-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Zaglądam do Skarbusia i widzę,że wszystko nadal jak w porządku.Bardzo się ciesze !
-
[quote name='Mysia_']i Elsi taka słodka... malutka... Kompletnie nie rozumiem czemu nikt jej nie chce :-( Dzisiaj do domku trafiła Tara :) i jeden psiaczek wrócił do właścicieli.[/QUOTE] Przez kraty Elsi obszczekuje ludzi,momentami wydaje mi się agresywna,mnie nie zna więc w duzej czesci na pewno to wina tego,jednak ludzie przychodzący do schroniska najczęściej chcieliby od razu kochanego psa,a przekonywanie do siebie czasem trwa :(
-
Wygrzebałam jeszcze kilka fotek psiaków :) Punto [URL=http://img201.imageshack.us/i/schronisko055.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4671/schronisko055.jpg[/IMG][/URL] Elsi [URL=http://img145.imageshack.us/i/schronisko100.jpg/][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8385/schronisko100.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/schronisko099.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5130/schronisko099.jpg[/IMG][/URL] Jakob [*] :( [URL=http://img152.imageshack.us/i/schronisko160.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8933/schronisko160.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img543.imageshack.us/i/schronisko019.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8994/schronisko019.jpg[/IMG][/URL]
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Pewnie kwestia,że Ciebie zna,bo jak był ze mna na spacerze to zachowywał się jakby chciał uciec... -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Przeglądałam ogłoszenia Pimpusia i np. na stronce [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-229461-pimpus-malutki-senior-domek-poszukiwany-.html"]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-229461-pimpus-malutki-senior-domek-poszukiwany-.html[/URL] gdzie Pimpek ma wyróżnienie było mnóstwo wejść,bo aż 6542 :multi: Gdyby jeszcze był jakiś telefon czy cokolwiek w sprawie Pimpusia :roll: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że to aż tak widać ;) Zwiększa to jego szanse na adopcje ! Mam nadzieję,że już niedługo znów będe mogła zabrać go na spacer ;) -
[quote name='Mysia_']jak by juz do tego doszło to mogłabyś udawac, że nie masz pojęcia skąd ten pies się wziął w Waszym domu, że to pewnie jakiś domownik go przez przypadek przyprowadził myląc z Boskiem :evil_lol: a potem zrobić histerię, że szkoda do schroniska oddawać :eviltong: i spisek gotowy :diabloti::lol:[/QUOTE] A później mama wejdzie na dogomanie i.... wszystkiego się dowie:evil_lol::evil_lol:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']Ale fajniste fotki! :) I tyle psiaków co rzadko wychodzą załapało się na spacer! :) :) :)[/QUOTE] Dokładnie.. :) Czester,Wiza .. super ! Mysiu,a jak z Czesterem było na spacerze? Bo jak ja z nim byłam to o mało nie wyrwał mi ręki z barku...i miałam wrażenie,że jakby go puścić to by uciekł:roll: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Widzę,że cioteczki pamiętają o Pimpusiu :) Hopaj w górę ;) -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Widać,że się zadomowił ;) Buziaczki Toffisiu :) -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Doszła do mnie. Dziękuję! :) :) :)[/QUOTE] Cieszę się ;) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Na górę Pimpusiu... -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie...każdy z tych staruszków kiedyś było szczeniakiem,większość miała dom...a teraz kogo one obchodzą :-( -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='gazzy']Lubie starsze psiaki :) Mam 15letniego i 10letnią sunię :)[/QUOTE] No i pięknie :multi: Gdyby było więcej ludzi myślących tak jak my...nie byłoby tylu staruszków w schroniskach :shake: -
Skarbusiu dobrze,że apetyt Ci wraca...powoli będzie coraz lepiej.Zobaczysz.
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Hop Majeczku... :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='gazzy']Ale przystojniak :)[/QUOTE] no pewnie :)