Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Błąkam się po dogo i znów witam u Ciebie Olinku,cieszę sie niezmiernie,że jesteś już w hoteliku... to naprawdę wielkie szczęście :multi:
  2. Kilerku hopsaj na górę ... nie możesz znów trafić do schroniska :(:(
  3. W górę maleńka... gdybym miała czym się dorzucić to bym się dorzuciła :(
  4. Dzień dobry ślicznotko,pokazuj się cioteczkom...
  5. Porobiłam Kajuni jeszcze kilka ogłoszeń,oj żeby bidulka znalazła domek.... :( [url]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,wrocila_do_schroniska_po_9_latac,26715.html[/url] [url]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=3392&title=Wrocila-do-schroniska-po-9-latach[/url]. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,18207,Lw==.html[/url] [url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/463424-wroci_a_do_schroniska_po.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=78847&buyOrSell=2[/url]
  6. Wchodze na wątek na zaproszenie... biedactwa...ludzie są okrutni :placz: :placz:
  7. Borgusiu Borgusiu staruszku.... :(
  8. Wpadam Witusiu i podnoszę Cię Witusiu.Migiem na pierwszą stronkę ....
  9. Oj Kilerku,dlaczego zawsze zwierzęta muszą płacić za błędy i głupotę ludzi ? :( Straszne :placz:
  10. Bartusiu opuszczaj szybko schronisko...dość już się tam nasiedziałeś. Zmykaj szybko do DT.... !
  11. Oj Kajusiu... na pierwszą stronkę hopsaj szybko.
  12. Zapraszam do wątku Kilerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/1898...T-i-deklaracje[/url]. :( On nie chce wracać do schroniska :placz: Błagam o pomoc !
  13. Zapraszam do wątku Kilerka [url]http://www.dogomania.pl/threads/1898...T-i-deklaracje[/url]. :( On nie chce wracać do schroniska :placz: Błagam o pomoc !
  14. Gdyby nie Bosek to może skusiłabym się na Ibiska,taki przesympatyczny się wydaje i tyle lat w schronisku :( Oby znalazł szczęśliwy domek.. :)
  15. Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189825-malutki-Kiler-znów-niechciany-nie-chce-wracać-do-schronu-(-Pilnie-DT-i-deklaracje[/url]. Błagam :(
  16. Proszę o zajrzenie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/189825-malutki-Kiler-znów-niechciany-nie-chce-wracać-do-schronu-(-Pilnie-DT-i-deklaracje[/url]. :( :( :(
  17. Dobranoc Kajuniu.... Gdzie Twój domek ? :(
  18. Oj tragedia.... :( :( Co on będzie musiał przeżywać?:placz: Trzeba mu koniecznie znaleźć jakiś tymczas,oj masakra... ludzie są nieodpowiedzialni :(
  19. Jak Wituś stoi z finansami? Ile pieniążków jeszcze brakuje?
  20. Zdrówka Skarbusiu i jeszcze zdrówka...trzymaj się.
  21. Rudziu hopsaj na pierwszą stronę...
  22. Witaj Kajusiu i migiem wskakuj na pierwszą stronę...
  23. W ogóle byliśmy dzisiaj z Boskiem u weterynarza na badanie jego ząbków,które jak na jego wiek są w dobrym stanie.Ma troszkę kamienia nazębnego,ale to jeszcze nic strasznego. Zważyliśmy Boska i waży równo 12,5 kg choć wydawało mi się ,że więcej. Poza tym kiedy wet spojrzał na Boska i zapytał o wiek,powiedziałam mu ,że ma koło 10 latek to powiedział,że myślał,że ma 5-6 lat. Oj bardzo dobrze trzyma się to moje serduszko.:loveu: Dostaliśmy jakieś tabletki na odrobaczenie i już mam nadzieję,że w końcu je zje :cool3: Edit: Zjadł :loveu: Tak tak zacznę go przyzwyczajać do zostawania w domu :) Nawet za radą weta kupię książkę i postaram się jakoś bardziej zrozumieć jego psi język.:razz:
×
×
  • Create New...