Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Zaglądam do Skarbusia i widzę,że wszystko nadal jak w porządku.Bardzo się ciesze !
  2. [quote name='Mysia_']i Elsi taka słodka... malutka... Kompletnie nie rozumiem czemu nikt jej nie chce :-( Dzisiaj do domku trafiła Tara :) i jeden psiaczek wrócił do właścicieli.[/QUOTE] Przez kraty Elsi obszczekuje ludzi,momentami wydaje mi się agresywna,mnie nie zna więc w duzej czesci na pewno to wina tego,jednak ludzie przychodzący do schroniska najczęściej chcieliby od razu kochanego psa,a przekonywanie do siebie czasem trwa :(
  3. [quote name='Mysia_']ten ostatni to Jakob [*] :-([/QUOTE] Tak wlasnie myslalam,ze jakis inny psiak,bo pyszczek mi się nie zgadzał :(
  4. Wygrzebałam jeszcze kilka fotek psiaków :) Punto [URL=http://img201.imageshack.us/i/schronisko055.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4671/schronisko055.jpg[/IMG][/URL] Elsi [URL=http://img145.imageshack.us/i/schronisko100.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8385/schronisko100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/schronisko099.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5130/schronisko099.jpg[/IMG][/URL] Jakob [*] :( [URL=http://img152.imageshack.us/i/schronisko160.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8933/schronisko160.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img543.imageshack.us/i/schronisko019.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8994/schronisko019.jpg[/IMG][/URL]
  5. Pewnie kwestia,że Ciebie zna,bo jak był ze mna na spacerze to zachowywał się jakby chciał uciec...
  6. Przeglądałam ogłoszenia Pimpusia i np. na stronce [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-229461-pimpus-malutki-senior-domek-poszukiwany-.html"]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-229461-pimpus-malutki-senior-domek-poszukiwany-.html[/URL] gdzie Pimpek ma wyróżnienie było mnóstwo wejść,bo aż 6542 :multi: Gdyby jeszcze był jakiś telefon czy cokolwiek w sprawie Pimpusia :roll:
  7. Wspaniale,że to aż tak widać ;) Zwiększa to jego szanse na adopcje ! Mam nadzieję,że już niedługo znów będe mogła zabrać go na spacer ;)
  8. [quote name='Mysia_']jak by juz do tego doszło to mogłabyś udawac, że nie masz pojęcia skąd ten pies się wziął w Waszym domu, że to pewnie jakiś domownik go przez przypadek przyprowadził myląc z Boskiem :evil_lol: a potem zrobić histerię, że szkoda do schroniska oddawać :eviltong: i spisek gotowy :diabloti::lol:[/QUOTE] A później mama wejdzie na dogomanie i.... wszystkiego się dowie:evil_lol::evil_lol:
  9. Super fotki..piękni są oboje :loveu: Mam nadzieję,że Kaniskowi nic nie jest.
  10. [quote name='Bjuta']Ale fajniste fotki! :) I tyle psiaków co rzadko wychodzą załapało się na spacer! :) :) :)[/QUOTE] Dokładnie.. :) Czester,Wiza .. super ! Mysiu,a jak z Czesterem było na spacerze? Bo jak ja z nim byłam to o mało nie wyrwał mi ręki z barku...i miałam wrażenie,że jakby go puścić to by uciekł:roll:
  11. śliczna Kora :) Na górę wskakuj i zbieraj deklaracje pięknotko ;)
  12. Wspianiałe fotki,zadomowił się już chłopak ;)
  13. Po raz pierwszy od dawien dawna pieskow,ktore zostaly adoptowane jest tyle samo co przyjętych.;)
  14. Widzę,że cioteczki pamiętają o Pimpusiu :) Hopaj w górę ;)
  15. [quote name='madziak25']to ja się cieszę że mogę pomóc:)[/QUOTE] Super :) My tez ;) Madziu w podpisie można mieć tylko dwa banerki..jakiś moderator może się przyczepić:roll:
  16. Widać,że się zadomowił ;) Buziaczki Toffisiu :)
  17. [quote name='Bjuta']Doszła do mnie. Dziękuję! :) :) :)[/QUOTE] Cieszę się ;)
  18. No właśnie...każdy z tych staruszków kiedyś było szczeniakiem,większość miała dom...a teraz kogo one obchodzą :-(
  19. [quote name='gazzy']Lubie starsze psiaki :) Mam 15letniego i 10letnią sunię :)[/QUOTE] No i pięknie :multi: Gdyby było więcej ludzi myślących tak jak my...nie byłoby tylu staruszków w schroniskach :shake:
  20. Skarbusiu dobrze,że apetyt Ci wraca...powoli będzie coraz lepiej.Zobaczysz.
  21. Ostatni dialog najlepszy ! uśmiałam się :D Kruczku Ty aż promieniejesz szczęściem :loveu::loveu:
  22. [quote name='gazzy']Ale przystojniak :)[/QUOTE] no pewnie :)
×
×
  • Create New...