[quote name='Mysia_']taka "zwykła" adopcja nie wiem czy w ogóle jest relana... Nawet jakby kogoś ujął... w koncu jest ślicznym staruszkiem... To nie wiem co by było dalej :-( Chyba ktoś musiałby przychodzic najpierw do schroniska, żeby trochę go poznać. Ja wiem, że mnie Misiu zna i to kilka dobrych lat, pozwoli mi na wiele, ale niestety nie na wszystko....[/QUOTE]
Tak,zwykła adopcja jest mało prawdopodobna :( Człowiek,który wybrałby mi Misia musiałby być bardzo cierpliwy i tak jak piszesz musiałby najpierw przyzwyczajać go do siebie.Nawet z hotelikiem byłoby cięzko,po pierwsze z pieniędzmi,a po drugie,że minęło by dużo czasu nim by się przekonał do osoby,która by się nim zajmowała. :shake:
A na spacerze to jak się zachowuje?