje.[/QUOTE] Ok,dzięki za wytłumaczenie,teraz już rozumiem :):)
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Beatkaa replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Gabi79']Zadeklarowałam na Cypiska i Alfika 10zł/miesiąc. Niedługo będę chyba jadła chleb z margaryną..... Muszę kupić Toluni jakąś większą paczkę suchej karmy. Nie znam się na karmach dla kotów, zapytam w zoologicznym, bo nie chcę kupować jakiejś najtańszej w markecie, jeszcze by Toluni zaszkodziła i bym sobie tego nie wybaczyła Macie może jakieś propozycje??????????[/QUOTE] Gabi,jak moje kotki były małe to dawałyśmy im z mamą troszkę żółtka z jajeczka zgotowanego,mięsko z kurczaka(np.z zupy jak robisz na obiad) - i to można wymieszać z ryżem ,ewentualnie jakieś puszki dla małych kociąt. -
Ceris naprawdę super jakbyś Ty je wzięła na DT !!! :loveu: Z tego co wiem to mieszkasz w bloku,masz ogródek ale jak on jest położony i gdzie bo nie rozumiem :oops: Może głupie pytanie ale nie umiem sobie tego wyobrazić :oops: