-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']no i Majk ma znowu nową koleżankę... ale tym razem też białą! :)[/QUOTE] Ooo :) A kim jest ta szczęściara? :):) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
No to pięknie Czester ! :loveu: Oby tak dalej :) Jeszcze tylko domek Ci znaleźć i będziemy szaleć ze szczęścia. -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Piękny...wzruszający wierszyk ! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='26asia']witam, moge zadeklarowac 25zł miesiecznie[/QUOTE] Dziękujemy :multi::multi: Zapisuję na pierwszej stronie. [quote name='Gonia13']Ojej...Pimpuś wraca :( Moge tylko jednorazowo pomóc za jakiś czas..[/QUOTE] Jasne,grosz do grosza...zapisuję w jednorazowych.:multi: [quote name='olenka1987']Jeśli ktoś by robił bazarek mogę podarować parę rzeczy, przesłać organizatorce karton na swój koszt.. Mój chłopak też by jakieś dorzucił.. Na Pimpusia albo też innego pieska.[/QUOTE] Ooo super :multi: To już trochę tego będzie,jak dobrze pamiętam Havanka też wspominała,że mogłaby coś podrzucić. :multi: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Marinka obecnie nie da rady, a Anita niewiem ona też jest tak bardzo zajęta. Można zapytać Anitę.[/QUOTE] Już napisałam,ale nie ma jej na dogo.Może później będzie to zobaczymy. [quote name='Bjuta']Jaki tu ruch!!!! Dziękujemy wszystkim bardzo!!! :) :) :) Obarczus - dziękuję szczególnie... :oops::loveu: DIF mieszka w tym Halinowie: [...][/QUOTE] Ruch ruch,Dużo do czytania teraz :eviltong: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Oj to nie wiedziałam.Dzięki. :oops: Napisałam już do anity_happy.Czekamy teraz. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']i do Elig, ona tez wymiata na fb[/QUOTE] Dzięki :) Póki co napisałam do Marinki.Gdyby jej się nie udało lub nie miałaby czasu,skontaktuję się z innymi. EDIT: Marinka nie da rady, zaraz piszę do anita_happy,bo Elig nie umiem na dogo znaleźć :oops: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']no szkoda...ale moze mru,albo Pulina78 bedzie jechac do DIF?Moglabym im przekazac worek, zeby choc tak wspomoc biedaka. Sulejowek jest dla mnie za daleko.[/QUOTE] To skontaktuj się z nimi i popytaj,każda pomoc w tym momencie jest na wagę złota :-( Od razu pisz na wątku jak będzie coś wiadomo.Wielkie dzięki! [quote name='Szarotka']Zaproscie ciotke Marinke lub Anite Happy one kroluja na F.b.[/QUOTE] OK,zaraz do nich napiszę. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysł [B]Iljova[/B] z tym wydarzeniem,ja niestety nie mam tam konta. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Ponad 30 km.Szkoda. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']ponawiam pytanie. Jesli jest k.Piaseczna to moge sprezentowac worek karmy Pimpkowi.[/QUOTE] Wydaje mi się,że tak,ale nie jestem pewna.Jak cioteczka Bjuta się tu pojawi to ona powinna coś więcej wiedzieć. byłoby super ! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Podwójna osobowość :evil_lol::evil_lol: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Jemu to trzeba by imię zmienić, bo PImpuś nijak nie pasuje :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] Jeśli chodzi o jego teraźniejsze zachowanie to raczej nie pasuje :evil_lol: Tak mi go żal...:-( żeby z takiego kochanego pieska zmienić się w taką bestie :diabloti: Oj Pimpek Pimpek. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Jestem spłukana, ale do transportu małego gryzonia 20 zł dołożę.[/QUOTE] Extra.Zapisuję w jednorazowych:):) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']dziekuje za zaproszenie to hotel dla malego ma kosztowac 440zl ? + karma ?[/QUOTE] Nie nie,wliczyliśmy już w to karmę.390 + karma czyli ok 440 miesięcznie. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Poprosze o numer konta :)[/QUOTE] Kochana...damy Ci znać,jak już będziemy wiedzieć na czyje konto zbieramy.Sytuacja jest tragiczna,psiaka trzeba zabrać już a brakuje nam 200zł deklaracji stałych :( -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Beatko, na razie 10 zł przez 5 m-cy, więc może pod szyldem jednorazowych. Z kasą krucho i nie wiem jak będzie dalej. Te 5 miesięcy jest na 100%[/QUOTE] Ok,jasne.Dziękuję ! Zawsze coś :):) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Dostałam przed chwilą zaproszenie od Beatki. Od kwietnia zwolni się moja deklaracja na Lisia, który jest już po drugiej stronie TM. Skromną dyszkę przez 5 miesięcy mogę ofiarować psince. Gdyby ktoś robił bazarek, też mogłabym coś dołożyć.[/QUOTE] Havanko to mam Cię zapisać na jednorazowe (10 zł na miesiąc przez 5 miesięcy)? [quote name='obraczus87']Niestety jestem spłukana finansowo, ale ze względu na to, że na wątku jest Ciocia Bjuta wyskrobię 10zł jednorazowo :oops: wiem, że mało, ale więcej nie dam rady.[/QUOTE] Super,zapisuję :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pysioo i matahari81 - dziękujemy za obecność na wątku. -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Super ! Wielkie dzięki kochana :):):) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mani2000']napisze potem coś jeszcze:) ogłoszonka ma?[/QUOTE] Pewnie,czekamy na śliczne wierszyki ;) Nie ma ogłoszeń żadnych :( -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Dostalam zaproszenie, ale juz jestem na watku :):)[/QUOTE] Oj musiałaś mi gdzieś umknąć. Przepraszam :oops: -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
No pewnie,że ładnie [B]Mani2000 [/B]:) Cieszę się,że zawitałaś na wątku Czesterka.